kocam ovulasyon sendromunda mı?

siyaz

BANU
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
22
0
kızlar,ne demeli nasıl anlatmalı bilmiyorum:)şimdi,biz 5,5 yıldır birlikteyiz 2,5 yıldır da evliyiz.ben son bi yıldır bebek de bebek diye tutturmuş durumdayım.kocişi anca ikna ettim(ekonomik sorunlar,psikolojik sorunlar vs.)yaklaşık 6 ay önce:)kasım ayında denemelere başlamaya karar verdik.(ben listeye adımı bilem yazdırdım hemsenağlamakasımın 2 sinde regl oldum ve 25 gün arayla oluyorum.yani bu hafta kritik bizim için.geçen hafta falan ha gayret korunmadan birlikte olduk.ben de oh ne güzel bu herif çözmüş kafasında bu meseleyi falan diye rahatlamıştım.geldik bu haftaya.nasıl söylemeli bilmiyorum ama 3 gece denedik ve yapamadık arkadaşlardün gece de 2.denemeden sonra anca yapabildik.dün akşam çok bozuldum ama.bence sen ne zaman emin olursan o zaman deneyelim diye laf da soktum arada ama yok ben eminim falan diyor:)ya bu adamın kafasını karışık yoksa gerçekten ovulasyon haftası sendromuna mı girdi kociş?sonuçta dün gece yaptık.bi akıl verin lütfen.benneyaptımki

canim bence olayi formule dokmeyin. boyle formulize olursa erkekler psikolojik olarak kendilerini kotu hissediyor. ikiniz de keyfini cikara cikara, o gunlere cok takilmadan calisin. ve de ona soyleme ovulasyon zamanini falan. dogal olarak olmus gibi olsun. ne bileyim bol bol findik fistik ceviz bal falan yemesini sagla. zorla degil, onune koy o yer. yani zorlamadan. yoksa iki taraf icin de iskenceye donusuyor.

canım bence daha eşin hazır değil.açıkçası ben her iki taraf istediğinde bebeğin daha hoş ve sağlıklı olacağını düşünüyorum.eşine biraz daha zaman tanısan diyorum nasıl olur.tekrar konuşmalısınız bence.

canım,garip bi adam bu.diyorum ya aylardan sonra ikna olduğunu düşündüm.kasımda denemeye başlamak da onun fikriydi.bi de son bi iki aydır etrafımızdaki bebekleri gördükçe bi de insanlar artık bebek yapın diye onu da sıkıştırmaya başlayınca acayip gaza gelmiş görünüyordu.son 10 gündür inşallah kızımız olur da bana aşık olur diye dolaşıp duruyor bu adam.offf offfCADIARZU

bizde 1 senedir istiyoruz
ben ovulasyon testi kullanıyordum ilk zamanlar
doğru zamanı kesin bir şekilde öğrenip eşime söylüyordum
ama bir baktım benim cengaver gibi kocama bişeyler oldu
1 deniyoruz yok 2 deniyoruz yok 3-4-5
yok yok yok! :roflol:
sonra ona söylemedim farkettirmeden doğru günde yanaşıyordum
işe yaradı :jeyyar:
şuanda ganphene tedavisi görüyorum ve sürekli ultrasona girip yumurtaları kontrol ettiriyorum
doktor doğru günü söylüyor bizimkide biliyor tık yok
bu defa gizli gizli işler çevirdim
söylemedim kıstırdım sorun yok
kısacası planla programlı olunca strese giriyorlar
normalde günde 2 defa olsa yapan adamlar çocuk meselesi işin içine girince iktidar kaybediyorlarkaydirigubbakcemile3
sana tavsiyem çaktırma ama o gün en güzel cicilerini giy öle git yanına işe yarıyor:jeyyar:
tecrübeyle sabittir

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…