Koltuk altı derim neden böyle?

tekgercegim

öмяüмüη ѕ[α]нιвι
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
863
15
Slm bnm de bi sorunum var..

Koltuk altı derim tırtıklı tırtıklı qarip bir benzetme olacak ama tavuk derisi qibi :26:

normal olduqunu sanmıyorum, bir fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen... :97:

canım benim de öyle oldu bu iki aydır.Koltuk altındaki istenmeyen tüyleri nasıl alıyorsun?Hangi yöntemle,onun çok etkisi var.

Benim de öyle :/ ve karardı gibi. Epilatörle alıyorum bu arada.

epilasyon aleti aldırdım onca para verdi kocam.yine her ay sesu ılık ağda aldırıyorum.yok ben makineyle yapamam oneyaaa 2 gün yolunmuş tavuk şeyi gibi kızarık kızarık noktalar bide kaşınıyoki sorma..ağda yapıp koltuk altıma limon sürmeye başladım bakalım nolcek:44:

Ayni problem bende de var
Uzun süredir epilatörle aliyordum ama artik o yöntemi biraktim..
Kararti da olustu maalesef
Simdilik gecici olarak böyle kararti kalacak ama bi kac ay sonra lazerle tüylerden kurtulup ayni zamanda karartiyi giderttirmek istiyorum.
Umarim ise yarar.

epilasyon aleti yapıyo kızlar..arada jilet yapıyorum ben ondan sonra epilady ile yapınca daha az oluyo gibi gelio.tabi herkese göre değişebilir

Epilasyon Aletleri Hem Kıl Dönmesine Sebep, Hemde Yolunmuş Tavuk Görünümüne
Ama Yaz Aylarında İnsan Uzatamıyor..
Mecbur Epilatörle Alıyor..

Nedir Bu Kadınların Çektiği Yahu !!

kesinlikle epilator yapıyor. benimde koltuk altım oyleydi epilator kullanıyordum ama arkadaşım jilet kullanıyodu ve okadar puruzsuzdu ki en sonunda bende jilet vurdum gerci degişen bisey olmadı ama bakalım.

kesinlikle epilator yapıyor. benimde koltuk altım oyleydi epilator kullanıyordum ama arkadaşım jilet kullanıyodu ve okadar puruzsuzdu ki en sonunda bende jilet vurdum gerci degişen bisey olmadı ama bakalım.

tatlım jiletten sakın bence,kesinlikle kullanma çünkü tüy oranı artıyor ayrıca kökler sertleşiyor buna bizzat kendi üzerimde şahit oldum ( en mantıklısı ağda.

ya bu sorunlar bende de war hep düşünütdüm sadece bende mi oluyo diye ama demekki benimle aynı sorunu yasanlar warmış. aynen bende makinayla alıyodum tavuk derisi gibi görüntü oluşuıyodu kaşınıyodu kızarıyodu. ama ağda öle değil hem uzun bi süre çıkmıyo. bunun da en kötü yanı biraz tüylerin uzamasını beklemek gerekiyo işte

sadece sende yok bu sorunlar canım yalnız değilsin hep birlikte cözücez bu sorunları . başka önerisi olan var mı. benm agda yaptığım halde gene öle yeni başladım o yüzden olabilir mi.

:))) epilasyon aleti yapıyo malesef en iyisi agda oda çok zahmetli ya valla param olsa kökünden halletrcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…