Kocalara işveli cilveli dayak :)

dermet zaten bu topiğin amacı kösleri barıştırmak hemen git barıl ve başla:))))

ben yarın başlasam olurmu gereksiz yere küstüm şimdide yanına gitmek ağrıma gidiyor sabah kahvaltı hazırlarım.hem topiği baştan okuyayım bi demi :KK1::KK1:

Zaten topiği baştan sona okursan bu gece barışrısın:)dermet

Zaten topiği baştan sona okursan bu gece barışrısın:)dermet

kız oda çok sıcak oturamıyomda bilgisayarbaşında.kör olası bu sıcakta taktik öğrencem diye pc başındayım o tv karşında klimalı odada:KK1:neyse gidip az serinleyimde sonra döneyim:KK9:

Hihihih ben nişanlıyım ama bizde de var böyle durumlar.
Kavga ettiğimiz akşamlarda uyumadan önce ''yarın erkenden kalk ve bana yeniden aşık ol!'' diye mesaj atar.
Ben de her gün ''seni dünden daha çok seviyorum.'' derim. :KK17:

:nazar:

Evin içinde mesaja tmak çok hoş olabilir.
:KK23:
Sizden taktik öğrenmek için erken mi?:KK53:

[video=youtube;FaAe92usEC0]http://www.youtube.com/watch?v=FaAe92usEC0[/video]

Bu striptize bin basar. :KK53:
Ben jade'de oryantal oynadığını görmüştüm kocasınaa. Çok çekici bi hatundu zaten.

ooo ne olmus sayfa coşmuş... ben ilk sayfalarda yazmıştım ,,aşkımı aradım sabahtan seni çok özledim dedim,o da bana dün geceyi unutamadınmı dedi bende dün gecede bişeymi sen bu gece gör dedim :)) onra telefonda ses gitti alo alo alo deyip durdum 15 dk ya eşim kapıda :)) sonrası malum demi.....

bence oncesinde soylemek daha etkili olur:KK1: ozaman ne desen he diycek modda olurlar cunku erkek milleti

işte o zaman cinselliğin kullanıldığı çok belli olur.öbür türlü muhabbet gibi söylüyorsun o da mutlu anında olduğu için ve de mutluluğun sebebi sen olduğun için kaul ediyor :)

Son düzenleme:
aman ben öle oynayacak olsam iki dakka oynatmaz hemen atlar azcık oyanyım demii yok yok bir ara eşime değişiklik olsun cd falan izleyelim demiştim başlarda çok kızdı neymişş birbirimize saygımız azalırmışşş ama onuda aştı tabee şimdi 2 dk anca izleyebiliyorum hiç sabretmesini bilmiyo

topik süper ya ben de şuan uzaktan uzaktan cilve yapıyom herifime müsait günlerde diilim de malesef yoksaaa oo bende de var bikaç taktik bu arada oryantel dansa bayıldım vay arkadaş o nasıl bir şuhluktur :94:

işte o zaman cinselliğin kullanıldığı çok belli olur.öbür türlü muhabbet gibi söylüyorsun o da mutlu anında olduğu için ve de mutluluğun sebebi sen olduğun için kaul ediyor :)

sevişme anında kabul etmesini istediğim bişiyi söylemem çok itici bence ne o öyle ya o anda kabul ettirmeye çalışır gibi
istediğimi yapıcaksa normal bir zamanda yapmasını isterim ben:KK53:

günaydın kızlar hepinizin dün gecesi uzun sürdü galiba kalkmamışsınız daha ne güzel :KK36::KK36::KK36:

ama benim kıza sürdü yattım uyudum ve konuşmamaya devam :KK50::KK50::KK50:offffffffffffff

X