kocamla kustuk yardım edin arkadaşlar lütfen

B

belginn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi belginn
dün akşam yemeginde kızıma yemek yedirim dedim babasının babaannesinin yanında şimarıyo yemiyodu bende zorlilim dedim olmadı eişimde bana bagırdı tartişdık niye karışıyon falan kayınvaldemin yanında küstüm hep böyle oluyo eşim ben bişe yapınca karıştıgında kızımda şimarıyo eşime anlatamıyorum tabi kaynanamda var olunca yardımlarınızı bekliyom:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi belginn
sizin kızınıza yemek yedirmenize neden karışıyorlar,tam anlayamadım arkadaşım??

• Konu Sahibi belginn
bunu eşinle sakinken konusursunuz düzelir canım üzülme barısırsınız.. çocuk eğitimi konusunda kitaplar oku ve eşinede bahset biraz biraz sıkmadan çünkü geneli hiç sevmezler nasıl davranmaları gerektiğinin söylenmesini hep doğru yapar onlar :) pehhh

• Konu Sahibi belginn
bence bu çocuk için en kötüsü
anneyle babanın sürekli ağzının bir olması lazım ki çocuk nerde ne yapacağını bilsin
sizde eşiniz gelmeden yemeğini yedirin ki sonradan zorluk çıkmasın..

• Konu Sahibi belginn
bunlar ufak seyle düzelir merak etme.sen zorlama boşver karısma canım..

• Konu Sahibi belginn
esmermeleğe kesinlikle katılıyorum, baktın kı anlamadı. sende kızını zorlama sonra yedir. dert etme o kadar...

• Konu Sahibi belginn
bu erkekler boyle canım kendı aılelerının yanında kedılerını bırsey zannederler benımde onceden boyleydı ama sonradan konusup hallettık tabı baya bı ugrastıktan sonra sımdı oyle bırsey oldugu zaman esım annen ne dıyorsa onu yapcaksın kızım der artık benımkılerde sımarmıyorlar

• Konu Sahibi belginn
zorlama diye ama ben aç oldugunu biliyorum bilmiyorum kafam karişik üstelik annesinin yanında tartıştık ben haklıyken

• Konu Sahibi belginn
hay allah bende anlamaya çalışıyorum koçamla kustuk demiş yaaa

neye kusmuşlar diye baktım zehirlendiler mi kine.meğerse küsmüşler

• Konu Sahibi belginn

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: sütlü gayfe yerim kız seni hiç gülceğim yoktu Allah iyiligini versin :))

• Konu Sahibi belginn
canını sıkma canım..annesıne laf denınce kızmıştır...
bos ver uzulmeye degmez...

• Konu Sahibi belginn

Aynen hayatım bende diyorum ikisi aynı anda neden kusuyorlar diye...
Canım bence kayınvaliden için değil de çocuğun için konuşmalısın eşinle. Çocuğun önünde sana bağırıp tartışarak daha mı iyi yapıyomuş. Verseydin eline yemeği de kendisii yedirseydi o zaman..

Bence konuş eşinle. Küslükle bi yere varılmaz. Evlilikte küsmenin de taraftarı değilim ayrıca. Sen uzlaşmak için bi el uzat bakalım. Belki sakin konuşunca dinler.

Ve o erkek, annesinin yanında seni düşünmez. Ama sen düşün ve kayınvalidenin yanında elinden geldiği kadar tartışmaktan kaçın. Ne olur ne olmaz. Kabahat sana kalır kim haklı olursa olsun.

• Konu Sahibi belginn

hay allah iyiliğinizi versin güldürdünüz beni:dance:
kısa yazıcaz sanal dil oluşturcaz diye ne hale
getirdik türkçemizi değil mi

• Konu Sahibi belginn
o klavyenin dliyle alakalı yada alışkanlık :)

• Konu Sahibi belginn
Eşinizi kesin bir dille uyarın, her ne olursa olsun asla ve asla başkasının yanında sizi rencide etmesin...
Sanırım karı kocanın düşeceği en kötü durumlardan biridir. Hiç hoş olmuyor.

• Konu Sahibi belginn
arkadaşım eşine söyle bence başkalarının yanında benle konuşma böyle diye.. bi diyeceği varsa da sakin sakin gelsin başbaşa konuşun..
ayrıca annenin söylediği bişeye babanın tam tersini söylememesi lazım çocuklarla ilgili olarak, bu çocukların psikolojisini olumsuz olarak etkiler..
bir de çocuğunu yemek için zorlama acıkırsa yer ne de olsa, öbür türlü daha çok inatlaşır hiç yemez :)

• Konu Sahibi belginn
canım teşekür ederim fikirlerine çok yardımcı oldun

• Konu Sahibi belginn
Eşin hata yapmış çok kırmış seni belli. Ama keşke annesinin yanında tavır yapıp küsmeseydin canım. Daha sonra yalnız kaldığınızda halletseydiniz konunuzu. Kızının yemek saatlerini değiştiremez misin acaba? Yani saçmamı olur. Bir çocuk sırf şımarıyo diye alıştığı düzenini bozmak? Sen bir annesin tabiki daha iyi bilirsin ama ne bilim aklıma böle bi yöntem geldi. Ya da ödül yönteemide yapabilirsin. Yemeğini istediğin gibi düzgünce yediği zaman sende onu mutlu edecek bişe yapabilirsin.

• Konu Sahibi belginn
Valla canım eşinin huyunu biliyorsun çocuğunun da yemiyorsa kalk masadan dersin acıkınca yer huzurunu bozmana gerek yok tartışmaya da
Ama çocuklar işt öyle babayı babaanneyi görünce biraz şımarıyorlar onu o şekilde kandırmak size düşüyor artık
Eşiniz çocuğa çok taviz vermese iyi olur kural koyun ve ne sen ne eşin o kuralı çiğnemesin çocukda zamanla öğrenir nasıl davranması gerektiğini
Ama şımarmasına bişey yapamazsınız çocuk işte dikkat çekmek istiyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…