Kocamı sevmiyorum ayrılmak istiyorum ama cesaretim yok acil yardım!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır yanlış anladınız. Size sevmeseniz de evli kalın demedim, bir istisna hariç kimse demedi, demez de. Sadece konuyu çift taraflı gördük hepsi bu. Adama da kendinize de yazık etmişsiniz. Yani yazık olan, 14 yılı giden sadece siz değilsiniz.

Giden 14 yıl bendem de gitti... gençliğim gitti... eşimle beraber benden de gitti. Eşim beni tanımadan hemen evlenmek istedi tanısaydı... 14 yıl gitti diye hiç birşey yapmayacak mıyım? Zararın neresinden dönülse kardır diye düşünüyorum. Ayrılsak tabiki yuva yıkılıyor kolay değil üzüleceğiz ağlayacağız ben güleceğim demiyorum. Zaten eşime çok alıştığım için bırakamadım hani bir şarkıda geçiyor “ Alışmak Evmekten Daha zor geliyor” diye o hesap benimkisi işte... sevmiyorum ama alıştım varlığına. Zaten dayak olsa aldatma olsa bir saniye durmazdım kaçar giderdim bir fıtık dahi vuramaz vurursa neler yapacağımı biliyor . Her şekilde hakkımı ararım.

Ben sevmediğim adamla bir gün bile duramam değil 14 yıl, ne açlık ne aile nede çocuk bu durumu değiştiremez, bunun adı fedakarlıkta değil, menfaatleri ön planda tutup dürüst olmamak bunun adı, şark kurnazlığı yani.

Boşanmayın demiyor kimse. Boşanın.

Bahsettiğiniz istisna bensem şayet, ben ilk önce destek almasını önerdim, 3 defa cinnet geçirdim kafamı duvarlara vurdum dedi, anllatığı hayatta cinnet geçirecek bir durum yok eş tarafından, önce psikolojini dğzlet sonra gerekirse aile terapisi gör sonrasında da olmuyorsa boşan tabiki sadist değilim yani, ben psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum sebebide eşi değil.

Çocuklarla ilgili konuya tamamen katılıyorum.
İstiyorsanız önünüzde hiçbir engel yok bosanin tabi ki
Ama bosaninca hemen herşeyin düzeleceğini düşünmeyin lütfen çünkü ciddi sorunlara yol açmış bu zorunluluk
Kesinlikle tedaviye devam etmelisiniz sadece ilaçla olmaz terapi de lazım
Psikolojiniz bozuk değil sadece kişiliğiniz de hasar görmüş bence
Eşinize üzüldüm adamcağız da hakediyor sevilmeyi keşke babanizla değil de eşinizle paylassaymissiniz bu aşamaya gelmezdiniz
Umarım mutlu olursunuz bundan sonra

Evet psikolojim zarar gördü eşim hakediyor sevilmeyi ama ya ben ): sevmeden evlenmiş bir genç kızdım... eşime yıllarımı adadım. Hep sevgiye aşka aç biri oldum. Oysa hayatta en değer verdiğim şeydi aşık olup evlenmek... benim hatam nişanlıykrn gerçekleri söylememek oldu. Ailemi silip evden kaçsaydım abime sığınsaydım o ara abim bodrumda çalışırken kaç gel yanıma demişti. Ya da yetkililere ailemi ihbar etseydim ): çok pişmanım . Allahım kızlarıma hayırlı kapılar açsın

Evet hak veriyorum size mutsuzsunuz ama su zamanda gerçekten düzgün birini bulmak cok zorlasti ben o acidan demistim.
Ben birini istemiyorum sadece evimde mutlu olmak nefes alabilmek gülmek eğlenmek istiyorum . Eşim yoklenok eğlenceli biriyim eve gelince mutsuz .

Eşiniz bosanalim diyor, çocuğunuz boşan anne sen kendi mutluluğuna odaklan diyor , memursunuz eeeee

Daha ne herkese boşan diyor herkes anlayışlı , sen kendi kendinin hayatını karartmissin zaten , mutsuz olmak fedakarlık yapmak genlerinde var gerek olmadığı halde zorla yapmak istiyorsun , kaliteli bir psikologa git bunun altında yatan sebebi neden boşanmak istemediğini keşfet kendini keşfet zihnini boşalt sonra yolunu çiz.

Ben zaten sadece eşine yazık demiyorum
Tabi ki sana da yazık olmuş çok küçük degilmissin ama olgun da değilmişim evlendiğinde
Sen eşin seni boşasın sorumluluğu o alsın diye elinden geleni yapmışsın ama eşin karakterli adammış bir kadını yarı yolda bırakmak yerine iyileşmesini beklemiş
Bu keşkeler sende kronikleşmiş düşünsene 13 yaşında çocuğun bile farkında
Hem eşin hem kızın senin mutlu olmanı istiyorlar artık
Onun için istiyorsan boşan tabi ki
Ama kesinlikle terapi ye git lütfen
Sanki boşansan da hayat senin için bitmiş kızlarına hayırlı kapılar açsın diyorsun
Sana neden hayırlı kapılar açmasın ki nasip bu işler ur ya da olmaz
Olmazsa da evlenmeye insanlar mutsuzdur diye bı kural yok

Umarım doğru kararlar veririm . Ama işte hani bir an vardır ya bardak taşar o noktayı bekliyorum
Bardak niye tasinca ne olacak kafanı bı daha duvara vurmayı mi bekliyorsun
Adam bosanabiliriz demişsin bosanmamışsın
Adamcağız bosanmadıgınıza göre sana dokunabilecegini de düşünecek doğal olarak
Bı cinnet daha geçirip hem adamı hem çocuklarını mutsuz etmeye hakkın yok
Hayat senin sorumluluğunu al kararını ver lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…