Kocam ( BEN Mİ ABARTIYORUM )

minnie mouse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
1.557
1.709
32
Kızlar
Bugun gayet keyifliydik hadi gezmeye gidelim dedik çıktık evden gidiyoruz
( bizim dükkanımızın yanında bi dükkan daha var o çocugun kız kardeşi 18 19 yaşlarında )
Yolda giderken bu kız ve annesi karşıdan geliyolar
Arabayı ben kullanıyorum..
kız durdu yolun ortasında. hani birine şımarırsında araba üstüne gelene kadar çekilmezsin ya öyle camlar filimli kız beni görmedi büyük bi ihtimal ondan yaptı
camı açıp attım bakışımı tabi ki

Veee bana geldiler
( daha öncede dükknda başka bi kız benim yanımda şitt şiitt diye konuşmuştu allahım nedir bu salak kızlardan çektiğim)

Neyse bana geldiler
bu 2. Böyle bişeyle karşılaşmam

bastım gaza seni gebertecem agzına s...cam senin die
biyer bulup arabayı çarpacam eşimin tarafından gözüm öyle döndü
bu asıldı el frenine
herkes bize bakıyo ben bi yandan zorluyom o bi yandan
güç bela durdurdu arabayı el freniyle
çektim bene arabayı biyere bıraktım gittim
eve de uzagız buda peşimden geliyo
bin arabaya diye sıkıştırıyo
yollarda rezil olduk inat ettim binmedim ama

Heryerdende engelledim annemgle geldim buda yanımdan yalvararaktan geliyo
benim ne suçum var o öyle yaptıysa o daha çocuk falan diyo
yüz vermesen yapamaz dedim bende
attım yüzükleride de kucana defol git dedim annemdeym bu sefer evi aramaya başladı
neyse konuştum mecbur
babam şüphelenecek noluyo die arar çünkü herkesi biliyorum
kavga çıkartacam diyede gelemiyo eve
Yeminler ediyo kimseyle işim olmadı bu zamana kadar die
allah var birşeyinide görmedim bu zamana kadar
ama bu kızlar nasıl böyle davrana biliyo yüz vermezse ben de bunu anlamıyorum
ben yüz vermiyom die yeminler ediyo
sadece oradan bişeyler alacağım zaman konuşuyorum yada onlar dükkana gelince npıyon diye soruyolar sadece bu diyo
inanmıyorum tbi ki

Benim sorum şu biz 2 hafta sonra istanbula taşınacaktık napım ben şimdi gitmeyim mi bunla şuan nefret ediyorum ondan elime geçse boğarım bi kaşık suda

Son düzenleme:
Keşke anlasaydım da yorum yapabilseydim

Yani kız şımarık olabilir. Eşinizin davranışlarını inceleyin. 18 yaşındaki çocuğa bakıyorsa o zaman sıkıntı vardır.
Eşim öyle bakmıyo ama o herkesi kndi gibi sanıyo diyorum ki mesafeli ol şu kızlara diyorum çünkü yaşı küçük yanlış anlar belli mi olur hepimiz geçtik o yaşlardan çocuk daha ne konuşcak onunla ama bi npıyon kız dese bile yüz buluyolar işte

Yaptıklarında haklısın ama o an arabadan inip kıza hesap sorsaydın şimdi eişin doğru da yalanda söylüyor olabilir bence önce araştır. Ama sen eve gidip eşini kapıda bırakacaktın evden gitmek nedir o kızla da diğeri ile de konuş ama önce komşu esnafın ağzını bi ara yokla bakalım nedir ne değildir? Eşin yüz vermiş de olabilir kız son derece yüzsüz de olabilir. Yine de kız yüzsüz se bile eşin önceden bunu sana anlatmalıydı ya falanca kız arsız v.s bi ara uğra dükkana haddini bildir diyebilirdi çok dürüstse kendisi teledon dökümlerini iste ondan gizli mesela bundan önce de o kızın numarasını bul arama sms atma varmı bak.

27 yaşında olmanıza hayret ettim sizin yaptıklarınızı 10 yaşındaki yeğenim yapmaz. Bu derece aşırı bir kıskançlıkla yaşamak zor olmuyor mu? 18 yaşındaki kız yanında annesi varken üstelik arabanın önünü kesti diye ki bu bence sizin abartınız, anlam yüklemeniz arabayla gaza basmalar, küfürler, engellemeler, evden gitmeler... Konunun neresinde tutsak elde kalıyor eşinizin size yalvarıp aramasına daha da hayret ettim.

Daha önceki konularını okumuştum o yüzden hak weriyorum size. Eşinizin mesafe koyması için böyle bişey yapmanız şarttı bence. Ay Bi de neden 18 yasındaki gençlere çocuk gibi dawranılıyor ben anlamıyorum. Biz 18 yaşındayken kendimizden yaşça büyük kimseye şşt pışşt deyip şebeklik yapmadık. Ben olsam hem sizin yaptığınızı yapıp hemde iner arabadan kızı yolardım

Kız yersiz yapmıs sımarıklık bende olsam ufak bi ayar cekip laf atardım kıza. Ama fazla fazla abartarak esinize haksızlık etmissiniz gibi geldi. 18 yasında lise son birine maksimum abi vaybı verebilir normalde erkegi pek korumam ama sanki bu sefer fazla geldi bana da sayet kalbinden eminseniz kötü düsünmeyeceginden eminseniz uzatmayın agzınızın tadı daha fazla kacmasın bu yeterli derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…