Aile Planlaması Kolay Hamile Kalmak İçin Yöntemler ???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Merhaba arkadaşlar erkek bebek isteyenler yada sahip olanlar hangi marka ovulasyon testi kullandınız ve ilişki zamanlamanız ne zamandı? Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Seks yaptım aaaaa bi baktım hamileyim. Hemde erkek

Hem de erkek derken?

Hem de erkek ???
Umarım hem de hayırlı evlat olsun...

Hem dee..
:skandal:
Vay bee duble bravo o zaman(!)

İroniden anlamayan nesle aşina değilim!

sorma mide rahatsızlığın varsa hamileliğin tümününde çekiyorsun bende muhtemelen helikobakteri var o yüzden mutlaka arkadaşlarıma söylüyorum mide rahatsızlığı bide hamilelik midemi söküp atasım var :kızgın:

Ben gittim öncesinde o bakteri çıktı bende. Gluten alerjisi var mı diye gittim ben çok şükür o değilde. Bakteri ve gastrit çıktı. Ama bakteri için ilaca başlamadım. Tüp bebeğe başlamıştık. Şikayet olunca şurup alıyorum. Yatarken 2 3 yastıkla yat... Fark edecek...

Evet haklısınız stresi yenmek gerek en büyük sorun bu çocuk için birlikte oluyoruz ve :KK43:

herkesten duyduğunuz bir de benden duyacağınz bir şey.

no stres , yes relax.. :) rahat olun bırakın
siz ne zaman ki aman ne zaman olursa olsun diyeceksiniz o ay kesin hamilesiniz. ( Allahın izniyle )

kesinlikle rahat ol ben tek korunmasiz iliskiyle hamile kaldim olmaz dedim oldu ve adetime 1 hafta kala hamile kaldim.yani demem o ki..kafan bos olsun stres yapip ne kadar arastirsan da bos allahin dedigi oluyor...insallah en kisa surede kavusursun melegine

Başlarda çocuğumuz olmayınca seksi matematiğe döktük. Şu gün şu saatte girelim su pozisyonda olmam gerekir diye. Baktık ki hiçbir fayda sağlamıyor. Hatta yumurtlama dönemlerinde hergün ilişkiye girmeye çalışıyorduk. Eşimde bu durum stres oluşturmuştu. Baktık ki olmuyor. Seksi artık çocuk için değil zevk için yapmaya başladık. Ondan sonra oldu. Hatta boşalma gerçekleştikten sonra sperm akmasın diye ayaklarımı kaldırırdım. Hamile kaldığım ay ise şüpheli ilişkide tam pozisyon değişikliği yaptığı anda boşalma gerçekleşmişti. Hatta yarısını içeri yarısını da dışarı boşsalmıştı. Hiç beklemediğimiz anda hamileydim.

Kafaya takmamak, allahtan hayırlısını, istemek dua etmek. Anne olmak sabır işi en başından itibaren. Ha tabi fiziksel olarak bir kontrol iyi olur. Kan tahlili, dişçi kobtrolü, gastroenteroloji doktoruna gitmek gerek. Hamileyken çok sıkıntı yaşıyorsun sonra
neden dişçi kontrolü yazdınız

neden dişçi kontrolü yazdınız
kendim dişten çok çektim hamileliğimde ilk üç ay ve son üç ay müdahale etmiyor doktorlar ki müdahale edildiğinde de bazı tedavi yöntemlerini uygulayabiliyorlar. hamileliğinde sabah bulantıları vb (asit sebebiyle dişlerinde çok zarar görüyor en iyisi bir baktırmak kısacası.

kendim dişten çok çektim hamileliğimde ilk üç ay ve son üç ay müdahale etmiyor doktorlar ki müdahale edildiğinde de bazı tedavi yöntemlerini uygulayabiliyorlar. hamileliğinde sabah bulantıları vb (asit sebebiyle dişlerinde çok zarar görüyor en iyisi bir baktırmak kısacası.
tesekkürler

X