Kocalara işveli cilveli dayak :)

kızlar merhaba...fatoşcum senin adına sevindim ama bana kalırsa hemen atlama derim bi güzel mesaja..nacizane fikrim..

bugün cumartesi ya ondan topikte hareket yok bana kalırsa..

birde, çoğu insan oruçç..cilveyle taktikle uğraşacak halleri dermanları yoktur bence :KK1: :KK1: :KK1:

ama biz napıyoruz her daim etrafımıza ışık saçıyoruz..kadın dediğin güleryüzlü neşeli ve zarif olmalı öyle değilmi...
hiç bana uygun şeyler değil bunlar ama nerdeyse üç dörtgündür hırslı bir şekilde yolumda ilerliyorum..bu arada elossa'yıda merak ediyorum o nerde ?
akandeniz'de yok 2 gündür..

ramazanda herkes fire verdi :KK52: :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
kızlar merhaba...fatoşcum senin adına sevindim ama bana kalırsa hemen atlama derim bi güzel mesaja..nacizane fikrim..

canım sadece tek bi mesaj değil.. sen sadece onu gördün sanırım.. ayrıca fatoşta kendini toparlayıp konuşmayı düşünüyor :KK23:

napalım kelebek adamların açlıktan bi yerleri sistem dışı:))) mesaj atma devri bitti bir ay boyunca,insafsız olmayalım:)

saol canim fikirin icin ama bu tarz mesajlarda cok atti son zamanlarda iyicene kararsiz ne yapcagimi bilmez haldeydim dun yesim arkadasimizla konustuk beya onun yasadiklarini görünce gözüm cok korktu bebegim icin daha cok korktum bunca zaman hep avuttum babasida anneside ben olurum diye cevremdede ble ayri yasanlar hic görmedim hayyirlisi diliyorum insallah iyi olur benim icin hersey saol canim

kızlar ben bır konuda sizlere danışmak istiyorum. Topiği takip ediyorum benim derdime derman da çıksa çıksa siizden çıkar diye düşündüm.

Gelelim meseleye;
ben nişanlıyım uzunca bi süredir.Çok kötü günler geçirdim yakın zamanda. Annemi kaybettım 3 ay oldu. Babamı uzun zaman önce kaybetmıştım zaten. neyse maddi ve manevi zor gunler geçiriyoruz nişanlımla..:KK43:

Benim sıkıntım ise şu nişanlımla ilgili..

Çok konuşuyor ve boş konuşuyor. laf olsun diye.. bazen çok komik duruma düşüyor yanii. Niyetı kötü değil, bızım ev çok kasvetlıdır neşe olsun diye yapıyor. Ama ben çok sinir oluyorum.. Düşüncesizce konuşuyor. Konuşmak için yaniii. Birde çok gülüyorr ben ise cciddi seviyorum..

Birileri yanımızda olunca çok konuşuyor.. bişrazda muhalefet olmayı seviyor. sırf muhalaefet olmak için saçmalıyor bazen..

Çoğu zaman gerçekten öyle düşünmediği birşeyi kendi de inanmadığı bişeyi laf olsun diye söylüyor..:KK14::KK14:

Sizce bu durum düzelir mii ? düzelirse nasılll? ben psikolojık destek de alması taraftarıyım... ne yapmalıyımm?:KK14:

benimde ona karşı hareketlerim çok iyi sayılmaz.

Süerekli emir vererek konuşuyor musum,aşşagılayıcı konuşuyormuşum.. Bi tatlı dilime hasretmiş.. İşte böyle kızlarr çok üzülüyorum bu durumaaaa.:KK14::KK14::KK14:

Kizlar dun ki konuyu okudum gul gul gul katildim
dunku meshur mevzu j
japon fafengi nedir yaa bi turlu anlamadimm merakk ettimm
ogrenmem lazimm

kızlar ben bır konuda sizlere danışmak istiyorum. Topiği takip ediyorum benim derdime derman da çıksa çıksa siizden çıkar diye düşündüm.

Gelelim meseleye;
ben nişanlıyım uzunca bi süredir.Çok kötü günler geçirdim yakın zamanda. Annemi kaybettım 3 ay oldu. Babamı uzun zaman önce kaybetmıştım zaten. neyse maddi ve manevi zor gunler geçiriyoruz nişanlımla..:KK43:

Çok konuşuyor ve boş konuşuyor. laf olsun diye.. bazen çok komik duruma düşüyor yanii. Niyetı kötü değil, bızım ev çok kasvetlıdır neşe olsun diye yapıyor. Ama ben çok sinir oluyorum.. Düşüncesizce konuşuyor. Konuşmak için yaniii. Birde çok gülüyorr ben ise cciddi seviyorum..

Birileri yanımızda olunca çok konuşuyor.. bişrazda muhalefet olmayı seviyor. sırf muhalaefet olmak için saçmalıyor bazen..

Çoğu zaman gerçekten öyle düşünmediği birşeyi kendi de inanmadığı bişeyi laf olsun diye söylüyor..:KK14::KK14:

Sizce bu durum düzelir mii ? düzelirse nasılll? ben psikolojık destek de alması taraftarıyım... ne yapmalıyımm?:KK14:

Süerekli emir vererek konuşuyor musum,aşşagılayıcı konuşuyormuşum.. Bi tatlı dilime hasretmiş.. İşte böyle kızlarr çok üzülüyorum bu durumaaaa.:KK14::KK14::KK14:

Öncelikle başın sağolsun canım.. Nişanlına gelince değişceğini sanmıyorum çünkü yapısı öyledir.. Huylu huyundan vazgeçmez biliyosun.. Herkesin bi kusuru var onunda kusuru bu demek ki. kabullenip, idare edip, bu hallerine alışamaz mısın peki? tehammülün kalmaz mı yani.. yada iyi yönden bakmayı denesen. bardağın boş değilde dolu tarafına baksan belki daha sempatik gelir gözüne.. ayrıca sevgin var mı yok mu oda önemli tabi ki...

Kizlar kocamin yaninda bile yatamiyorumki bu sicakta ne isvesi cilvesi.o yatak odasinda pervanenin altinda,ben kizimla salonda klimanin altinda:) bu sicaklar bizi mahvetti.

deneriz elbet..ama şımartmaya gelmiyor onlarıda..victor hugo nun ünlü bir sözü vardır :AKILLI KADIN KOCASINA İTAAT EDEREK ONA HÜKMEDER....

Günaydınnnnn:)))
Çok kalamıcamm kocişim beni Gölbaşına götürüyor,Gölbaşı Parkı var burada süperrr bi yer..
Serin,Doğal,Tertemiz mis gibi hava,Aşk dolu huzur dolu....:)
hemen resmini ekliyorum merak edenlere...
öptüm sizii:)
$Corlu-Golbasi-Parki-Fotograflari-10368880781338311971.jpg $610290_1.jpg $Corlu-Golbasi-Parki-Fotograflari-7115062341338312012.jpg

Son düzenleme:
Merhabalarrrrr!!!! Bende geldimmm...

Günaydınnnnn:)))
Çok kalamıcamm kocişim beni Gölbaşına götürüyor,Gölbaşı Parkı var burada süperrr bi yer..
Serin,Doğal,Tertemiz mis gibi hava,Aşk dolu huzur dolu....:)
hemen resmini ekliyorum merak edenlere...
öptüm sizii:)
Eki Görüntüle 469818 Eki Görüntüle 469821 Eki Görüntüle 469823

Sizede iyi gezmeler.. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım... (Amin)

Bu arada arkadaşlar ben yeniyim.. Benim smilelerim neden yok nerden ekleyeceğiz... Biraz tepkisiz görünüyor da böyle ... :) ehehehhhh ...

Gelelim meseleye;

mrb. canım başın sağolsun...
herkesin kusuru vardır canım benim eşim çok kıskanç mesela ...bende bunun için sıkıntı yapıyordum sonradan kabullendim artık sıkıntı olmuyor... sende onun o halini kaullenirsen onun yaptıkları sana sempanik gelir..bence alış onun durumuna yoksa kendini yer bitirirsin neden böyle diye sonuçdada sen mutsuz olursun ...

X