Kocalara işveli cilveli dayak :)

sağol cnm benim teşekkür ederim. Seviyorum tabiki ama bizim ilişkimiz uzunca bır suredir devam ettığı için birde bu kadar sorunun içinde öle buyuk bır aşk yok. İyi yanları daha çok ama ben çok fevri bir insanım. Hemen sinirleniyorum öyle boş bi laf ettı mı hep eleştiriyorum. her saniye..

Bunun bir yolu oılmalı yaaaaa.:KK43:

merhaba

yine herkesi kaçırmışım:KK14:

bugün mübarek oruç fena vurdu...emzirdiğimden mi acep? sususzluktan iliklerim kurudu...

iftarla ilgili ne planlarımız vardı, herifle yorgunluktan uyuyakaldık:KK1:

sahurda kalktım, yemekten sonra dedik. ne göreyim bizim fare bacı zehirli yemleri döke saça yemiş.. halıda falan yem var. bebeğim var sonuçta sürünen. o saatte süpürge aç, kilimleri topla, sonra uyanmış cin gibi bize bakan oğlumu sallaya sallaya zorla uyut,imsağa son 15 dakika, hayatımın ne şipşak buluşması oldu eşimle:KK1::KK1::KK17:

Merhabalarrrrr!!!! Bende geldimmm...

Sizede iyi gezmeler.. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım... (Amin)

Bu arada arkadaşlar ben yeniyim.. Benim smilelerim neden yok nerden ekleyeceğiz... Biraz tepkisiz görünüyor da böyle ... :) ehehehhhh ...

Teşekkür ederim canımm,aminn :))

canım mrb. nerede bu yer çok güzelmiş.. tadını çıkart günün..allah mutluluğunuzu daim etsin..
Tekirdağ da canım,çok merci:)

Kaç gündür takip ediyorum evli değilim ama yakında sözleneceğim :KK31: benimde sevgilime karşı bazen sert çıkışlarım oluyor ama hemen kendime böyle davranmamın bir anlamı olmadığını hatırlatıp güzel davranmaya başlıyorum :KK16: Sevgilim sen bana şöyleşöyle davrandın ama ben çok üzüldüm falan diyorum vee hemen yelkenler suya iniyooor :KK16: Genel olarak ben çok fazla işveli cilveli biriyimdir üniversitede yurtta kalırken kızlar hep benden yardım alırlardı :pP

topiği okuyorum okuyorum sizden ilham almak enerjimi toplamak için ama olmuyor kızlar.

topiğin açıldığı ilk gün gaza gelmiştim bi işve cilve. sonra püf söndü ateşim.

ramazan, sıcak havalar, eşimdeki isteksizlik... ben de ona karşı hoş olamıyorum bu şartlarda.

gün içinde huzurlu ve mutluyuz. yani adam aradığı huzuru buluyor çok şükür ben de. ama yemeğin üzerine tatlı yemek istemiyor ikimizin canı da:KK37:

topiği okuyorum okuyorum sizden ilham almak enerjimi toplamak için ama olmuyor kızlar.

topiğin açıldığı ilk gün gaza gelmiştim bi işve cilve. sonra püf söndü ateşim.

ramazan, sıcak havalar, eşimdeki isteksizlik... ben de ona karşı hoş olamıyorum bu şartlarda.

gün içinde huzurlu ve mutluyuz. yani adam aradığı huzuru buluyor çok şükür ben de. ama yemeğin üzerine tatlı yemek istemiyor ikimizin canı da:KK37:

havalar çok sıcak bi de oruç mahvediyo insanı akşam yemek yedikten sonra miden de şişiyo ağzına kadar..:KK50: olmuyo yani.. :KK31: akşamları yatak odasında yatmıyoruz klimalı odaya yatak yapıyorum orda yatıyoruz klimalı odada güzel yeniyo tatlı:KK23: ehehe biz öylelikle yapıyoruz yoksa sıcakta yok yaniii

X