Aile Planlaması Kondom ???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Kolaylaştırmaz, aksine kuruluk yaratır. Kayganlaştırıcı bir ürün kullanabilirsin daha faydalı olur

Doktorum da öyle dedi yasminlerin hormon oranı çok çok düşükmüş artık.yalnızca bi seneden fazla kullanma yeni evlilere tavsiye etmem arada 2 ay bırak dedi o kadar

Off ne büyük sıkıntıymış bee.KPSS den bile daha büyük sıkıntı oldu benim için of of offffffff

Sıkıntı yok Önsevişmenizi uzun tutarsanız,her ikinizdede bir heyecen,korku olmazsa zaten sevişmenin etkisiyle ıslanacaksınız..Bu doğal,hiçbirşey gerektirmeyen bir ilişkiye hazır edecek sizi Ama yaşayacağınız bir stres herşeyi tersine çevirebilir.O zaman kayganlaştırıcı ürünler kullanabilirsiniz

canım bizde kondom vardı ilk ilişkide, kondoma bağlı bi sıkıntı yaşamadım zaten kondom kaygan bişey sendede yeterli ıslanma varsa hiçbir sorun olmaz,bende olmadı yani

Bi senelik evli bi arkadaşım var o da kullanılmaz dedi.ne yapacağımı şaşırdım yaa

doktor hap vermiş yüksek ihtimal ile yasmen dir :) Öyle olsa kondom derdi. Kondom kadar iğrenç bişey görmedim doğrusu. İçine yabancı birşey almak zevte vermiyor.. İlk gece kondom kullanan daha öncede duymadım doğrusu. Zaten erkekler pek kondoma yanaşmıyor. Geri çekil asker tehlikeli bir durum.Erkeğin tecrübesine bağlı.Riskli yani. İlaç kullanmak en mantıklısı gibi

Korkuyorummm.Başarmaya koşullanmış bi yapım var.Konu ne olursa olsun eğer başaramazsam takıntılı hale geliyorum.Öğrencilik,iş,arkadaş hayatımda üstesinden gelemediğim bişey olmadı çok şükür.Ama bu konuda kendime hiç hiç güvenmiyorum.iş de bu yüzden çoook korkuyorum.bunu da aşılması gereken bi sorun olarak görmeye başladım işte bu yüzden çoook korkuyorum ohh be içimi döktüm

Neden kadinlar vucuduna bisuru hormon yukluyor erkekler korunsun bir kondom cok mu zor

hayır değil, aksine zorlaştırabilir bile, daha alerjiniz olup olmadığını bile bilmiyorsunuz ki latex alerjisi yaygın bir alerji türü, kolaylık istiyorsanız kayganlaştırıcı alabilirsiniz.

bende alerji yapmıştı. Doktorum asla kullanma dedi. iğrenç bişey kondom ya

bu bir sorun değil cinsellik çok güzel bişey hele ki sevdiğinle yaşıyosan, öyle düşünme, kendini sevdiğin adama bırak o anın büyüsüne bırak sorun diye düşünürsen gözünde büyür, bu artık senin yıllarca yapacağın bir aktivite

Korkulacak bir durum yok. Akışına bırakıp doğal olmak gerekiyor. Partnerinizde iş daha fazla bitiyor. İlk gece sendromu zor herkez yaşar bunu. Siz ilacınıza başlayın. Yeteri kadar ıslanma olduğu vakit zaten çooookk kolay olacaktır emin olun :)

Neden kadinlar vucuduna bisuru hormon yukluyor erkekler korunsun bir kondom cok mu zor

aaaahh ah! keşke erkekler bu konuya biraz ılımlı yaklaşsalar. benim venöz yetmezliğim var, bu yüzden doğum kontrol hapı kullanamıyorum dolaşıma etkileri var. eşim kondoma alışamıyor. yatakta bildiğin savaş veriyoruz gözüm kondoma gidiyor bu sefer eşimin konsantrasyonu sıfır. adamın korkulu rüyası sanki kondom. ne zaman ısrarımla taksa sonuc alamıyoruz o cıftleşmeden geri çekilme bir kontrol yöntemi değil ama maalesef becerebildiğimiz tek durum bu :) regl olunca Bayram havasında oluyorum.
ilk gece için önerebilecegim su; yumurtlama döneminde degilsen zaten sıkıntı yok korunmasanda ama bunu tayin etmen elbet zor olabilir. ilk gecede birbirini hissetmek önemli bu yüzden kondom bence de gereksiz ilk denemede. ertesi gün hapı alsan hangi biri için alacaksın. malum icraat fazla oluyor. en mantıklısı doğum kontrol hapı, ki madem ilerde de bu yöntemi kullanacaksın başka yöntem aramana gerek yok. yalnız cinselliğin başlamasından bir ay önce falan kullanmaya başlamak gerektiğini duymuştum ona gore ayarlarsın işte hem de kafan rahat olur. bol şans :)

Rabbim kimseyi gerı cekılmenın korunma yöntemi olduğunu iddia edicek kadar cahil etmesin. benım annem bana bu yöntemle hamıle kalmış. ilk geceden hem de. etrafındakı cıftlere degıl, bılımsel gerceklere dayanarak hareket et.

hamile kalmanın içe boşalıp boşalmamakla ilgisi yok. zevk suyundan dahı hamıle kalabılırsın. konuşmayayım diyorum ama cahil cahil konusuyosunuz tutamıyorum kendımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…