Koltukta zıplama dedim suç oldu ve sonuç berbat bi gün

Veletlere bak ya. Ben çocukken misafirlikte nefes alamazdım camlar buğulanır diye. Çikolatalı sütlerine passiflorayı daya, mamana gibi dolaşsınlar etrafta

Aynen oyle.... cocuklarda skliyolar hakli olarak.. oyle kisilerle cok gorusmeyeceksiniz o zaman. Valla cocuklu misafiri cocuklu ev goturur genelde:))

Yedigi seyler bulasici seyler degil en fazla kirinti onu da sehpada yiyor zaten evi bu kadar kiymetli olanlar çocuklu kişileri davet etmesin lütfen boşuna anneleri geriliyor
Evin kiymeti olayi degilki bu.. bak cocuklar dondurma yese tabak alin derim altina.. ayni sekilde birseyler yeseler gebelde sofra bezi sererim.. ya bi tabak ya sofra bezi sart bencede : ( evim kiymetlide degildir, sonucta yiyecek olan cocuklarim. Amacim onlara o sekilde ogretmek. Kirinti dokulmeden temiz yemeyi ogretmek..

Aklıma eski günler geldi.Annemin is arkadaşları güne gelirdi çocuklarıyla yerlerine bir otururlardı çocuklar evi başımızada yıksa sesleri çıkmazdı.Onun için nefret ederdim bu sorumsuz tavırlarindan.
Misafirlikte çocuğumun peşinde olan annelerdenim.Herkes benim çocuğumun yaptıklarına göz yummak zorunda değil diye düşünürüm..Çocuktur yapar ama anne önlemini almak zorunda..Bence haklısınız görümceniz gereksiz alınganlık yapmış

Ben zaten gereğinden fazla pimpirikli bir insanımdır ondan çok ben dikkat ederim bana bile böyle müdehale ediyorsa gitmem evine zaten de çağırmıyor kıymetli evi batacak diye çocuğu olsun görürüm ben onu sofra beziyle mi geziyor ıslak mendille mi

Gorumce kör kepçe işte koy araya mesafeni görüşme olsun bitsin daha gider senin eşine anlatır bu gorumcek genelde mikser olurlar sen haklısın elinde yiyecekle çocuğun gezinmesi normalse misafrlige gitmesin en sevmediğim şey gelen misafirin çocuğuna sofra bezi koyarım burda yesin annesi derim yani bugüne kadar alınan olmadi

Banada koca bi sabır Allah bi görümcelere de eşlerimizin ailelerine de akıl versin çok değil birazcık ya bende dün bi kez daha şoku yaşadım ağladım ağladım sinirlerim hala bozuk elim ayağım boşaldı ama hala sürat yapan o anlamadım birsey

Tabi sizin çocuğunuz için evi batsın ne olacak. Bence de kimseye gitmeyin. Çocuğunuzun rahatca yiyebilmesi için altına serilen örtüyü bile hakaret olarak algılıyorsunuz.

Evinde adam gibi cocuk yetistirmezse insanlarda kizar ben mecbur degilim herkesin cocugunu kanepelerimde ziplatmaya kizarsa kizsin bosversene

Vallahi birileri alınıp gücenecek diye susmayın herkes de çocuğuna sahip çıksın bi zahmet bu çocuğa laf söylenince delirenleri de anlamıyorum laf gelmesini istemiyorsan sahip çık çocuğuna bisey söyle ki başkası söylemesin aynısından bende de vardı kızı evimde saygısızlık yaptı kavga ettik defolup gittiler 7 aydır da konuşmuyorum onlar çocuksa siz güya büyüksünüz çocuklarınızı adam gibi yetiştirin tabi önce kendinizi yetiştirin çocuklarımız size bakarak yetişecek zaten

ben başkasının evinde elinde yiyecek ile gezinen çocuğa değil ama anneye sinir oluyorum
sen mi temizliyorsun o evi belki bel ağrım var, belki zor yetişiyorum
senden sonra da misafirim gelecek belki
uyuz oluyorum öyle annelere görgüsüzler

arkadaşımın evine gelince görümcesi böyle çok rahattır kendi evinde mutfak dışına çıksın anında döver böylelerine özellikle uyuz oluyorum
ama kendi evinde de rahat olan anneler var öylelerine birşey diyemem çünkü zaten kadın bunu normal görüyor ama kendi evinde yaptırmayıp başkasına yük olana sinir oluyorum

Gitmiyorum zaten artik benim için sıkıntı değil tek kapım orası değil

Darilma gucenme olmasin diye bisey denmiyor belki ilk basta sonuçta aile arasinda olan konular ama gozune batiyor bisure sonra.dayanamayip uyarma ihtiyaci hissediyorsun.nekadar tatli dille uyarsan da o cocugun annesinin bakisi degisiyor iste bu bir gercek..arkadasin olsa istedigin kadar elestirirsin.Evet çocuk bu doker saçar bilmez belki ama kendi evinde degilsin biraz daha dikkat gostermeli anneler babalar.bazilari dikkat ediyor gercekten ama bazilari sanki çocuğunun misafir olarak gittigi evi dagitip batirmasindan keyif aliyor gülüyor. Ayip olan cocuklarin yaptığı degil ebeveynin rahatligi,sizin uyariniz gayet yerinde.Ama iste bazilari boncuk buluyor ya bazen :)))))) laf edilmez oylesinin evladina aman diyim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…