Koltuk altı ve sırt germe ameliyatı Dr. Serdar Altun

ELMAVETURTA

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.590
851
Merhaba arkadaşlar, ben 27 Haziranda koltuk altlarım ve sırtımdan germe ameliyatı oldum, son kalan yerler oralarıydı. Sütyen giyince derinin fırlaması, kolsuz bluz giyince, zayıf da olsam etlerimin taşması ve sırtımda yağlı deri katmanı canımı sıkıyordu, ameliyatta 1 saat kaldım, iyi uyandım, tuvalette ilk gün kendim temizlenmeyi zor olsa yaptım, kızım refakatçi kaldı ama hiç ihtiyaç duymadım. 2 gün kaldım ve diren takılmadı, sorunsuz geçti, 2 günün sonunda İstanbul'a uçakla döndüm. Hocamın ellerine sağlık, bugün 11 yada 12. gün , dikişler kapandı, dün duş aldım. İlk gün resimlerimi atıyorum şimdi
1000052614.jpg
1000052615.jpg

1000052511.jpg

İstanbul çok sıcak, bu kızarıklıklar pişik yani ameliyat ile ilgili değil, duş alıp Fito krem sürünce geçti, cildim hassas, terlediğim için pişti doğal olarak, bu dünkü resim

Sonuçtan çok memnunum, tişörtü bilerek ters giydim, kumaşın dikişleri tenimi çizmesin diye. Şimdi sizler için çektim, sırt ve kol mükemmel görünüyor, artık askılı, straplez ve tek omuz giyeceğim, sadece bu yaz dikişlerim iyileşene kadar güneş görmeyecek, seneye giyinirim ve her zahmete değdi.
1000052618.jpg

Sonuçtan çok memnunum, tişörtü bilerek ters giydim, kumaşın dikişleri tenimi çizmesin diye. Şimdi sizler için çektim, sırt ve kol mükemmel görünüyor, artık askılı, straplez ve tek omuz giyeceğim, sadece bu yaz dikişlerim iyileşene kadar güneş görmeyecek, seneye giyinirim ve her zahmete değdi.
Eki Görüntüle 3450421
Bu arada yazayım, sağ ve sol taraftan enlemesine yaklaşık 18-20 cm deri parçası çıkarıldı toplamda. Soldan daha fazla alınmış sağa göre

1000052844.jpg
bugün 17. Gün, dikişler kapandı, her gün 2 kere sabunla duş aldım çok terlediğim için. Güzelce kuruladım. Kalan düşmeyen dikişleri yarın sağlık ocağında aldıracağım, uzun süre düşmesini beklemek iz sebebi oluyor bende
1000052843.jpg

Bu arada sütyen takmayı denedim, rahatsız etmedi ama uzun süre yani tüm gün henüz takamam. Bu arada çok sevindim çünkü sütyen lastiğinin sıktığı yerlerdeki taşmalar gitmiş, çok zarif ve temiz duruyor, sonuç istediğim gibi şükürler olsun.

X