KOCAMI ÇOK KISKANIYORUM AŞIRI SAHİPLENİYORUM 🥺🥺🥺🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cogu gunluk kisisel bakimlarindan bile bihaber ama kendilerini Jason mamoa saniyorlar boyle kadinlar yuzunden
Arabanın çekmecesindeki motor yağlı bez ile alnının terini silen tipler bunlar, Jason bile bu kadar sevilmiyordur hınnısını ya.

KIZLAR MERHABA HERKESE BENİM Bİ SORUNUM VAR EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM YANİ SEVEREK EVLENMEDİM 2 AY KONUŞTUK GÖRÜCÜ USULÜ AMA hhg
KIZLAR MERHABA HERKESE BENİM Bİ SORUNUM VAR EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM YANİ SEVEREK EVLENMEDİM 2 AY KONUŞTUK GÖRÜCÜ USULÜ AMA hhg
bende de aynı durum . ama benim eşim evlenmiş ve bosanmıs ve bir çocuğu var çok kıskanıyorum eşimi çocuktan kafayı yiycem

Arabanın çekmecesindeki motor yağlı bez ile alnının terini silen tipler bunlar, Jason bile bu kadar sevilmiyordur hınnısını ya.
Burnuma sey geldi, aci ter kokusu ayrıca coguda burnunu karistiryor orta yerde valla evden cikasim gelmiyor ya sanki her yer sümük

25 yaşındaar durması bile şaşırtıcı. Kaçar yakında
Kız dört yıl bu kadar nasıl aşık kaldin ?
Patlat bir cocuuk sen emzirirken yanında uyuyunca gözüne nasıl batar o delikanlı
Yani gerçekten acıyorum size cidden belki benim çocuğum olmuyor bişey demiyorum ben buraya yeni üye oldum ama bin pişman ettiniz bugunn den itibaren siliyorum sizin gibi kalitesiz insanlara yazmaya bile değmez

Ayyy nolur gitme bize biraz kalite kat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…