KOCAMI ÇOK KISKANIYORUM AŞIRI SAHİPLENİYORUM 🥺🥺🥺🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bu kadar agresifsiniz? Eşiniz dediğiniz gibi biriyse zaten aldatmaz sizi niye bu takıntı he yok aldatırsa zaten dediğiniz gibi mert biri değilmiş demek ki. Yani her şey olacağına varır kendinize hayatı zindan etmeyin. Birde hayatta kimse icin nefes alamam onsuz dememek lazım siz büyük konuştukca bu konuda sınanabilirsiniz ki bunu istemezsiniz.

Tedavi olun. Lütfen. Eşiniz için. Biz sekmeyi kapatır gideriz. Asıl sıkıntıyı siz yaşayacaksınız

Kaygı bozukluğu var daha önce 1 yıl kadar tedavi oldum geçmedi çocukluktan gelen birsey özgüvenle alakası yok çünkü zaten özgüvenliyim gir Google araştır kaygı proplemi diye burda bilmeden boş boş yorum yaparsınız anca hepiniz megan fox anriana lina sınuz şuan o kötü kalplerinizdeki nefreti o kadar hissettim ki kendi psikolojik sorunu ma şükrettim

Çok gerginsin erken yaşlanırsın

Gidin yarım bıraktığınız tedavinizi olun, o koca yakında dayanamaz sizi boşarsa şükürü görürsünüz.

Şoktayım. Dalga mı geçiyorsunuz? Ben bunun özgüvenle ilgili olduğunu düşündüğüm için kötü kalpli mi oldum?
Yok artık… size şifa, eşinize de sabır diliyorum.

Valla ben cok guzelim, katip de oyle. Ha ben kocayi da bosadim ugrasamadim ama yanimdaki adam beni aldatacaksa da keyfi bilir, kendine yakisani yapmis olur diye bakarim. Bu kadar agresyona gerek var mi onu hic bilmiyorum, kesin kacar bu adam

Öncelikle geçmiş olsun. Ciddi anlamda uzman bir doktordan destek almanız gerek bu delikanlı, mert adam size daha fazla dayanmaya bilir. Taş olsa çatlardı çünkü eşinize de Allah kolaylık versin.

Adam aldatarak degil de su tavrınız yuzunden kacıp gidecek. Bence salın size yakışıklı gelen koca başkasına göre " bu adamada bakan varmıymıs neyine bakmış" diye gorunebilir . Halinden hareketinden eminseniz bence rahat bırakın gerçekten bir noktadan sonra cok yorucu ve bunaltıcı oluyor evlilik çıkmaza giriyor. Simdi o dışarıda bişry planlasa sizin kontolcu ve güvensiz yaklaşımınız yuzunden size söylemeyecek gizleyecek belkide ama siz onunla ne kadar rahat olursanız okadar size seffaf olacak .

Çok yakışıklı, dindar, mert, delikanlı, işinde gücünde biriymiş.

Çatlaman için söyledim.

Bilirim sen yastığa başını basıp çığlık atmayı seversin böyle durumlarda.
abovvv ne diyorsun?bizim evde yok böylesi.bir de bunun için kahredeyim kendimi

Çok yakışıklı, dindar, mert, delikanlı, işinde gücünde biriymiş.

Çatlaman için söyledim.

Bilirim sen yastığa başını basıp çığlık atmayı seversin böyle durumlarda.
bu kadar mükemmel adam ne günah işledi de acaba kurban olduğum rabbim konu sahibini reva gördü bu mümin kardeşime diye düşünüyorum şuan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…