Kocam beni hala aldatıyor mu?

Söz vermiş, bir daha aldatmaz.:rolleyes:

Adam defalarca aldatmış. Ayrılsanız ayrilirdiniz.

Bir daha aldatsa yine kabulleneksin, o sebebten kafana takip fazla sıkma canını.:deli:

Almanyada kal ve dönme onun icin.. Almanyada sarı sarı karıları gorunce ne yapacak artik allah bilir.

Bir kere aldatan bir kez daha aldatır. Hadi yapmışsınız bu karakterde biriyle evlenerek bir hata ki aldatilmak 1 kez bile affedilmemesi gereken bir sey cunku bukarakterin disa dokumudur. Hala neyi bekliyorsunuz Allah aşkına yedirmeyin gururunuza aldatılmayı kendinize yazik ediyorsunuz birakin karaktersizi ne yapiyorsa yapsin baska kadinlarla

merhaba bu benim ilk mesajım. Benim konum uzun olcak ama ne yapıcağımı bilemiyorum.

Eşimle biz severek evlendik. Evlenmeden ben yine almanyaya dönmüştüm cünkü hayatımıza orda devam edecektik ve ben herşeyi ayarlamaya baştan gitmiştim. O sıra eşim yine bizim önceden çalıştığımız otele çalışmaya başladı dil eğitimi alırken yabancı misafirler ile dilini geliştirmek için. Eşim biz evlenmeden öncede facebook ta bi kaş kere başka kadınlar ile yazıştığını gördüm o yüzden de güvenim ona karşı azalmıştı ama tekrardan güvenmeye çalıştım ve evliliğe kadar gitti.

Her neyse gecen sene nisan ayında evlendik ve ben tekrar almanyaya döndüm evi ve önümüzde olan hayatı hazırlamak için. Bir gün içimden bir ses onum icloud hesabına gir dedi ve ben bunu almanyadaki bilgisayarımdan yaptım. Orda fotoraflarda başka bir bayanla bir evin içinde çok yakın bir reaim buldum ve görüntülü görüşmelerden bir resim daha. Eşimi aradım ve bunlar ne diye sordum tabi cevap veremedi. Ben apmanyada herşeyime son verdim ve tekrar eşimin yanına türkiyeye döndüm evliliğmizi kurtarmak için.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konuları açıyorum.

Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.
Insan yedisende nyse 70 de
merhaba bu benim ilk mesajım. Benim konum uzun olcak ama ne yapıcağımı bilemiyorum.

Eşimle biz severek evlendik. Evlenmeden ben yine almanyaya dönmüştüm cünkü hayatımıza orda devam edecektik ve ben herşeyi ayarlamaya baştan gitmiştim. O sıra eşim yine bizim önceden çalıştığımız otele çalışmaya başladı dil eğitimi alırken yabancı misafirler ile dilini geliştirmek için. Eşim biz evlenmeden öncede facebook ta bi kaş kere başka kadınlar ile yazıştığını gördüm o yüzden de güvenim ona karşı azalmıştı ama tekrardan güvenmeye çalıştım ve evliliğe kadar gitti.

Her neyse gecen sene nisan ayında evlendik ve ben tekrar almanyaya döndüm evi ve önümüzde olan hayatı hazırlamak için. Bir gün içimden bir ses onum icloud hesabına gir dedi ve ben bunu almanyadaki bilgisayarımdan yaptım. Orda fotoraflarda başka bir bayanla bir evin içinde çok yakın bir reaim buldum ve görüntülü görüşmelerden bir resim daha. Eşimi aradım ve bunlar ne diye sordum tabi cevap veremedi. Ben apmanyada herşeyime son verdim ve tekrar eşimin yanına türkiyeye döndüm evliliğmizi kurtarmak için.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konula

Dikkatli ol canım defalarca başına gelmiş umarım sözünü tutar.Allah yardımcın olsun eşin de yolunu çizsin bi zahmet şans verdiysen değerlendirsşn

93632526888993346282 kez daha aldatsin eşiniz o zaman konu açın hep beraber tartışalım. Affettiginize göre şuan beklemekten başka çareniz yok ama bir daha yaparsa belli ki adam da huy bence ayrılın hayatınızı değiştirmişsiniz fedakarlık yapmışsınız iyi takip edin eşinizi Allah yardımcınız olsun bol şans.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konuları açıyorum.

Erkekler aldatio yakalanio kadinlar yanina evliligini kurtarmaya gidio erkekler ona bile zahmet etmio

Keske evlenmeden once ogrendiginizde hic evlenmeseydiniz.cunku bunu yapanlar hep yapiyor.olan olmus eger ayrilmayacaksaniz hic kurcalamayin ogrenmeyin birsey ama ayrilmayi dusunuyorsaniz tanimiyoruz esinizi ama malesef yapacagini dusunuyorum

Burda kızan hanımlar,hangisine kızalım,toplum bunun gibi kadınlarla dolu,şahsen ben hiç muhatap olmuyorum,kımın eli kımın cebınde belli değil,buda geyık yapıyor burda,kaç yıldır aldatılan arkadaşıma ayrıl dedim,düşman kesıldı,ayrılma dedim,cekılcek gıbı değil dedi,yahu bu evlilik nasıl bır şey,mılletın ınsanlık ayarını bıle bozuyor,bence mıllet evlenmesın,bakın cınayet işleyenler evliler,öldürülenler evlililer konu evlilikleri,bakın terapiste gidenlere yıne evlililer ve onların piskolojısı bozulan çocukları,bakın mıllet düşman bırbırıne nıye kaynana görümce elti rölünden,eee bu rol nasıl olıyor,yıne evlilikten,demkki evlilik SUÇ,taşlayın benı,zıra kanım akmaz,gerçek bu

Aldatan ve sürekli affedilen bi erkek akıllanır mı? Bunlara inanan kaldı mı

Valla bal gibide aldatmış sizde kalmayı seçmişsiniz evliliğiniz kurtarmak için bundan sonra bu konulara sünger çekip düşünmemniz lazım çünkü zaten seçiminizi yapmışsınız.Unutma olayına gelirsek asla unutamazsın..

Gözünü iyice bi korkutsaydinizya bole hayat gecermi adam nasil olsa hep dondugunuz icin yapmista yapmis simdi bi karar vermenin zamanidir bence

X