Kocalara işveli cilveli dayak :)

Tenini özledim...
Teninin kokusu geliyor burnuma...
Nefesin nefesime sokulsa ya....
Avuçlarını özledim,vucüdumda dolaşan...
Birbirimize akalımmı bu gece ne dersin...
Gel değiştir içimi...

bUNU YAZDIM DEĞİŞTİRİM AŞKIM BİRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM, HERŞEYİM yazmış

ayol o şiir değildi,benim kocişe yazdığım anlık kısa mesajlardı alt alta yazdım size:))
ama olsun hepsi bir arada olunca adam tavan yapmıştır
akşam jartiyerler vücut çorapları havada uçucak desene:))))

hahhahahahahahhahahahha oha yaa koptum valla,kırbaç yoktur ama kemer de işe yarar:)))) ay bn mr çekilim geliyorum:)))) ama bu akılla beynimde tek bi sinyal bulurlar heralde:)))))))))))))))))

:KK53::KK53: kemerle adamın canını mı çıkaracaksınız :KK53: sana da vur dedik öldürdün ha :KK53:

neyseki kırmızı kokulu mumlarımdan hala var yatak odamda :KK70::KK70: bu arada bir yerde okumustum kırmızı meyve ve sebzeler erkeklere cok iyi geliyormuş..bu rengi görünce dayanamıyorlarmıs :KK70: boğanın arenada kırmızı pelerın gördüğü gibi etkı yapıyo heralde :KK70:

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

boğalar renk körü :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::21::21::21:

bizede canımcım senin yolunda ilerliyoz bundan sora

estağfurullah canım:))))

neyseki kırmızı kokulu mumlarımdan hala var yatak odamda :KK70::KK70: bu arada bir yerde okumustum kırmızı meyve ve sebzeler erkeklere cok iyi geliyormuş..bu rengi görünce dayanamıyorlarmıs :KK70: boğanın arenada kırmızı pelerın gördüğü gibi etkı yapıyo heralde :KK70:

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

evet özellikle çilek tahrik ediyor:))) tütsüde yakın afrodizyak olanlardan:))))) benim favorimdirlerdeeee:)

:KK52::KK52::KK52:alemsin yaaa bence daha asansördeyken öpüşmeye başlasınlar içeri adım atar atmaz da derdiğin gibi masaya mı atlarlar artık halıya mı konarlar bay ve bayan smith de ki gbi bilemicem:KK52:

tut kravatından kravat takmıyosa yakasından at içeri :KK70: al eline kırbacı dermişim :KK53:

hahhahahahahahhahahahha oha yaa koptum valla,kırbaç yoktur ama kemer de işe yarar:)))) ay bn mr çekilim geliyorum:)))) ama bu akılla beynimde tek bi sinyal bulurlar heralde:)))))))))))))))))[/QUOTE

ben asansörde başlayıp akabınde kemer çıkarmayla devam edıp yemekle mola verıp sonrasında mum ışıklarıyla ve kırmızılarla devam edicem:26::26:

KIZLAR BEN ÇIKMAK ZORUNDAYIM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM SEVGİYLE KALIN..GİRERSEM NETE GÖRÜŞÜRÜZ...

AKŞAM KOCALARI İHMAL ETMEYİN HE.. En Büyük KK

Tenini özledim...
Teninin kokusu geliyor burnuma...
Nefesin nefesime sokulsa ya....
Avuçlarını özledim,vucüdumda dolaşan...
Birbirimize akalımmı bu gece ne dersin...
Gel değiştir içimi...

bUNU YAZDIM DEĞİŞTİRİM AŞKIM BİRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM, HERŞEYİM yazmış

wooow süpermiş hadi hayırlısı bakalım :KK70:

radyolog ortam ne:))))))))))))) bize de öğret:)))))))))))))

2 adet kokulu mum biraz serinlik güzel bir çarşaf takımı(leoparlı serıcem ben :KK70:) dış ortam için bunlar yeterli onun dısında güzel bir duş hafif makyaj tabıkı losyon ve krem veeee seksi bir gecelik sabahlar olmasın :KK70::KK70:

"dün akşam belin ağrıyodu onu saymıyorum hayatım sevgilim bebeğim bu akşam mevzuya devam haberin ola" yazdım...
cevap bekliyorum...

ay suan burayı 91 kısı okuyor ah bayanlar yok mu :)))))))))

Oooo ne hatunlar varmış ya benim daha 40 fırın ekmek yemem gerek , anlaşıldı :KK9:

Son düzenleme:
yarım saat işim vardı neolmuş burası mesajlar yazılmış,planlar yapılmış yetişemiyorummm.:)))

"dün akşam belin ağrıyodu onu saymıyorum hayatım sevgilim bebeğim bu akşam mevzuya devam haberin ola" yazdım...
cevap bekliyorum...

Güzel yerden girmişsin konuya canım fakat hayatım sevgilim bebeğim üçü biarada yazmasan daha iyi olurmuş sanki :KK51:

bizde dün küstük bugün müsait olunca ara barışalım aşkım yazdım cevap vermedi aramadıda banada mesaj uydurun :KK19:

X