Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

3. seansım bittii...ve nerdeyse tüm tüyler bittiii.... 10 seans anlaşmıştık ama sanırım 1 yada 2 defa daha gitsem hiç kalmayacak..şahane bir duygu..kendıme güvenım arttı..aynaya baktığımda daha güzel bir ben görmek mutluluk verici
:KK34:

Arkadaşlar başlık açtım ama yayınlanmamış.

Komple lazer için ne kadar ödüyorsunuz yazsanız...

Arkadaşlar başlık açtım ama yayınlanmamış.

Komple lazer için ne kadar ödüyorsunuz yazsanız...

benm ilk seans bitti. 2.ye başlıycam komple vucut 1.500 yaptırıyorum. daha ilk seansta bitti sayılır. kollarımda koltuk altımda hiç çıkmıyor. ama çektiğim acıyı tarif edemem:KK43: zaten ben çok dayanıksızım. 2katı acı çektim diyebilirim. ama sonuç için herşeye değer:KK66: 5.seansta hala tuylerim duruyor diyenler var onu anlayamadım. benim gittiğim yeri tavsiye edebilirim acısı dışında çok memnunum cnm.

3. seansım bittii...ve nerdeyse tüm tüyler bittiii.... 10 seans anlaşmıştık ama sanırım 1 yada 2 defa daha gitsem hiç kalmayacak..şahane bir duygu..kendıme güvenım arttı..aynaya baktığımda daha güzel bir ben görmek mutluluk verici

oh oh maşallah darısı başımıza inşallah:)) demekki 5 de tüyler mortingen:KK70: bende inşallah o sonuca ulaşabilmek için sabırla bekliyorum
ya bu arada benim ilk seans biteli 33 gün oldu ve şuan kolaltımda incecik tüyler çıktı ama 2.seansta ya alex.bunları görmezsee:KK43:? paket aldım ama eğer cihaz görmezse daha para ödemeden orası için iğneliye geçerler mi sizce? alex.için parasını ödedim zaten

tekrar cıkabılır ama kac aydır cıkmıyor ve nerde yaptrdın acısı cok mu:S

tekrar cıkabılır ama kac aydır cıkmıyor ve nerde yaptrdın acısı cok mu:S

3 ay oldu...çıkmama değil...her defasında daha fazlası yok oluyor ve dökülenler bir daha çıkmıyor.... hormon tahlili istemişti başladığım yer...temiz çıkınca bir daha çıkmaz dedi...hormonlarda sorun varsa yenıden cıkabılıormuş....bu arada acıyı sormuşsun,,,ağda kadar korkunç ve dayanılmaz değil...öyle bile olsa en uzun seans 1 saat sürüyor...sonucu gördükçe dayanıyorsun..ilk seans daha acıydı şimdi okadar etkilenmiyorum...bitmek üzere zaten...birde özel bölgede kandırıyor beni açıkçası lazeri yapan kişi..."2 atış kaldı,4 daha atıcam,bitti,bu son" falan diye diye bi bakıyorumki seans bitmiş...ve netice inanılmaz....ailece çok memnunuz :26:

oh oh maşallah darısı başımıza inşallah:)) demekki 5 de tüyler mortingen:KK70: bende inşallah o sonuca ulaşabilmek için sabırla bekliyorum
ya bu arada benim ilk seans biteli 33 gün oldu ve şuan kolaltımda incecik tüyler çıktı ama 2.seansta ya alex.bunları görmezsee:KK43:? paket aldım ama eğer cihaz görmezse daha para ödemeden orası için iğneliye geçerler mi sizce? alex.için parasını ödedim zaten

bence iğneliye geçmene gerek kalmayacak....daha ilk seanstasın..devam et...kökü önemli...benim tüylerimde dıştan sapsarı görünüyor ama kökü tanıyor lazer...

arkdslar benım 24 gun oldu soprano dıode lazerle yaptırdım halen dokulmedı ya ayrıca kontrolde yuzume yaptılar vucuduma yenıden yapmadılar yuzumde halen dokulmedı bu normalmı sızce? 1250 5 taksıt yaptırıorm su an sadece 250 odedım

bence iğneliye geçmene gerek kalmayacak....daha ilk seanstasın..devam et...kökü önemli...benim tüylerimde dıştan sapsarı görünüyor ama kökü tanıyor lazer...

inşallah bendede öyle olur bu ayın sonunda 2.seansa gidicem sanırım daha jiletlememe gerek yok değilmi jiletlersem diğer yerlerdende çıkar diye korkuyorum zaten daha ilk seansta şükür %50 si gitti diyebilirim ve inceldi bu lazer gerçekten süper bişey ve kalıcı olan tek çözüm bilseydim daha önce başlardım

ya arkdslar bı makınanın dıode soprano oldugunu nası anlarz? 5 taksıt aylk 250 ye basladm 1 seansa gıttım dokulme yok 29 gunde sadece backlarımn koklerı gozukuyo okdr dıger bolgeler aynen uzadı makınayı da 150 bnken 70 bne aldk sadece beynını degıstık dedıler bu ne demek ya gercek dıode soprano değilmı yanı? bı de bu tarz yerler nereye sıkayet edılıyo soncta benı kandırmıs olmuyolarmı?

benım gittiğim yer sense deep+ diye bir makina kullanıyor...29luk atışlarla çalışıorlar.özel bölgede daha düşük....aslında bitti gibi 3-5 yerde çıkıor,,birazdan 4.seansım var..gideceğim.şikayet konusunda nerelere yapıldığı konusunda bir bilgim yok...

bende 4 gün önce ilk seansimi yaptirdim komple vücut ,ama gelisme var köklerin yandigini görebiliyorum sonucta ciktikca alicaklar tüyleri bitene kadar gitmeliyiz ,,ahhh birde bazi yerler acimasa hic fena olmaz ...makina hakkinda bilgim yok ..

kızlar ne kdr ücret verıosunuz? bı de ben 2.seansa 250 vercem tooplmda 500 vermıs olms olcam yarısnı vermıs oluyorum ucretın ıs bıtmeden parayı vermıs oluyorm sacma deılmı sızcede?

arkadaşlar 4defa bacak koltuk genital yaptırdım 3defa bir kız yaptı. 1defa başka bir kız yaptı. kızlar arasında fark var 3 defa yaptırdıgım kız üstün körü yapıyor ilk başlarda anlamamıştım bilmedigim için. seanstan sonra geliyorum bir hafta içinde fazla dökülme olmuyor orda çalışana söyledigim zaman 30 kök hücre yakıyormuş diyor .hep ara seansmış gibi yapıyor.belirli noktalara.10 seans 2000 tl anlaştım peşin verdim. ne yapacagımı bilmiyorum :KK52:

arkadaşlar lazer yapan ve yaptıranlanlar bana bilgi verirlermi nasıl yapıyorlar ıslak mendille silip öyle yapıyorlar lütfenn bana bilgi verin:KK34:

Ben yeni başladım. 2 makine var gittiğim yerde. İlk seans çok uygulama olmadı. Ayrıca diode markaydı o makinada daha yavaş ve acı hissi çok olmadı. 2. seans güzel geçti ama canım yandı bu defa. Depilight diode yazıyodu makinenin üstünde. Saniyede atış yaptığı için seri yani o yüzden tabi acı hissi oluyo ama kökler tahriş oldukça daha az acıcaktır diye tahmin ediyorum. Seri olduğu için daha çok köke ulaşıyodur.

X