Kocam beni hala aldatıyor mu?

Daha da soruyorsan evliligi surdureceksin demek.
Ne var böyle adamciklarda bırakıp ayrilamiyorsunuz anlamıyorum. Hic mi insanin kendine saygısı olmaz?

Turistlik yerlerde calisan koca en bi korktugum. Hatta birisini taniyorum musterilerle yatip kalktigi yakalaninca sevgilisine ' musterileri baska turlu diger otellere gidiyor, bende istemiyorum ama o otel bizim ekmek paramiz, yoksa ac kaliriz( kucuk bi otelin sahibiler)"demisti.

Kuzenim ayni tatil mekaninda calisan birisiyle evlendi. Adam "namazlarina dikkat et onemli Allahin rizasi' derdi nisanliyken. Ama " kadin bakimli olmali" yi daha fazla tekrarlardi. Soyle yap evlenince boyle yap, yoksa senden soguruk derdi. Isi hakkinda " ickide iciyorum yeri geliyor, ama artik birakicam bu isi, dogru yol degil bu,ama bana zaman tani" dedi. Evlenince birakicakti. Ama hala birakmadi bildigim kadariyla.

Ve maalesef konu sahibi. Iflah olmaz. Tek care o isten ayrilmasi. Ayrilsa bile hos, ne kdr ozler o hayati belli.
Bi kac yorumu okudum. Bazilari rencide etmek icin yaziyor. IQ felan. Grek yok bu yorumlara. Ama aklin yolu bir ve hepimizde uzule uzule " bundan adam olmaz' diyoruz. Keske mutlu mesut bi yuva nasip olsaydi sanada, her hemcinsime isterim. Ama maalesef..ya aldatmalari kabul ediceksin yada yol vericeksin.

Şu anda zaten o otelde değiliz artık turzimle alakamız kalmadı taşındık ailesinin yanına o yüzden belki değişir diye umuyorum yoksa bende biliyorum ayrılık son olcak diye.. Ama hemen vazgeçmek istemiyorum

Evlenmeden önce yediği haltı öğrenmişsen niye boşanmadınız, nasıl güvenip evlenebildiniz?

Herseyden yasadigim ulke ve duzenimden vazgecip beni defalarca aldatan adamin yanina gidip evliligimi kurtaricam burda burda gurur dedigimiz sifatin basina ne gelmis olabilir acaba

Şu anda zaten o otelde değiliz artık turzimle alakamız kalmadı taşındık ailesinin yanına o yüzden belki değişir diye umuyorum yoksa bende biliyorum ayrılık son olcak diye.. Ama hemen vazgeçmek istemiyorum

mekanın ne önemi var adamın içinde olduktan sonra..
adam biliyorki siz evliliği kurtarmak için düzeninizi bozup gelmişsiniz ondan vazgeçmeyeceksiniz..
daha tedbirli davranacaktır artık..

merhaba bu benim ilk mesajım. Benim konum uzun olcak ama ne yapıcağımı bilemiyorum.

Eşimle biz severek evlendik. Evlenmeden ben yine almanyaya dönmüştüm cünkü hayatımıza orda devam edecektik ve ben herşeyi ayarlamaya baştan gitmiştim. O sıra eşim yine bizim önceden çalıştığımız otele çalışmaya başladı dil eğitimi alırken yabancı misafirler ile dilini geliştirmek için. Eşim biz evlenmeden öncede facebook ta bi kaş kere başka kadınlar ile yazıştığını gördüm o yüzden de güvenim ona karşı azalmıştı ama tekrardan güvenmeye çalıştım ve evliliğe kadar gitti.

Her neyse gecen sene nisan ayında evlendik ve ben tekrar almanyaya döndüm evi ve önümüzde olan hayatı hazırlamak için. Bir gün içimden bir ses onum icloud hesabına gir dedi ve ben bunu almanyadaki bilgisayarımdan yaptım. Orda fotoraflarda başka bir bayanla bir evin içinde çok yakın bir reaim buldum ve görüntülü görüşmelerden bir resim daha. Eşimi aradım ve bunlar ne diye sordum tabi cevap veremedi. Ben apmanyada herşeyime son verdim ve tekrar eşimin yanına türkiyeye döndüm evliliğmizi kurtarmak için.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konuları açıyorum.

Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.
yazık be kadına verilen değere yazık sırf bu yüzden severek evlenmekten kaçındım doğru yapmışım belki şimdi tepkim erşeyi bitirmek olur ama o durumda katil olurdum heralde.Sana gelince o adam çöpe at boşver gerçekten değmez bırak ne hali varsa görsün herkes hakettiğini yaşar senin hakettiğin bu değil.

ya herşeyi unutup hiç aklına getirmeden devam edeceksin,ya da en yakın zamanda boşanma davası açacaksın..
malesef insan yedisinde neyse yetmişinde odur değişmiyor keşke değişebileceğine inanabilsen
büyük konuşmak istemiyorum ama benim başıma gelse bir şans bile vermem diye düşünüyorum:KK12:

Oooo evlenmeden başlamış aldatmaya, bile bile evlenmissin bir de uzaksiniz adam da fırsatı bos birakmamis
Bosan üstüne tazminat bile alirsin

Evlenmeden aldatmış bilerek evlenmişsin kabul ediyorsun bize birsey demek düşmez.kocanın aldatıp aldatmadığını bilemeyiz yanında olan sensin.kocan huy edinmiş neden böyle yapar bir erkek anlamam ama genelde affedilirler ondan olabilir

Hala mı? Bu soruyu sorarken kendinizde utanmıyor musun? İlk aldattığında nişanlıymışsın yinede evlenmişsin. Evlisin yine aldatmış be evliliği kurtarmaktan bahsediyorsun. İlk aldattığında kesinlikle adam hatalı ama artık tamamen siz hatalısınız.
Bu arada kesinlikle aldatmaz senin kocan yapmaz öle şeyler..:işsiz:

bence pes edin eğer koşullarınız yetiyorsa.
zaten yeterince aldatmış bundan sonra aldatmasa bile gururla kolunuza takıp gezemezsiniz ki.

Çalışıyorsunuz, kendi ayaklarınızın üzerinde duracak imkanınız var. Aldatan insan bir daha aldatacak diye bir kural yok ama bana göre yüksek ihtimali var. Şüphe içinde yaşayıp hayatı kendinize zindan etmeyin. Bence yol yakınken boşanın.

merhaba bu benim ilk mesajım. Benim konum uzun olcak ama ne yapıcağımı bilemiyorum.

Eşimle biz severek evlendik. Evlenmeden ben yine almanyaya dönmüştüm cünkü hayatımıza orda devam edecektik ve ben herşeyi ayarlamaya baştan gitmiştim. O sıra eşim yine bizim önceden çalıştığımız otele çalışmaya başladı dil eğitimi alırken yabancı misafirler ile dilini geliştirmek için. Eşim biz evlenmeden öncede facebook ta bi kaş kere başka kadınlar ile yazıştığını gördüm o yüzden de güvenim ona karşı azalmıştı ama tekrardan güvenmeye çalıştım ve evliliğe kadar gitti.

Her neyse gecen sene nisan ayında evlendik ve ben tekrar almanyaya döndüm evi ve önümüzde olan hayatı hazırlamak için. Bir gün içimden bir ses onum icloud hesabına gir dedi ve ben bunu almanyadaki bilgisayarımdan yaptım. Orda fotoraflarda başka bir bayanla bir evin içinde çok yakın bir reaim buldum ve görüntülü görüşmelerden bir resim daha. Eşimi aradım ve bunlar ne diye sordum tabi cevap veremedi. Ben apmanyada herşeyime son verdim ve tekrar eşimin yanına türkiyeye döndüm evliliğmizi kurtarmak için.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konuları açıyorum.

Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.
Kocan seni hala aldatıyormu?,

Sen bize sordun biz nerden bilelim simdi biz sana soralim sen cvp ver ?¿

1-Nişanlıyken aldatmış seni ve sen sineye çekmişsin pessss
2-evlendikten sonra sen şahit oldun resimlere
3-açıklama bile yapamamış
4-erkek olarak bi insan kızları niye kaydeder bi düşün derim
5- bi çocuk yapıp ondan sonra evladım için yuvamı yıkamam deyip ömğr boyu şüphe içindemi yaşamak istiyosun?
6- bu defada affedersen inanki bu adam gün gelicek senin gözünün önünde yapıcak bu zinayı nasıl olsa affediyosun herşeyini
7-yapmayın be kızlar bizi anamız babamız elin oğlu üzsün aldatsın diye yetiştirmedi canınızın değerini bilin

X