Kocam ( BEN Mİ ABARTIYORUM )

Eşim öyle bakmıyo ama o herkesi kndi gibi sanıyo diyorum ki mesafeli ol şu kızlara diyorum çünkü yaşı küçük yanlış anlar belli mi olur hepimiz geçtik o yaşlardan çocuk daha ne konuşcak onunla ama bi npıyon kız dese bile yüz buluyolar işte
Bana davranışlarını biraz abartılı geldi. Yani kızlar şımarıklık ediyor diye eşinize neden yükleniyorsunuz?

Daha önceki konularını okumuştum o yüzden hak weriyorum size. Eşinizin mesafe koyması için böyle bişey yapmanız şarttı bence. Ay Bi de neden 18 yasındaki gençlere çocuk gibi dawranılıyor ben anlamıyorum. Biz 18 yaşındayken kendimizden yaşça büyük kimseye şşt pışşt deyip şebeklik yapmadık. Ben olsam hem sizin yaptığınızı yapıp hemde iner arabadan kızı yolardım
Zaten bi gün biri kalacak elimde
Bugün adamı öldürüyodum baksana 😹😹
Onlara ne yapmam bidaha olursa bilemiyorum yani

Kız yersiz yapmıs sımarıklık bende olsam ufak bi ayar cekip laf atardım kıza. Ama fazla fazla abartarak esinize haksızlık etmissiniz gibi geldi. 18 yasında lise son birine maksimum abi vaybı verebilir normalde erkegi pek korumam ama sanki bu sefer fazla geldi bana da sayet kalbinden eminseniz kötü düsünmeyeceginden eminseniz uzatmayın agzınızın tadı daha fazla kacmasın bu yeterli derim.
Sadece bu olsa inanın bu kadar büyütmezdim daha öncede başka bi kız yine esnaf dükkana gelip benim yanımda sitt şiitt diye laf atmıştı yani onun sinirini daha atamamışken bide bu patladım en sonunda

Zaten bi gün biri kalacak elimde
Bugün adamı öldürüyodum baksana 😹😹
Onlara ne yapmam bidaha olursa bilemiyorum yani
Eşin mesafe koymayı bilecek kızda haddini tabii ki. Bugünkü korku eşine yetmiştirde bence kızlarda konuşup ayar wermelisin. İşin aslı astarı ne ögrenmelisin. Selam bile wermesinler gerekirse

Eşin mesafe koymayı bilecek kızda haddini tabii ki. Bugünkü korku eşine yetmiştirde bence kızlarda konuşup ayar wermelisin. İşin aslı astarı ne ögrenmelisin. Selam bile wermesinler gerekirse
YA kızlarla konuşmak istemiyorum aslında esnaflar çünkü
Ay bi yandanda yufka yürekliyim işte eşimde esnafların arasında rezil olacak kızlarla konuşursam
Eşimle konuşuyorum mesafe koy diye gerekmedikçe konuşmuyorum zaten diyo yeminler ediyo ben ne konuşuyum elin kızıyla diye ama bilmiyorum.
Kızlarmı şımarık benim düşündüğüm gibi mi
Hem ben konuşamam sanırım tutar bişey der döverim böyle bi huyum var sinirlerime hakim olamıyorım bu konularda 😿

Ay bi yandanda yufka yürekliyim işte eşimde esnafların arasında rezil olacak kızlarla konuşursam
Eşimle konuşuyorum mesafe koy diye gerekmedikçe konuşmuyorum zaten diyo yeminler ediyo ben ne konuşuyum elin kızıyla diye ama bilmiyorum.
Hem ben konuşamam sanırım tutar bişey der döverim böyle bi huyum var sinirlerime hakim olamıyorım bu konularda 😿
Esnaf oldular diye gereksiz hareketler yapması gerekmiyor kızın. Hem niye rezil olsun ki eşin warsın konuşmasınlar ne olacak? Senin ewliligin huzurun daha önemli bence

Kızlar şımarık ewet ama o terbiyeyi anneleri wermesi gerekirdi ha wermedi mi o zaman eşin muhatap olmayacaktı. Ha eşini uyardın kızda değişiklik olmadı o zaman iş başa düştü sen konuşacaksın kızla.

Esnaf oldular diye gereksiz hareketler yapması gerekmiyor kızın. Hem niye rezil olsun ki eşin warsın konuşmasınlar ne olacak? Senin ewliligin huzurun daha önemli bence
Bencede öyle de eşim mesafe koymayı ögrenmesi lazım ben onu takip edemem ki sürekli ben yokken ne samimiyet var bilmiyorum bi kaç kişide söyledi o kızlar öyle diye yani sorun kızlardaysa tabiki konuşurum
Ama yok eşimdeyse kızlara suç bulmuyorum ben
Eşimin suçu olur

Şimdiki kızlar yumurtada mi civildiyo yaa bu ne allah aşkına evli adamın arabasının önünü kesmek nedir arkadaş. Yinede sakin olmalısın eşini dinlersen ve sana mantıklı açıklama yaparsa zaman bu durumu olgunlukla karşılayabilirsin belki .

N’aptınız siz öyle ya, başkası adına utanmak diye birşey var ya onu yaşattınız bana. O genç kız, annesi, çevre esnaf falan azıcık bile sezinlese naptığınızı çok kötü bir an olmuş.

Şu araba akrobasisi olayını ben ya da eşim her kim yaparsa yapsın suçlu da olsa haklı konuma gelirdi.

Ben ne okudum az önce öyle, hala şaşkınım.

Şimdiki kızlar yumurtada mi civildiyo yaa bu ne allah aşkına evli adamın arabasının önünü kesmek nedir arkadaş. Yinede sakin olmalısın eşini dinlersen ve sana mantıklı açıklama yaparsa zaman bu durumu olgunlukla karşılayabilirsin belki .
O öyle yaptıysa benim ne sucum var normal bişy olsa zaten yapmaz diyo
Ama benim beynim almıyo bunu işte
hangi akla hizmet ne cesaret yapıyolar bilmiyorum
Benimde kızım var böyle bişy yapsa kötü olurdu onun için
bu kızın bide anneside yanında oda güldü bişeyler dedi de anlamadım sinirden

N’aptınız siz öyle ya, başkası adına utanmak diye birşey var ya onu yaşattınız bana. O genç kız, annesi, çevre esnaf falan azıcık bile sezinlese naptığınızı çok kötü bir an olmuş.

Şu araba akrobasisi olayını ben ya da eşim her kim yaparsa yapsın suçlu da olsa haklı konuma gelirdi.

Ben ne okudum az önce öyle, hala şaşkınım.
Bişeyleri 500 kere söyleyip yeniden aynı şeyle karşılasınca böyle oluyo normalde böyle bişy yapmam ama benimde bi kırılma noktam varmış demek ki her mutlulugumda birisi çıkıp huzurumu bozunca biyerde patladım

X