Komedi dükkanı

Ms.Eda

Annedir yüreği
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
1.290
1
46
Tv8 den sonra TRT1 ekranlarında ve hala çok komik.

* * * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * *
Mart ayında birbirinden özel programları ekrana getiren TRT’den izleyicilerine bir sürpriz daha…

Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası yaratıyor.

Her Perşembe saat 20:00'da

www.trt.com.tr dan alıntıdır

şu an seyrediyorum ve gerçekten kahkahalarla ........................

Billur Kaya ile Tolga Çevik çok iyi bir ikili olmuş ya, her hafta beğenerek izliyorum ama bu hafta çok daha keyif aldım. Billur Kaya gerçekten süper bir komedyen. Beraber devam etseler çok keyifli olur.

Ay ben neden hala goremedim bu programi :uhm:.............

ben reklam aralarında tv8 e geçişler yaparak seyrettim .şu an trt deki bitti tv8 devam ediyor koptuk inanın

İzlerken gözümden yaş geliyor inanın :roflol::roflol:

Mutlaka izleyin a.s.

harika bi program..ben oldum olası beğenirdim tolga çevik i..ben halen tv 8 dekini seyrediyorum..fırsat buldukça trt yede bakıyorum..

dün akşam binnur kaya vardı ve gene bir harikaydı
gülmekten katıldım desem yeridir

iyi aksamlar gercekten cokkkk güzel ve cokkkkkkk komik bir program esimle bakarken yanaklarimi hissetmiyorum gülmekten herkese tavsiye ederim

Bu akşam 20:00'da TRT1'de komedi dükkanı var, kahkaha meraklılarına hatırlatılır sırnaşık şey

geçen hafta tesadüfen izemiştim Billur Kaya vardı evdekilere adeta koptuk o kadar gülmüşüzki üst komşu geldi ne oluyor diye

ımkan buldukca ızlıyorum..
cok zevklı ve harıka..
ızlemeyenlere tavsıye a.s.

Ayy hiç komik gelmez bana nasıl izliyosunuz tatlicadiarzu ben hiç sevmem arada babamda izler ama bence hiç komik deil...

Zevk meselesi tabi ya, herkesin tarzı farklı. Bu arada başladı,

bütün hafta boyunca o kadar gülmem ama cuma akşamları kızımla kırılıyoruz gülmekten harika bir program

bana da hic komik gelmez, tabi zevk meselesi, benim komedim evli ve cocuklunun babasi AL BUNDY ve karisi Peggy

Bende çok zevk alarak izliyorum komedi dükkanını şiddetle tavsiye edilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…