kocanız sizinle alışveriş yapar mı?

onuseviyorum

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
1.436
10
eşiniz sizinle mağaza mağaza dolaşıp alışveriş yaparmı? yoksa alışverişten nefret mi eder?benim eşim sadece nakti sağlar.saatlerce dolaşmaktan nefret eder.ya sizinki...

Konu giyim alışverişi ise daha ilk dükkan çıkışı hadi hadi al işte güzel demeye başlardı .artık çok çok nadir onula alışverişe çıkıyorum.O da kendisine birşey alırken......ama market alışverişini bana yaptırmaz tüm marketleri aşağı yukarı dolaşır.Fiyatlardan haberi vardır mutlaka...bende listemi veririm alır getirir.böylece kfam daha dinç oluyor....

market alışverişlerini eşimle birlikte yapmaya giderim zaman zaman.ama doğrusunu söylemek gerekirse kendim için yapacağım özel alışverişlere tek başıma çıkmayı tercih ediyorum.örneğin;aldığım bir bluzu üstümde görüp çok yakışmış demesi benim için önemli.ama alışverişi beraber yaparsak daha önceden görmüş olacak.gizli olsunki bir çekiciliği olsun özel alışverişlerimin.

gıda alış verişini eşimle yapmayı seviyorum..ama benim kıyafetlerimi almaya yalnız giderim aslında kıyafet almak için çarşıya özellikle çıkmam haftyanın 5 günü şehrin merkezinde olunca her gün mağazalara uğrar beğendiğimi alırım ama eşimin kıyafet alış verişini beraber yaparız çünkü ne aldığını görmem lazım...

Eşim ve alışveriş çok farklı şeyler.
Bu yüzden bana bişey alıncaksa eşimle alışverişe gitmemeye özen gösteriyorum. Çünkü bilirim ki sonucunda küçük çaplı bir savaş çıkar. Ben giderim gezerim denerim tamam deyince eşimi çağırır fikrini alırım.
Eşim için beraber çıkarız. Zaten alışveriş yaptığı sayılı mağaza var.
Gıda alışverişine beraber çıkarız

ben evdeki eksikleri gördükçe yazarım unutmayayaım diye bir kağıda ve onu buzdolabına yapıştırırım.eşim o listeye bakar ve akşam dönüşünde alıp gelir.acil lazım ise tel açarım yıne gelirken getirir.büyük alışveriş tercih etmiyoruz genelde.hem abartıyoruz hemde arabamız olmadığı için çok zorlanıyoruz.gıda işi böyle çözümleniyor.
Kıyafet ve ev alışverişlerine eşim benden çok meraklı diyebilirim.benimle mağaza mağaza saatlerce gezer.yanımda gezmekle kalmaz arar,seçer, vs..bu nasıl,peki bu ?ben bunu beğendim denesene falan gibi sürekli yardımcı olur.gözü vitrinlere takılır gel bi bakalım içeriye der.çıkınca kendine geliyor tabi...:) benim suçum yok sen alalım diyorsun diyorum.o da sen beni durdur diyor:) ama ne mümkün...hele indirimler,cazip fırsatlar ve ödeme kolaylıklarını kaçırmaz...
hem böylelikle kıyafete kulp bulma sorunu da ortadan kalkıyor.beraber almıştık ama vs.. deyince diyecek söz kalmıyor..

Valla yarami destiniz bu soruyla..
Ilk zamanlar cikiyorduk simdi hayir artik istemiyorum onu alisveris yaparken yanimda..
Birincisi alisveris merkezlerinden daraliyo kafasina agrilar giriyor..cbk bitmesi icinde
ne giyersem ne gosterirsem guzel olmus diyip aldiriyor bana eve gelincede icime
sinmiyor malesef..
o yuzden onun alisverisinide kendiminkinide ben yaparim arkadaslarimla yada ablamla
giderim

kesinlikle sadece para verir ki çalıştığım ve istemediğim halde yeter ki benden uzak dur der:))))

sana sonuna kadar katılıyorum başı ağrımaya başlıyor alacağımdan vazgeçirdiği bile oluyor artık gelmesini bende istemiyorum

benim eşim benimle alışveriş yapar ama ben bişiler denerken bakarlen uzaklaşır fazlada fikir vermez.

Eşim benimle alışveriş yapmayı sever.Giyim alışverişinden bahsediyorum.Hatta bana kıyafet konusunda alternatifler sunar ve zevklerimiz örtüşür...severim onunla alışverişi:sm:asigim:

ilk zamanlar beraber alisveris yapiyorduk ama artik gelmiyor. magzada SIKINTI basiyormus boguluyormus daaa.gerçegi ben onsuz daha rahatim istedigim kadar deniyorum bakiyorum.o yanimdayken ilk giydigim kiyafete tamam guzel oldu hadi çikalim derklava:

benim esimde kiyafet alisverisinden hoslanmaz,o yüzden yanliz yapmayi tercih ederim rahat rahat,gida alisverisini sever ama onuda ben istemem cünkü esimde abur cuburu cok sever ve asla fiyatlara dikkat etmez oyüzden bise kalmasin ona söylemem ben alirim nerde lüzümsuz seyler varsa alir

ah benim eşim sevmiyor malesef.ben ist.bilmediğim için hep onunla giderim.çabuk çıkalım diye ilk elime aldığım kıyafeti aldırır.eve gelincede ben bunu beğenmedim ki.diyor herzaman. yaa.

Benim birick kocacııım benimle birlikte mağaza mağaza gezer, hiç sıkılmaz.
Zaten kendisi de sever alışverişi.
Sağolsun yardımcı da olur alışverişe çıktığımızda..

Yapar tabi... Üstelik benim kadar kararsız bir kadına saatlerce fikir verir...
Bir mağazada 1,5 saat kalmışlığım ve cicimin bir taburede karar vermeme yardımcı olmaya çalışmışlığı, satıcıların da kendisine acıyan gözlerle baktığı olmuştur....Valla akşama kadar gezeriz beraber mağazaları... Ben kabinde giyinirken bana kıyafet bulup getirir...Şeniz

valla çoğunlukla bu erkekler sevmiyor alışverişi galiba ....hayır biz niye sıkılmayız bu işten o da var tabiii..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…