Kollarıma ağda yaptırdım kızarıklıklar oluştu

mamar

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
198
37
mrb kızlar.
ya geçen hafta kolumdaki tüylere ilk defa ağda yaptırdım. çok fazlada tüyüm yok ama gel gör ki ilk günden beri kolum yara bere içinde kaldı. sanki bütün koluma bölge bölge bir sivrisinek girip delik deşik etmiş gibi. 1 hafta oldu hala geçmedi. bide kaşınıyo kaşıdım daha kötü oluyo. uff ben bidaha yapamıcakmıyım. bi dakinede böyle olurmu acaba. ilk diye öyle olmuş olabilir mi

Cildiniz hashas olduğundan dolayı reaksiyon vermiş olabilir.

Benim cildimde ağda yaptıktan sonra sizin ki gibi olduğu için sadece tüy sarartıcı kullanıyorum. Ağda uygulamıyorum bu yüzden.

Eğer rahatsız edecek derecede tüyünüz yoksa ağda yerine sarartmayı deneyebilirsiniz

canım bende aldırıyorum ve bazen bendede oluyo boyle minik minik sivilce gibi. ama son 2 keredir olmadı hiç.

çok rahatsız edici bir boyutta değil ama yine de olmamasını tercih ettim. bi kere daha denicem . eğer yine olursa bende sizin dedğiniz gibi sarartmayı düşünücem artık napiyim.

bende de olur bazen ve çok kaşınır. bepanthene krem sürebilirsiniz ben öyle yapıorum birazda olsa yatıştırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…