Kocişlere ne hediye alabiliriz??

inanna13

nil'im..
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
5.319
26
43
meraba arkadaşlar:)
bizler anne oluyoruz ee onlar da baba..hatıra kalacak bi hediye almak istiyorum kocama ama kafam durduCADIARZUfikir verir misiniz??a.s.

İnanna cnm bu konuda sana yardımcı olamıycam şöyleki benim aklımın ucundan bile geçmedi ona hediye almak sonuç olarak en güzel hediyeyi verioruz zaten belki biraz bencilce ama ben ondan hediye bekliyorum....

haklısın aslında inannacım onlarda baba oluyor babalık hediyesi almak lazım sonuçta 9 aydır onlarda bizimle hop oturup hop kalktılar nazımızı çektiler,bende düşünmeye başlıyım aklıma gelirse yazarım, bugün diyordu benim kocişim sana ne alıyım diye sordu bende gerek yok dedim alma dedim, hatta bana adettir ama dedi, fikrin çok hoşuma gitti ben hiç düşünemedim teşekkürler

la adam yan gelıp keyfıne bakıyo butun ezıyetı sen cekıyon bıde hedıye mı alacam...almam..

:) ilginç bir konu olmuş, ama ben de almayı düşünmüyorum,babalar gününü beklesin :)))

İnanna valla ben hiç düşünmedim güzelim eşime hediye almayı:)))
Onlara en güzel hediyeyi veriyoruz zaten, onlar bize alsınlar bence dekaydirigubbakcemile3

amann kızlar...ağız birliği etmiş gibisiniz!!
ben sizin gibi düşünmüorum,o sadece karnında taşımıo ama benim kadar heyecanlı,benim kadar istekli,benim kadar stresli,endişeli,korkulu,mutlu,napacağını bilmez durumda..ben uyurken karnımı yoklayacak kadar düşünceli....bu bebek ikimizin niye kendimi hint kumaşı sanayım??pahalı olmayan ufak birer hediye almamız birbirimize bu belkide hayatımızın en özel gününde niye kötü olsun??!
bence bi daha düşünün tabi kocanız hakediosa:))

beklenen dogum tarıhım 14 şubat..yanı sevgılıler gunu..ona hayatı boyunca asla unutamayacagı bır hedıye verıcem ınsallah daha ne ıstıyor:):emir_bebek::ecrin_bebek::teytey:Şeniz

inanna sen bakma bunlara güzel düşünmüşsün güzelim. ben bir çıkıp bakmak isityorumm aklımdan hiçbir şey geçmiyor böyle canım...

ewet çok güzel bir fikir , sen söyleyene kadar aklıma gelmemişti ama ben de kocama hediye almayı düşünüyorum , ne alacağınıza kara verirseniz paylaşırmısınız???benim aklıma bişey gelmedi de:))

Ben de çoğunluğa katılıyorum, en güzel hediye ben ve bebeğim zaten O'na...Ayrıca hediyeye lüzum yok.Bulmuş genç güzel hatun, oturup şükretsin haline...

Ama O'ndan beklerim, eli boş gelirse hastaneye vay haline.

bir site vardı, üzerine istediğin yazıyı yazdırabildiğin tshirtler satıyorlardı. ben doğum için değil de kızım biraz daha büyüyünce üzerine saliha betülün babası yazdıracağım bir tshirti eşime, tamayın prensesi yazdıracağım bir tshirtü de kızıma yaptırmayı düşünüyorum. evde giysinler misler gibi diye.. bir fikir olabilir belki tatlım.. sweetshirtler alttan çıtçıtlı bodyler fila da yapıyorlar. özelde web adresini verebilirim eğer istersen a.s.

en güzel hediyeyi ben ona veriyorum, asıl o bana ne hediye alacak heyecanla bekliyorum a.s

canım ne güzel düşünmüşsün ya ben hiç bunu akıl edememiştim. Ama hoşuma gitti doğrusu, bende bişiler düşüneyim bari

X