Koltuk altında ki kitle

Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim de buna benzer bir durumum oldu 1 sene önce. Önce tek bir koltuk altında dışardanda belirgin şekilde beze oluştu kolumu oynattıkça canım acıyordu bir kaç gün geçince bi gece yaz günü üşümeye terlemeye falan başladım sıtmalandım o akşam fark ettim ki diğer koltuk altımda da çıkmış korktum tabi devleti bekleyemeden özele çıktım. Her iki koltuk altımı kasık ve boyun bölgesini şişlik var mı diye kontrol etti göğüslerimi de kendim kontrol etmemi söyledi kan tahlilime bakıldı ve röntgen çekildi sonuçlarım temizdi mikrobik olabilir antibiyotik başlayalım dedi korkulacak bir durum yok tümör ağrı yapmaz zaten dedi 2 kutu antibiyotik kullandım geçti kurtuldum çok şükür ama geçmeseydi biyopsiye gönderecekti. Sen hep kendini kontrol et bi şişlik olursa da hemen gel dedi ama bir daha olmadı çok şükür. İnşallah sizinki de zararsız bir şeydir ama ihmal etmeyin. Tahlil sonucunu beklerken sırtımdan soğuk soğuk ter akmıştı. Allah kimseyi sağlıkla sınamasın.

Fibroadenom da olabilir hemen kötüyü düşünmeyin.. ben daha 26 yaşındayım 22 yaşımdan beri var bende.. takip ediliyordu evlendim başka şehire geldil kaldı takibim. Fibroadenomda büyür ve belli bir boyuta gelince alınır.. korkulacak birşey değil..
Merhaba 3 yil olmus ama yinede sansimi deneyeyim dedim . Koltuk altimda yuvarlak elledimmi aciyoe ve kaciyor kayiyor kitle var . Ayni tarafta ki gogsumde 3 tane adenofibrom var dedi doktor . Ama koltuk altimda ki yeni cikti . Cok endiseliyim . Sizinde koltuk altinizda cikmismiydi adenofibrom ? Tskler

X