kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bunu seviyorum aslında ama içine ne renk giymeliyim bilmiyorum
beyaz çok sırıtıyor siyah da çok boğuyor :bbo:

simleri tam belli olmamış ama renkli kendileri...

canim simleri renkliyse icine cingene pembesi bile giysen olur.. koyu mavi yada lacivert bir askili shirt, altina skinny siyah ve topuklu ayakkabilar hos olur kanimca..

Birkac tane saten gömlegim var, biri bu, güzel hos ama bazi seyler modasi gecince dolapta bekci kaliyor malesef. takim ici disinda bi fikriniz varmi acaba ?

Eklentiler

• $P1000402.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 57
belı yuksek kalem model sıyah etekler guzel oluyor ama bence en ıyı takımın ıcınde oluyor canım

belı yuksek kalem model sıyah etekler guzel oluyor ama bence en ıyı takımın ıcınde oluyor canım

aslinda bu rahat ve sade kesimli oldugu icin, takim icinde gayet iyi oluyor. yine öyle giyeyim o zaman canim. bitane daha var saten, o daha süslü, onu öyle dedigin gibi bir etekle ve güzel bi kemerle giyiyorum, ama renk olarak yakinlar. simdikini boyasammi acaba kararsizim ne dersin ? digerini de yüklüyorum resmini simdi cektim..

iste boyasam bile hangi rengi alir o da ayri mesele.. anca mavi tonlari olur sanirim moru daha mavimsi yapar, yada siyah, o da satene ne kadar yakisir bilemiyorum...

digeri bu gömlek, giydigim gibi asmisim :)
öyle bi etekle ve bu kemerle kombinliyorum

Eklentiler

• $P1000409.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 51
  • $P1000412.JPG
    67,5 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…