Kondom mu spiral mi

ama şunu söyleyeyim spiral rahimde zarara sebep olabilir. yani sonradan tekrar cocuk istediğinizde sorun yaşanabilir. riski biraz yüksek. en azından prezervatifte bir risk yok. o yüzden sanırım ben onu secerdim.
Benim 2 kızım va bende spiral taktirmayi düşünüyorum prezervatif pahalıya gelmeye başladı riski de var

Benim 2 kızım va bende spiral taktirmayi düşünüyorum prezervatif pahalıya gelmeye başladı riski de var
ya evet o da doğru ama spiral beni korkutuyor biraz 😂 ama etrafımda çok taktıran var. hatta bir arkadasim yeni çıkarttı ve rahmi gayet iyi durumda bir sorun da yasamadı. 🙄

Hangisi daha korunaklı sizce
kesinlile implanon bilmiyorum türkiyede nasıl deniliyor ama kolunun ic kısmına küçük cubuk gibi bise sokuyorlar derinin altına 3 yıl kullana bilirsin sonra cikarip yenisini takmalısın spiral asla yapma bence cünki enfeksiyon falan geçirirsen bütün rahima yayılma olasiligi çok yüksek

kesinlile implanon bilmiyorum türkiyede nasıl deniliyor ama kolunun ic kısmına küçük cubuk gibi bise sokuyorlar derinin altına 3 yıl kullana bilirsin sonra cikarip yenisini takmalısın spiral asla yapma bence cünki enfeksiyon falan geçirirsen bütün rahima yayılma olasiligi çok yüksek
Türkiye’de devlette yapılmıyor galiba özelde yapılıyor yoksa en mantıklısı bence de o

O dediğin hormonal bozukluğa sebep oluyor diye duymuştum

X