Kocalara işveli cilveli dayak :)

Bende hiç işe yararamadı kızlar üstüne üstün kavga bile ettik :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: Antalya sıcağı kocamı çarpmış eve geldiğinde hastaydı benimde hormonlar tavan yapınca atladım tabi adama ama atladığımla kaldım.Onu hiç böyle görmemiştim demek ki bayağı yorulmuş bugün :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

kızlar bi seksi kafanızdan çıkartın laa..többee töbeee :KK1: :KK1: :KK1:
bugün herkes kocasının kalbini fethedecek..ruhuna sahip olacak..yavaş yavaş ilerleyeceğiz taktiklerimizde birinci kattan 5.kata fırlamanın alemi yok..zirveye yavaş yavaş emin adımlarla çıkacağız..şimdi binanın temellerini tamir etme zamanı..

bugün kimse güler yüzünü eksik etmeyecek ve dünkü gibi yine herşeye iyi tarafından bakıyoruz ve kolay kolay sinirlenmiyoruz..trip yok surat asmak yok..

haaa bu arada cıvımakta yok....ona göre hatunlar...

planlı hareket edecez..hemen kucağa atlamayın lennn:KK51:

Son düzenleme:
benim eşimde dün akşam televizyonu flnkapattı benimle konuşurken...
sonra çok iyi davranınca korkmuş garip sanki normalde kötü davranıyomuşum gibi...
başarıya ulaştı benimde taktiğim...
"korkuyorum valla kuzuya çevirdin beni" diyo...
hatta kızkardeşim kuzenim tatile gidecekler benide çağırdılar söyleyememiştim eşime nasılsa izin vermez diye...
ona bile izin verdi...

dün edindiğim bilgilerdin biride şu

her erkek evinde huzur arar ve her erkek uysal kadın sever....

bunu unutmuyoruz........

trip yapmak surat asmak bağırmak öfke nöbetleri geçirmek bizi iğrenç yapıyor..tabi adam ağzımızın içine bakmaz..ruhunu alacaz lan adamın..ondan sonrada bedenini :KK9: :KK9: :KK9:

ve köle edecez köleeeeeeeeee

sonra çok iyi davranınca korkmuş garip sanki normalde kötü davranıyomuşum gibi...
hatta kızkardeşim kuzenim tatile gidecekler benide çağırdılar söyleyememiştim eşime nasılsa izin vermez diye...
ona bile izin verdi...

eee tatlı dilli kadınsın sen yaparsın :KK49:

bunu unutmuyoruz........

trip yapmak surat asmak bağırmak öfke nöbetleri geçirmek bizi iğrenç yapıyor..tabi adam ağzımızın içine bakmaz..ruhunu alacaz lan adamın..ondan sonrada bedenini :KK9: :KK9: :KK9:

Bak kelebek burada ne yazmışlar,

vay vay vay mumlu müzikli demek....
güzellllllllll...
güzelde sabah bozuldu galiba büyü...
aynennnn bak ınsan ısteyınce romantık olabılıyo dedım sendende beklerım derken konu aldı yürüdü,bisey yapıyosun kafama kakıyosun
keske yapmasaydın falan filan feşmekann.dilimi tutamadım yanı:)
kızlar bi seksi kafanızdan çıkartın laa..többee töbeee :KK1: :KK1: :KK1:
bugün herkes kocasının kalbini fethedecek..ruhuna sahip olacak..yavaş yavaş ilerleyeceğiz taktiklerimizde birinci kattan 5.kata fırlamanın alemi yok..zirveye yavaş yavaş emin adımlarla çıkacağız..şimdi binanın temellerini tamir etme zamanı..

bugün kimse güler yüzünü eksik etmeyecek ve dünkü gibi yine herşeye iyi tarafından bakıyoruz ve kolay kolay sinirlenmiyoruz..trip yok surat asmak yok..

haaa bu arada cıvımakta yok....ona göre hatunlar...
planlı hareket edecez..hemen kucağa atlamayın lennn:KK51:

bunu unutmuyoruz........

ona bile izin verdi...

dün çokmu cıvıdık yaa,benım kocam ciddi ciddi delırdıgımı falan düşündü:)
ben sabah bi fasıl delırdım cırladım yine bagrış çağrış kavga ettım ama neyse anında geri vites,güleryüz maskemı takıp şimdi bende kalbını fethetmeye çalışayımm
pekı kızlar bi erkegın kalbi nasıl fethedılır?
neler yapıcaz nasıl davranıcaz,biraz akıl verırmısınız

ona bile izin verdi...

tebrikler akan deniz bak sende işe yaramaya başlamış bile

günaydınlarrrr bizde kocişimle dün sohbet ettik farklıydı her zamankinden mesajlar işe yarıyor demekki

kimler kocaya günaydın mesajı çekti kocalara güzel bişeyler söyleyin yazında adam da güne iyi başlasın..

ne yazalım..banada söyleyin bende yazcam..bugünden itibaren bende başlıyorum ama kusura bakmayın seks taktiklerini ben sonra uygulucam..ben kaleyi içten fethedicem..

temeller sağlam olmazsa bazı kırıklıklar varsa seks adına yapılan bazı görsellikler adamın hoşuna gider ama bu geçicidir..showdur sadece..ertesi günü şıp diye geçmez kırgınlıklar ..
ama ilişki güzelse huzur varsa işte ozaman sekste yapılan taktikler uçurur adamı..napıyormuşuz önce ruhunu kalbini sonra bedenini..

yavaş yavaş anasını satayım .....ooohhh sefam olsun..biz bu işi başaracaz kızlar ve adamlar dibimizden ayrılmıcak..hadi bakalım bismillah..

söyleyin hatunlar ne yazayım herifime....

herkes güzel bi mesaj çeksin kocalara..

bizimkine dedimki iyice asker arkadaşı gibi olduk telfonla konuşurken benle çok ilgenemiyorsun dedim. demezmi kurban olurum sana ben kanki :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
öhöömmm teşekkür ederim efemmm...
şimdilik en denyo koca benim ki galiba hemen yedi...
bi de odun diyodum adama...
yok yok sen iyi gidiyosun adam hemen uyum sagladı günahını alma,
en öküzü benımkı sanırım..
kimler kocaya günaydın mesajı çekti kocalara güzel bişeyler söyleyin yazında adam da güne iyi başlasın..

ne yazalım..banada söyleyin bende yazcam..bugünden itibaren bende başlıyorum ama kusura bakmayın seks taktiklerini ben sonra uygulucam..ben kaleyi içten fethedicem..

temeller sağlam olmazsa bazı kırıklıklar varsa seks adına yapılan bazı görsellikler adamın hoşuna gider ama bu geçicidir..showdur sadece..ertesi günü şıp diye geçmez kırgınlıklar ..
ama ilişki güzelse huzur varsa işte ozaman sekste yapılan taktikler uçurur adamı..napıyormuşuz önce ruhunu kalbini sonra bedenini..

yavaş yavaş anasını satayım .....ooohhh sefam olsun..biz bu işi başaracaz kızlar ve adamlar dibimizden ayrılmıcak..hadi bakalım bismillah..

söyleyin hatunlar ne yazayım herifime....

herkes güzel bi mesaj çeksin kocalara..

hergün varlıgına şükrederek uyanıyorum,iyiki hayatımdasın günaydın kocacıgım:)nasıl??

X