Bölgesel İncelme kollar ve koltuk altı kanatlar bölgesi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

derrry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
4
0
yaa forumlara baktım ama bununla ilgili bir başlık göremedim. merak ediyorum acaba bu problem tek bende mi diye. arkadaşlar nolur bilen varsa sölesin bu kol altlarındaki arka taraftaki kanat tabir edilen fazlalıkları nasıl eritebilirim??? birde kollar problem tabi sarkık ve kalınlar ne kadar kilo versemde bu problem hiç gitmiyorr
bunlar yüzünden yıllardır açık renk tişört falan hiç birşey giyemiyorum ve kollarımı göstermek istemiyorum. lütfen bilen birileri yardım etsin. fisfisfis

canım sporla gider anca...dambılla çalışma yapıcaksın..az kilo çok tekrar kollarda incelme yapar...diğer bölge içince: pilates ve yüzme sorununu çözer canım..2kiloluk dambıl al ve başla..alamam diyorsan;2lt lik süt ya da su şişelerine kum doldur aynır şey..a.s.

keşke incelmek bu kadar zor olmasaydı üff vala
ne yazıkki yüzme imkanım yok burada pilates içinse sanırım bilgi sahibi olmak gerek :KK43:

hani kucak diye açarlarya kollarını çocuklara öle açıp kapayacaksın eline su şişesi al ağırlığın yoksa. ben eskiden yapıyodum ama 100 den fazlaydı sanırım rakamı tam hatırlamıyorum. faydası oluyodu. geriye açabildiğin kadar aç kapa kollarını a.s.

keşke incelmek bu kadar zor olmasaydı üff vala
ne yazıkki yüzme imkanım yok burada pilates içinse sanırım bilgi sahibi olmak gerek :KK43:

haklısın canım..ince görünmek sporsuz ve zahmetsiz olmuyor...plates dvd leri var evde yapabilirsin..o zaman ağarlık çalışacaksın.başka yolu yok...hihoyyyt

pilates ancak yaza düşünebilirm ama şu kol açıp kapama olayını deneyim en iiisi ben :))
teşekkkür ederim
yaza manken gibi gircem başka yolu yok :)))))))))))

ay kıslarr neler yapıyosunzzz kımsey yazmamıss benımde kollarım bırazcık kalın cok ınce olmasını ıstıyorum

vala şu kol açıp kapama hadisesini 100 kere olmak üzere sabah akşam yapmaya başladım ben
çok acaip ağrı yapıo işe yarar gibi bakalım :)

vala şu kol açıp kapama hadisesini 100 kere olmak üzere sabah akşam yapmaya başladım ben
çok acaip ağrı yapıo işe yarar gibi bakalım :)
Agri yapmasi hamlamissin ondandir, ama yapmaya devam et alisinca geciyor, bende yapiyordum onceden de biraktim artik...

kıslar ben haluk saçaklıya başladım bende de malesef aynı sorun var ve bana dambıl verdi 2 kiloluk ve kesinlikle çok faydasını görürsün dedi tavsiye ederim fayda görürsemmmm salıcakla kalınn

evet benim yediklerimde direk kollarıma gidiyor ya benneyaptımki bi süre şınav çektim,sonra bir havluyla böyle dans eder gibi bi hareket var onu yaptım ama işe yaramadı,streç sarmayı bile düşündüm-tatlicadiarzu- yok çaresi sanırım yapı meselesi

merhaba kıslar kollar için ve hatta tüm bedenin sıkılaşması için en güzel çözüm plates...ben her sabah ebru şallı ile plates yapıyorum 50 dk kadar çok güzel sıkılaşıyosun kas yoğunluğun artıyor yağların azalıyor vücudun şekilleniyor...kollar için olan hareketleri çok süper ama lastikle yapıyoruz plates lastiği ile ama siz kalın don lastikleri ile ten çoraplarla bile yapabilirsiniz... bazı hareketleri anlatmaya çalışayım...lastiği ellerinize kollarınızı öne uzatın ve lastiği iki yana germeye çalışın bunu nefes vererek yapın sonra bunu başınızın üzerinde yukarıya kaldırın kollarınızı orada gerdirintabi gerip gerip geri bırakın gergin şekilde kalmasın hareket ettirin...başka bi hareket:yere oturun bacaklarınızı kırın ayaklarınız yere bassın lastiği ayaklarınıza geçirin uçlarından tutun ve kollarınızı kendinize doğru dirseklerden kırarak çekin bırakın lastiğin direncini hissedin 12 kere yapsanız bile çok acı hissediyorsunuz sonra yine aynı şekilde kollarınızı geriye çekin bırakın...kollara inanılmaz işe yarıyor...
kanatlar içinse yere bağdaş kurarak oturun karın kaslarınızı kasın kaburgaları kapatın kollarınızı iki yana açın ve sağa sola dönün dönebildiğiniz kadar önde nefes alın sağa sola döndüğünüzde ise nefes verin ama kaslarınızı sıkmayı bırakmayın bunu sopa yardımı ilede yapabilirsiniz ayakta hem kanatlara hemde bele çok iyi gelen bi hareket...umarım anlatabilmişimdir anlatamadıysamda bi sabah ebrunun proğramını bir kere izlerseniz hepsini daha iyi anlarsınız....iyi günler...

X