Kocam ve sosyal medya

maydanozca04

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
546
401
Normalde iyi giden bir evliliğimiz var. Yada kendimi kandırıyorum. Kavgalarımız genel de aile maksatlı olur. Onları da umursamamaya çalışıyorum. İnstagrm denilen sosyal medya da eşimin arkadaşına eşim(27) bu yarı kapalı yarı açık ne olduğu belli olmayan yabancı mankenlerin fotoğrafını gönderdiğini gördüm. Daha doğrusu telefonu elime sonradan aldım instagrm mesajlarına bakarken yakaladım. (Normalde bugüne kadar bakmazdım pek ama bugün elime geçince bakmak istedim. Daha sonra bunu ona söyledim. Yalan atıyor kıvıramadı .... kişisi seviyor diye attım diyor ben de kızdım biraz. Sonuçta o an ortalığı da dağıtsam yapmak istedikten sonra içinde olduktan sonra yine yapacak. Not: (Şifrelerini gizlemez, telefonu hep açıktır, yanımda da bakar mesajları da hiç bir zaman silmez) ne yapacağımı bilmiyorum kızdım ve odaya geldim bundan sonraki tepkim nasıl olmalı) neden böyle bir şey yaptı o da can sıkıcı.

Siz de biscolata erkeklerini indirip indirip izleyin gözüne soka soka..

Aklima esra eroldaki bahar ve islam geldi istemsizce...

Benim bi cocukluk arkadasım var erkek...Evine bağlı 2 cocuklu efendi gorunumlu ama sosyal medyada o tarz fotograflara bakar, erkek gruplarında paylasıyorlarmış...hatun diye diye bahsedip muhabbeti dönüyordu büyük ihtimal...
7/24 whats app ta ama eşiyle hiçbi sorun yaşamıyorlar ben de anlamadım

İnsanın morali bozulur tabi ama açık bi adamsa çok kafana takma

Buda dert etmeyin yahu ne var bunda dalga geçmek için göndermiştir ayrıca yarı kapalı yarı açık manken ne oluyor hiç animsayamadim

Bikinili ama bikini bile doğru düzgün yok denilebilir

Klasik erkek muhabbeti dışında bir şey göremedim ben, yapıyorlar bazen işte, gözünüz üstünde olsun bi süre, kötü bir şey çıkacağını sanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…