Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Basliginiz bile o kadar irrite edici ki. Soyle yapiyoruz it gibi okuyoruz elimize meslegimizi aliyoruz. Kariyeri duzenledikten sonra sevdigimiz insana guvenip bir yola cikiyoruz. Her seyi kismiyoruz. Bizde bimden a101 den alisveris yapiyoruz ama bunu kimseye kakmiyoruz. Harcamalarimizdan kisiyoruz ama bunu da kimse bilmiyor. Bir seyler yolunda gitmiyorsa baskalariyla kendimizi kiyaslamiyor hayatimiza bakiyoruz.

Bu adamın size saygısı yok. Boğazınızı sıkmış. Takılacağınız ilk şey bu olmalı.

Çok pardon ama o evde sizi zorla mı tutuyorlar? Ya da siz iyilik meleği, ağzı var dili yoklardan falan mısınız?
Ne demek 8 aylık hamileyim ve tartışma esnasında eşim boğazımı sıktı ya? Değil boğazını sıkmak, sesini yükseltemez ya! Cidden boğaz sıkmak ne demek??? Merhametsiz bir müsvedde şu an gözümde... Adam kendi çocuğuna hamile karısına acımıyor resmen ve bu da yetmiyormuş gibi ilkokul çocuklarının bile kabul etmeyeceği bir miktar para ile bir hafta idare etmenizi söylüyor... Pes doğrusu! Ailesindeki diğer kadınlarla sizi niye kıyaslıyor? Sizi de onların kalıbına sokarak değiştirmeye çalışıyor bu durumun farkında mısınız? Siz o kocalarına her istediğini yaptıran başka kadınlara bakmayın efendim, önce kocanızın sizi kendi ailesindeki sindirilmiş, baskılanmış kadınlara benzetmemesini sağlayın. Biraz dizginleri elinize alın...

18 senelik evliyim 5 yıl flört nişanlılık , bir evladım var yazdıklarınızdan tek birini bile isteyemedim eşimden, almayacağından değil ama ne bileyim herkesin istediği şeylerden ben de isterim demek ayıp olur gibi gelmişti.
Gençsiniz özenebilirsiniz ama her şeyin fazlası zarar.Daha fazla yüz göz olup en tatlı günlerinizi pılı pırtıya heba etmeyin bence.
Bebeğiniz taçtan terlikten her şeyden daha kıymetli.
Sağlıcakla

Konu eskimiş ama yorum yapmadan geçemeyeceğim. "Bebeğe mıknatıslı magnet yapmak adet bizde " Ne ara adet oldu. Kac senedir yapılıyor ki bu magnetler en fazla 10 senedir.

Okurken içim daraldı benim de gerçekten. Benim asla taviz vermeyecegim şeylerin başında şiddet gelir eşime evlenmeden direkt dedim elinin kalktığını görürsem beni bir daha unut ve büyük te konuşmuyorum bu iki taraf için de geçerli siz kendinize saygı göstermek zorundasınız anne olacaksınız bu boğaz sıkma meselesini bu kadar sadece kırıldım diyip kenara koymayın lütfen.bir daha olmamasını sağlayın.insanin sınırını bozuyorsun demiş bir de birtek onun mu sinirleri bozulabilir mis asıl sinir bozucu kişi kendisi kusura bakmayın ama bunca saygısızlık beni çok kızdırıyor

Alınan ve alınmayanlara hiç takilmadim ben takildigim normalde öper sever ben evden çıkmam 20 TL harçlık verir sonra ben çok canını sikarsam boğazımı sıkabilir kirilirim am normalde sever diye yaklaşım yapmanız.bunu lütfen kendinize yapmayın he türlü hareketin sebebi olarak kendinizi görmeyin siz çok değerlisiniz önce bunu kendinize kabul ettirin lütfen

Konuyu okumadım başlığa yanıtım
başım ağrıyor taktiğini kullanan herkes kocasına her istediğini yaptırır böyle düşünüyorum

Eşiniz ya da kocanız ya da sizi hale benimseyenen ev arkadaşınız evlendiğinin farkında değil. Sizde fazla kısmışsınız o masraf olur bu masraf olur olsun çocuk dünyaya gelecek öyle kolay mı çalışmıyorsunuz ama hayatınız artık ortak siz yaptığınız yemekten ona az veriyor musunuz az ye masraf oluyor die ya da çamaşırlarını yıkamamazlık yapıyor musunuz bu nasıl iş o sizden rahatlıkla kısabiliyor. Bir de bizim sülalede yok nedir devir değişti sülale kurallarına uyacaksanız evde doğum yaptırsın bari ebeyle

En güzel zamanlarınız tadını çıkarmak gerekirken zehir zıkkım etmiş böyle erkekler var değişmezler içinden gelen şey öyle yetişmiş cimrilik ruhuna işlemiş maddi durumu kötü olsa anlarım ama bu cimrilik yapan sevgisinden de cimridir bu istediklerinizi normal geliri olan herkes alabilir r bi kere yaşıyorsunuz en doğal hakkınız istemek benim eşim hiç esirgemez benden önce o düşünür a bak bu da var der seçenek sunar sizinki odun resmen ömür geçmez yinede takmayın kafanıza öyle yada böyle büyüyor bi şekilde hamileliğinizin tadını çıkarın önemsemeyin yapacak bir şey yok ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin asla değişmez

Ben aizin demek iatediginizi anladim calismak da onemli ama esinizin karakteri de onemli ki dogru da.. calisip parasi kocasi tarafindan elinden alinan da var

Adam bogazini sikmis hamile halinle senin derdin onu bunu almadimi hala? Ben olsam basip gitmistim simdiye.

Bir şey alırken eşime sormam direkt alırım. Çalışıyorum, kendi paramı harcıyorum ama çalışmasaydım da sormadan alırdım. Zaten benim eşim alma diyecek bir insan değil. Her şeye tamam diyen bir insan. Sizinki tam kazmaymış.

Yahu siz iyi mısınız??
Adam hamile halinizle boğazınıza çöküyor siz hala magnet diyorsunuz.
Allah hidayet versin ya.

Bunları bende yapmiycam bunlar benim için dert değil aç çıplak kalmaz cocuk ama boğazımı sıksa bilmiyorum ne olur

Tek sorununuz kursağınızda kalan hevesleriniz olsaymış keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…