Kocam bana dokunmuyordu şimdi da ben istemiyorum

nesrinhjmv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
14
-4
23
Kocam bana dokunmuyor 7 aydır evliyiz evliliğin ilk gününden beri ben zorlamasam benimle birlikte olmaya asla yeltenmedi hatta genelde reddediyor ayda 1 filan zar zor oluyordu. Dün sabah onun aslında bisexuel olduğunu yani aynı anda hem kadına hem erkeklere ilgi duyduğunu öğrendim 7 aydır eve tek kuruş para getirmedi ben çalışıyorum o da bazi sitelerde insanlarlankarsilkkli boşalarak gönlünü hoş ediyormuş boşanmak istediğimde her şeyi ben abarttigimi aslında o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmışlar Şimdi ise ben onu istemiyorum bosanacam diyince suçlu ben oldum eskiden soyleydin boyleydin diye 2 aydır annen yüzünden sana soğudum bana karşı anneni korudugun gun ben senden soğudum dedi ve sorun bendeymiş gibi davranıyor sizce sorun benmiyim

Son düzenleme:
neden bir problemimi var yani karşılıklı konuşmadan çözemezsiniz seninde bu tavrın normal bence

Yeni evlilikte kesinlikle normal değil bu kadar az istemesi. İlk evlendiğimiz yıllar günde ikiyi üçü dördü istiyor olması lazım. Sorun siz değilsiniz açık açık konuşun asıl sorun kendisi. Kadına nasıl yaklaşmaları gerektiğini bile bilmiyorlar. Bir kadını sürekli reddedersen onu beğenmediğini istemediğini düşünür ve ilişkiden soğur doğal olarak. Neden bilmiyorum ama eş kişisinin bunu istemesi tatlı tatlı zorlaması benim daha çok hoşuma gidiyor özgüvenime iyi geliyor. Açıkça neden böyle olduğuyla ilgili güzel bir açıklama isteyin. Sizi soktuğu psikolojiden ancak kendisi çıkartabilir.

İstemiyorsanız boşanın.
Çocuk gibi kaçmanın ne anlamı var.

E öyle olur mu

Yeni evlenen bir erkek istemiyor ise problem vardır, normal standartlarda bir isteği yoktur
Buna bir ömür tahammül edemeyecek iseniz kaza kurşunu çocuk vs olmadan bir terapi teklif edin tüm çözüm yolları tükenince baktınız düzelmiyor ayrılın.
Böyle hayat geçmez

3 dakika önce buna benzer konuda eşim başka erkekle aldatmış beni diyorsun şimdi böyle koku aciyorsun ve halen kocam eşim diyorsun
Özellikle buna benzer konulari araştırıyorum ayrıca ne diye hitap edeceğimi şaşırdım konu anlaşılsın diye kocam diye yazdım ayrıca beni aldattığını dün sabah öğrendim yetim olduğum için gidecek yerim yok yine o evde kalıyorum o adam çalışmadığı için 7 aydır evi ben gecindiriyordum o yüzden gidip bi otelde kalicak param yok yoksa çoktan çekip gitmiştim resmen evine hizmetçi cebinde finansal köle olmam için almış beni şimdi farkediyorum

evi çalışıp siz geçindiriyorsanız adamı kovun evden, aldatmış da zaten. aldatılmışsınız, ama kocam istemiyor artık ben de istemiyorum telaşına düşmüşsünüz. gailesizce geliyor bana böyle konular ya

Ben yazdığım yazıyı guncelleyecektim ama program o kadar karışıkki daha çözemedim bugün açtım kocam beni bir erkekle aldattığını yakaladım dunyam başıma yıkıldı açıkçası boşanmak isteyince de benim abarttigimi düzeleceğini aslinda o çocukla özellikle ben yakalayım nasıl tepki vereceğimi ölçmek için gerçek yüzümü görmek için yazıştigi hakkında palavaralar sıktı ama karşılıklı boşalmışlar arayarak görüntülü bide eşim işten geldi sakın yazma diye mesaj atmış. Ben akşama kadar eve ekmek girsin dihe çalışıyorum o beni evde gönlünü kizlarla erkeklerle karşılıklı hoş ederek gününü geçiriyor kesinlikle eve tek kuruş katkısı yok bide üstüne bugüne kadar hep beni itti

Sen ne anlatıyorsun şu an ya ? Hele elinde kanıt varsa git adliyeye direkt aç boşanma davasını ya da bir avukat bul. En azıdnan sırtından insin asalak parazit. Senin de buraya gelip şimdi de ben istemiyorum yazman aşşşırı saçma ama neyse şaşkınlığına veriyorum erkekle aldatılmayı beklemezsin çünkü kolay kolay. Git kurtul şu asalaktan.

Daha detaylı açıklama yaptım şimdi
Ben dun sabahtan beri iyo değilim ne yapacagimi sasirdim iyi değilim çok güçlü ilaçlar içtim kime komusucam bilemedim ve bu uygulama karşıma çıktı şimdi indirdim ve ilk defa kullaniyom ya var üstümde bir afallamış hal

Neyini araştırıyorsun ? Adam gay seni hizmetçi diye almış. Hem de bana bakıyor ohh mis. Adamın yerinde olsam ben de boşanmak istemem ama sizin durum farklı böyle bir konuyla kanıtla gidersen zaten kolayca boşarlar. Soru sorulacak araştırılacak ay cinsellik istemiyorum denecek hiçbir durum yok bu ilişkide. S* çekip gitmen gerekiyor.

Derdim sineye çekmek olsa kadinlardan yardım istemem kırıp dizimi susup otururum evimde kimemüracat edecem bilmiyorum dün bir avukatla konuştum ben yabancı uyruklu olduğum için o benden boşanmayı reddederse geçersiz kalırmış öyle dedi

Avukatla konuştum yabancı uyruklu olduğum için o beni boşanmayı reddederse geçersiz kalırmış öyle dedi ne kadar doğru bilemiyorum dedim deport yesemde raziyim giderim ülkeme sıkıntı yok dedim bayramdan sonra bakariz detaylı konuşuruz diye kapattı konuyu bide evlenmeyi ben istemedim kesinlikle reddettim aşırı manipülatif insan olduğu için aklımı çeldi şimdi da acı çekiyorum ne güzel okulumh okuyup gidecektim diş hekimj olacaktım kandim hayatımı mahvettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…