Kocam gorumce kisaca kocamin ailesi

Derya 12468

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
183
20
Merhaba arkadaşlar bu hafta kocamin ailesi
Buynuz toplicakmis
Neyse pazar günü herkez izinli diye günü ayarlanmıslar
Kocaya dedim cumartesi akşamı mi gitcez pazar sabahını
Benim koca sabah erkenden ben gitcem sen kal evde dedi
Bense öğlen yemeğinizi yaparım dedim bosver kal dedi evde kiz var yapsın dedi
Neyse kocayi sabah gönderdim evlencek olan gorumceyi evden almış koye goturcek evli olan görümce kocasi köyde analık babalik köyde
Nişanlı gorumcenin nişanlısı ve annesi gelmiş

Evli olan gorumcemin çocuklarına nişanlı gorumcem bakmış 2 kızı var
Diğerleri toplamış buynuzu anlicaniz ben yokum
Koca geldi
Sabah ne yedin dedim pisi yapmış annem dedi öğlen ne yedin dedim tavuk dedi
Bizim damat hastalanmış
Et yiyemedi diye analık katmış göndermiş
Bana sadece selam göndermişler ve kocam evlencek olan gorumcemin kadin hasta olduğunu biliyor cnm sıkıldı ya ne diyorsunuz bu duruma lütfen yardımcı olun cidden

Hiçbir şey anladım.
Pazar tatil günü amele gibi sürü sülale iş yapmak yerine evde oturup kafa dinlemişsin sorun nerde?

Hazır evde oturmuşken biraz kitap mı okusaydınız acaba

Sana iş yaptırmamışlar, yemek yaptırmamışlar. Evde ayaklarını uzatıp kahveni içip keyfine baksaydın. Neden bu durumu dert ettin?
Kocam kiz kardesi adetmis adet olduğu için cocuklara bakmış ve kocam bunu biliyor vede mangal yapmışlar gelinime de götür dememiş
Ama damadı yemeden gitmiş ona tavuk göndermişler vede beni uzak tütüyor Kocam

Regl olduğunu bilince ne oluyor?

Size de yemek gönderseler iyi olurmuş ama belki azdı. Adama verdikleri kendi payıymış zaten.

Kocanın aklı neredeymiş karımsız boğazımdan geçmez diyip o niye getirmemiş sana
Ne meraklısınız amelelik etmeye be mıç mıç koloni gibi

Dert mi arıyosunuz acaba kendinize. Mesele buysa kocanıza şaka yapın, karına da biraz et getirmek aklına gelmemiş bak kardeşin kocasını unutmamış. Diyin kusura bakma karıcığım desin konu kapansın

Allah başka dert vermesin size, canınız sıkılmış evde sanırım

Eşiniz deseymiş karıma da et götüreyim diye.
Ayrıca siz resmen ne yapmışlar, ne yemişler, kime göndermişier diye didiklemişsiniz. Damat oraya kadar gidip geri dönmüş,ona gönderilmesi da normal bu arada. Hazırlığı falan görmüştür, canı çekmiştir diye düşünmüş olabilirler.

Damat oradaymış, mangal olana kadar kalkmış, onun payını demek gönderdiler. Orada yarım saat daha dursa damat zatem yiyecekmiş

Kız kardeşinin adet olduğunu bilmesi çok doğal ve normal çünkü aynı evde doğup büyüdüğü kardeşi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…