Kocalara işveli cilveli dayak :)

ya ben bu cilve olayını becerebilsem bazen acaba benmiyim erkek diyorum, eşimle telefonla bile konuşurken mesela uzun zamndır ayrıyız hiç romantik şeyler konuşmuyoruz

burayı okuyunca bende anladım ki ne zamandır evliliğimiz monotonlaşmış. evlenmeden önce buluşmadan önce yeni kıyafetler alırdım yanına gitmeden giyinir giyinir çıkarırıdım bı ton süslenirdim şimdi işten eve gidiyorum zaten bıkmışım kıyafetten nerde rahat kıyafet var geçiriyorum üzerime hal yokki. geçen gün dedim kendi kendime eskiden deli gibi süsleniyorum şimdi haline bak. seni seviyorum filan demeyelide baya oldu. zaten hareketlerimizle belli ediyoruz ama evlilik bu galiba. ama ben eski heyecanlı günlerimi özledim.

ya ben bu cilve olayını becerebilsem bazen acaba benmiyim erkek diyorum, eşimle telefonla bile konuşurken mesela uzun zamndır ayrıyız hiç romantik şeyler konuşmuyoruz

böyle şeyleri ilk kadının demesi erkeğinede yol açıyor bence.. ilk erkek böyle şeyler söylese sapık konumuna girer maazallah o yüzden vakit kaybetmeden adım atmanızı öneririm. bakın nasılda dökülcek içinde ki söylemek isteyipte sakladığı şeyler

yanlız konu aldı başını gitti 15. sayfaya geldik üstelik bir derdim var köşesinde üstelik editörlerden gelen olmadı,konuyu tasıyabılırlerdı ama heralde kavga etmedıgımız ıcın serbest bıraktılar

Bizde öyleyiz güzelim seni seviyorumlar havada uçuşur daha ötesi yoktur:26: Sorun var bizde

eeee zaaflarına düşkün olunca fark etmez tabi havada karada götürür

İnsan eşine karşı zaafına düşkün olmuycakta kime karşı olucak ki? :26: gayet normal değil mi? zaten siz bu tarz şeyler söyleyipte eşiniz yanaşmıyosa bence asıl o zaman bi sorun var demektir

Sen çok fenasın

54 okuyucusu olan bu konuyu,henüz bekar olaraktan ben de ilgiyle takip edecegim
İlerki hayatıma dair güzel ipuçları bulacagıma eminim

bazen mail atıyorum ben,yani öyleeee....(o biçim) :))
bazende teline gönderiyorum,ekranda vucudumdan kareler görünce halini tahmin edebiliyorum zaten hemen arıyor sesi felan titriyor heyecanlanıyor:)
yawrum sen naptın yaaa çıldırtmakmı istiyorsun beni,ben nasıl gelirim şimdi diyor,bu bana gerçekten zevk veriyor hoşuma gidiyor:))) kii biz 4 yıllık evli 8 yıldırda beraberiz yani...
bazen sırf mahsus yapıyorum toplantıya girecekken veya çok önemli bi iş saatiyse eğer zaten geceden anlattığı için ertesi gün işte yapacaklarını,bende o saati kolluyorum:))

Evlenmeden önce planlarım çok farklıydı,her akşam bizim için çok özel olucak sanırdım.Dolu dolu vakit geçiricez,film izliycem tavla oynuycaz.romantik yemekler falan ...Ama evlendim bırakın diğerlerini adamla yemek bile yiyemiyorum.Hava sıcak,işim yoğun öğleden sonra atıştırıyorum canım akşam birşey istemiyor.Bir yorgunluk bir mutsuzluk bir aksilik var üzerimde.Benim kocam odun değildir aslında ben çok sinirliyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…