Kolposkopi işlemi

Kbrzynp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
1
0
31
Selam hanımlar, smear de bozukluk cikipta kolposkopisi temiz olan var mı acaba ? Hpv 16im var oluşan tüm siğilleri de yaktirdim şuanda çıkmıyor. Simir testim de de anormallik vardi. Buayın sonunda kolposkop işlemi yaptıracağım fakat birşey çıkacak diye çok korkuyorum.
Biyopsi işlemine bile gerek kalmadan kurtulma şansım var mıdır şu işten ? İnanılmaz depresyona girmis durumdayim

merhaba, işlemi yaptırdınız mı cumartesi gunu benımde randevum var. smear testim ascus çıkmıştı onun için yaptıracağim bende. ücretler hakkında bilginiz var mı ?

sizin smear testinizde ne çıktı ?

Merhaba öncelikle geçmiş olSun bende bugün yaptırdım kolposkopi sonuçlar 20 gün sonra çıkacakmış patolojiden sonuçları alıp doktora göstereceğim temiz çıkacağına inanıyorum sende öyle düşün öyle olsun depresyonluk bir durum yok yaşıyoruz ve hayatta herşey başımıza gelebilir el kadar bebekler doğuştan kalbi delik doğuyor herşeyin çözümü tedavisi var

kolposkopi nasıl oluyor acıdımı canınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…