Kocam beni hala aldatıyor mu?

mk91

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3
0
33
merhaba bu benim ilk mesajım. Benim konum uzun olcak ama ne yapıcağımı bilemiyorum.

Eşimle biz severek evlendik. Evlenmeden ben yine almanyaya dönmüştüm cünkü hayatımıza orda devam edecektik ve ben herşeyi ayarlamaya baştan gitmiştim. O sıra eşim yine bizim önceden çalıştığımız otele çalışmaya başladı dil eğitimi alırken yabancı misafirler ile dilini geliştirmek için. Eşim biz evlenmeden öncede facebook ta bi kaş kere başka kadınlar ile yazıştığını gördüm o yüzden de güvenim ona karşı azalmıştı ama tekrardan güvenmeye çalıştım ve evliliğe kadar gitti.

Her neyse gecen sene nisan ayında evlendik ve ben tekrar almanyaya döndüm evi ve önümüzde olan hayatı hazırlamak için. Bir gün içimden bir ses onum icloud hesabına gir dedi ve ben bunu almanyadaki bilgisayarımdan yaptım. Orda fotoraflarda başka bir bayanla bir evin içinde çok yakın bir reaim buldum ve görüntülü görüşmelerden bir resim daha. Eşimi aradım ve bunlar ne diye sordum tabi cevap veremedi. Ben apmanyada herşeyime son verdim ve tekrar eşimin yanına türkiyeye döndüm evliliğmizi kurtarmak için.

Burdada telefonunda erkek ismi olarak kayıt edilmiş bayanlar vardı ve onları gördükten sonrada ayrılcaktım ki beni tuttu ve bir daha böyle birşey yaşanmicak diye söz verdi. Ben ama bunların hepsini unutamıyorum sürekli konuları açıyorum.

Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.

Adam aldattığını kanıtlamak için daha ne yapmalı?
Yanınızda mı yapmalı?
Aldatılan insanın ne yapması gerektiğini kendisi bilir.Yaşadığın acıyı biliyorsun değil mi?

belki de bu buz dağı gibidir gördüğün yüzü bu... peki ya görmediğin... Şimdi bunu yapan gelecekte gözünü kapatmaz

Alışmış kudurmuştan beterdir.Söz verse de aldatmaya devam eder.Siz de ayrılığı düşünün bence ömür böyle geçmez.

Adam üst üste aldatıyor, evliliği kurtarmaya çalışan siz oluyorsunuz. Bu nasıl iş, bir de özür dileyin bari aldatıldığınız için.

Zaten evlenmeden önce belliymiş adamın ne mal olduğu, niye bile bile lades diyorsunuz?

Aldatmaların devamı gelecek maalesef, bunu bilin öyle devam edin.

Önemli olan onun ne yapacağı değil senin neyi ne kadar sindirip ne kadar affedebileceğin. Bu acabalarla bir ömür geçmez. Yeniden güvenmek çok uzun zaman alır. Yine yapar mı bilemem. Sen affedebileceğine inanabiliyor musun? Yoksa her fırsatta telefonunu mailini sosyal medya hesaplarını kontrol etme ihtiyacı hissedecek misin?

Bir derdini anlatmış kadın dalga gecmek kimin haddine!! Kendinize gelin ıqtestini önce kendinize uygulayın. Kadında biliyordur neyin ne olduğunu sadece anlayacak destek olacak güzel dille anlatacak birini arıyordur belki,belki doğru bile değildir bilemem.
Stres atmak için dalga gecmek cok ayıp önce bi kendinize bakın
Cvp yazmak mecburi değil önemsemediyseniz yazmayıverin
Konu sahibinede rabbim hayırlı kapılar acsın Unutmayın kınadığınızı yasamadan ölmezmiş insan
Sana ne oluyor diyenlere istediğini söyleyen istemediğini işitir diyorum
Destek olmayacaksanız gölge etmeyin

Turistlik yerlerde calisan koca en bi korktugum. Hatta birisini taniyorum musterilerle yatip kalktigi yakalaninca sevgilisine ' musterileri baska turlu diger otellere gidiyor, bende istemiyorum ama o otel bizim ekmek paramiz, yoksa ac kaliriz( kucuk bi otelin sahibiler)"demisti.

Kuzenim ayni tatil mekaninda calisan birisiyle evlendi. Adam "namazlarina dikkat et onemli Allahin rizasi' derdi nisanliyken. Ama " kadin bakimli olmali" yi daha fazla tekrarlardi. Soyle yap evlenince boyle yap, yoksa senden soguruk derdi. Isi hakkinda " ickide iciyorum yeri geliyor, ama artik birakicam bu isi, dogru yol degil bu,ama bana zaman tani" dedi. Evlenince birakicakti. Ama hala birakmadi bildigim kadariyla.

Ve maalesef konu sahibi. Iflah olmaz. Tek care o isten ayrilmasi. Ayrilsa bile hos, ne kdr ozler o hayati belli.
Bi kac yorumu okudum. Bazilari rencide etmek icin yaziyor. IQ felan. Grek yok bu yorumlara. Ama aklin yolu bir ve hepimizde uzule uzule " bundan adam olmaz' diyoruz. Keske mutlu mesut bi yuva nasip olsaydi sanada, her hemcinsime isterim. Ama maalesef..ya aldatmalari kabul ediceksin yada yol vericeksin.

X