Kocam ben bilmeden beni hamile bırakmış mıdır :(

İlişki anında çişin geliyor ya bazen, üsenince salıyorsun yatağa. Salarkende omaygaaaat omaygaaat diyeceksin😅 Çiş diyende var orgazm diyende 😅 Ama fışkırıyor.
Bizim kültüre çok ters. Türk kadını yatağa çişini yapsa kırk gün yatağı temizler ya da yatağı çöpe atar. Biz sevişmeye değil temizliğe odaklıyız:

Fışkırtma olayını daha bugün öğrendim ben 😂😂😂 kaybolan yıllarımı sorguluyorum su an
Gencligimde dahi tatmadim bak o kadar diyeyim. Ben gideyimde unumu eleğe asayim, bitmisim ben.
Bizim kültüre çok ters. Türk kadını yatağa çişini yapsa kırk gün yatağı temizler ya da yatağı çöpe atar. Biz sevişmeye değil temizliğe odaklıyız:)
Alez diye birsey var, duvarlara da naylon gerdik mi tamamdir ama bi sorun var, fiskiriacak kadar libido yok bende.

Gencligimde dahi tatmadim bak o kadar diyeyim. Ben gideyimde unumu eleğe asayim, bitmisim ben.

Alez diye birsey var, duvarlara da naylon gerdik mi tamamdir ama bi sorun var, fiskiriacak kadar libido yok bende.
Senin adamda iş yok belli ki baksana başka kocalar kadınları nasıl fışkırtıyo foşur foşur 😂😂😂

Selam kızlar,

Eski konularımı okuyan bilir 1 yasinda çocuğum var ve yurtdışında desteksiz büyütüyorum.

Her ilişkide olduğu gibi eşimle bazı sorunlar yaşadık..

Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım ve plansız bi gebelikti. Yine de çok sevinmiştim içten içe. Eşim o zamanki sorunlarımız sebebiyle hiç sevinmemiş gibiydi. Aldırmayı bile düşünsek mi demişti. Ben istemiştim.
Hamileliğim zor sıkıntılı geçmişti.

Doğumdan sonra da eşimle aramız gerçekten kötüydü.. Yalnız büyütmenin zorluğu vs..

Sonra bağ geliştirdikçe oğlu canı oldu.
Baba olarak çok iyi bir baba.

Ben de anne olduktan sonra bi kere daha anladım ki çok iyi yapmışım iyi ki doğurmuşum enerji olarak da kesinlikle daha geç doğuramaz mışım...

Arada bi benimle seni senden habersiz hamile bırakıcam diye sakalasirdi.

Bu zamana kadar hep prezervatifle korunduk.

Bu arada hpv tedavisi görüyorum ve yumurtalıklarımda aşırı bi ağrım var, Reglim gecikince eşime test yapmam lazım dedim bu sefer de adam gerçekten kalp krizi geçirir diye düşündüm ama tamtersi eşim çok sevindi.

Sen doğur yeterki ben sana hep yardım ederim bebek sevmeyi özledim çabuk büyüyorlar dedi.

Durexin kiler gerçekten yokmuş gibi oluyor belli bir süre sonra.. Acaba takmamis olabilir mi?..

Doğumdan sonra kendime geldim 30 kilo verdim.
Oğlumu kreşe verdikten sonra işe başlamayı düşünüyodum.

Pozitifse napicam :KK43:

Böyle birinden doğurmak yerine aldırırım.
Çok çirkin ve rahatsız edici bi konu çünkü.

Bizim kültüre çok ters. Türk kadını yatağa çişini yapsa kırk gün yatağı temizler ya da yatağı çöpe atar. Biz sevişmeye değil temizliğe odaklıyız:
Bir arkadaşım vardı astby. Sevgilisi vardı ve evleneceklerdi Sene 2014 falan. Seks hayatları başlamış ve zamanla çocuk yüzüme işe, üstüme işe falan demiş. Adı kirli seksmiş (ilk o zaman duydum) 😅

Kız ağlıyor, ayrılmışlar. Ne oldu? Diye sordum. "Ağzıma s***dedi. " dedi. Ben mecazi anladım gülme geldi. "O anlamda değil, o eylemi yap dedi" dedi. Şoka girdim "Kız bu ne böyle?" Dedim. Kirli seksmiş dedi 🤣

Ağzına s*ardım s** mayada. Sıra Ben de derse naparım? Dedi bu kez kendiside gülmeye başladı 🤣🤣

Bak aklıma geldi yine gülüyorum 🤣🤣🤣

X