Kocam neden boyle

meryemsucek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2022
3
0
28
Merhaba kızlar. 5 yıldır yabancı biriyle evliyim. Kendisi öğretmen ben de öğretmenim. İkimiz de başka işlerde çalışıyoruz o yüzden birbirimizi çok nadir görüyorduk. Virüsten sonra hep evde olmaya başladık ama bu sefer de sürekli bilgisayar başında olmaya başladı. Evden hiç çıkmasak bile bana hiç ilgi göstermiyordu. Yapmadığım şey kalmadı. Cinsel olarak da isteği zaten çok düşük. Sevişmekten kaçıyor resmen. Önceden de böyle çok sevişmek isteyen biri değildi ama şimdi tamamen öldü resmen. Aynı ev içinde iki yabancı gibi olduk. Yeni işe geçti, öğretmenliği bıraktı. Ayrıca akşamları da internetten özel ders veriyor. Yani anlayacağınız sabah 8'de kalkıyor gece 12'ye kadar çalışıyor. 12 olduktan sonra da çok yoruldum deyip devirip götünü yatıyor. Aşırı sıkılmaya başladım. Yardım edin napayım.

Bence degerlerine
Baktirin ayni sorunu yasadik coxuktan sonra meger sekeri coook yuksekmis isteksizlikte yaparmis. Demir eksikligi seker yuksekligi testesteron eksikligi hepsi.ihtimal

Konu yabancı biri olunca kültür etkisi, bakış açısı nasıldır, büyüdüğü ortamın etkisi nedir nasıl olur vs yorum yapmakta zorlandım. başından beri böyleyse aseksüel olabilir tek fikrim. Kendisiyle konuştunuz mu?

Merhaba
Öncelikle 5 yıldır böyle demişsiniz ve önceden de böyleydi demişsiniz.
Aslında onu böyle kabullenmişsiniz demek oluyor.Yani değiştirmek çok zor ama imkansız değil.
Bazı alışkanlıklarını değiştirmekle başlamanız gerekir.Mesela bu kadar çok çalışmayı azaltması gerekir.
Çiftler birbirlerine vakit ayırmadığı sürece ne cinsellikle olur ne sevgi ne de hoşgörü kalır.
Bence öncelikle kendisine bunu anlatarak daha çok vakit ayırmasını isteyebilirsiniz

Merhaba kızlar. 5 yıldır yabancı biriyle evliyim. Kendisi öğretmen ben de öğretmenim. İkimiz de başka işlerde çalışıyoruz o yüzden birbirimizi çok nadir görüyorduk. Virüsten sonra hep evde olmaya başladık ama bu sefer de sürekli bilgisayar başında olmaya başladı. Evden hiç çıkmasak bile bana hiç ilgi göstermiyordu. Yapmadığım şey kalmadı. Cinsel olarak da isteği zaten çok düşük. Sevişmekten kaçıyor resmen. Önceden de böyle çok sevişmek isteyen biri değildi ama şimdi tamamen öldü resmen. Aynı ev içinde iki yabancı gibi olduk. Yeni işe geçti, öğretmenliği bıraktı. Ayrıca akşamları da internetten özel ders veriyor. Yani anlayacağınız sabah 8'de kalkıyor gece 12'ye kadar çalışıyor. 12 olduktan sonra da çok yoruldum deyip devirip götünü yatıyor. Aşırı sıkılmaya başladım. Yardım edin napayım.
Insan en yakını onun iyiliği için en yapıcı en olumlu şeyler söylese bile kimi zaman bunu hiç bir şekilde dikkate almaz bazen alır ama tam o anlaşılmak istenen olmaz ama bir başkası bunları söyleyince evet haklısın diyip o yönde ilerler. Anlatmak istediğim şey şu sen ne kadar söylersen soyle onun için pek bir anlam ifade etmeyecek. Öncelikle is hayatına aile hayatına bir ayraç koyun geçen bir saati bile bir daha geri getiremez tekrardan yaşayamayız is olayını fazlasıyla abartmış durumda ve bundan kurtulması lazım öncelikle ona bu kadar çalışmasına gerek olmadığını aşılamam gerek sonrasında bu is stresi olup olmadığı ortaya çıktıktan sonra eğer hala ayni ise farklı taraflara örneğin profesyonel destek yada hormon testleri kan testleri baska geteken neyse iste onlara yönelin.

Maalesef bu sorunu yaşayan yüzbinlerden birisiniz, karşınıza alıp konuşun haftada 1-2 gün birbirinize vakit ayırın ve bunu önceden belirleyin. Birazcık dokolte ve açık giyinin birlikte erotik temalı film izlemeye çalışın, birlikte banyo yapın, uyurken ona oral seks yapmaya çalışın

Maalesef bu sorunu yaşayan yüzbinlerden birisiniz, karşınıza alıp konuşun haftada 1-2 gün birbirinize vakit ayırın ve bunu önceden belirleyin. Birazcık dokolte ve açık giyinin birlikte erotik temalı film izlemeye çalışın, birlikte banyo yapın, uyurken ona oral seks yapmaya çalışın
Amaan bu kadar zorlamaya çabaya yapmasa daha iyi ay

X