Kocalara işveli cilveli dayak :)

şimdi bişey daha sormak istiyorum bayanlarrrrr
fikir istiyorum bu mesajlardan sonra ve adamlar kıvama geldıkten sonra
aynı anda eve girdiginizi düşünün nasıl davrancaz..
hanı kocayı kapıda karşılamak daha güzel olurdu ama aynı anda eve giriyosak
nasıl bi yol izleyelim:)

elossa hocam daha iyi bilir tabi ama böyle azcık kaç sonra sokul fln...
tercih senin artık allah ne verdiyse halımı olur masamı olur duş mu olur bilemem..

tercih senin artık allah ne verdiyse halımı olur masamı olur duş mu olur bilemem..

:KK52::KK52::KK52:alemsin yaaa bence daha asansördeyken öpüşmeye başlasınlar içeri adım atar atmaz da derdiğin gibi masaya mı atlarlar artık halıya mı konarlar bay ve bayan smith de ki gbi bilemicem:KK52:

cvp geldi:)))))))))))) cidden bu akşam istiomusun dedi:))))))))))) niye olmasın olur erkeğim benim,sana yapacaklarım varrr dedim:) :KK52:

ya öyle deme aşkolsun utanıyorummmmm:)))))))))

pijamalı mesaja karşılık kocamdan gelen cevap

bu aksam pijamaların değil ben dokunucam vücuduna,ortamı hazırla 7 de evdeyim ( halbukı 8 de gelıyor ) hahahahahaah hey allahım inanamıyorum kendıme ya

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ooo şettttttttttt süperdi vallaa:))))) benimkinin uygulama aynı,1 saat erken:))))

Tenini özledim...
Teninin kokusu geliyor burnuma...
Nefesin nefesime sokulsa ya....
Avuçlarını özledim,vucüdumda dolaşan...
Birbirimize akalımmı bu gece ne dersin...
Gel değiştir içimi...

bUNU YAZDIM DEĞİŞTİRİM AŞKIM BİRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM, HERŞEYİM yazmış

şimdi bişey daha sormak istiyorum bayanlarrrrr
fikir istiyorum bu mesajlardan sonra ve adamlar kıvama geldıkten sonra
aynı anda eve girdiginizi düşünün nasıl davrancaz..
hanı kocayı kapıda karşılamak daha güzel olurdu ama aynı anda eve giriyosak
nasıl bi yol izleyelim:)

tut kravatından kravat takmıyosa yakasından at içeri :KK70: al eline kırbacı dermişim :KK53:

anaaa kızlar 2 saat girmedim noldu yavv takip edemiyom naptınız coşmuş sayfa ilk sayfada bırakmıştım ben sizi :)))dönüp okuyum bari şimdi ....

anam utanmasıda varmış bu hatunun...
ne var kız utanacak daha yeni evli ablası yol yordam öğret sevaptır...

yok yaa şaka diyorum utanmam ben arsızım:))))
yeni evliyse bence çıkmasın bu topikten,gerçi bende yeni sayılırım 4 yılcık oldu:))

ooo şettttttttttt süperdi vallaa:))))) benimkinin uygulama aynı,1 saat erken:))))

neyseki kırmızı kokulu mumlarımdan hala var yatak odamda :KK70::KK70: bu arada bir yerde okumustum kırmızı meyve ve sebzeler erkeklere cok iyi geliyormuş..bu rengi görünce dayanamıyorlarmıs :KK70: boğanın arenada kırmızı pelerın gördüğü gibi etkı yapıyo heralde :KK70:

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Tenini özledim...
Teninin kokusu geliyor burnuma...
Nefesin nefesime sokulsa ya....
Avuçlarını özledim,vucüdumda dolaşan...
Birbirimize akalımmı bu gece ne dersin...
Gel değiştir içimi...

bUNU YAZDIM DEĞİŞTİRİM AŞKIM BİRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM, HERŞEYİM yazmış

Kızzz sen bunların hepsini aynı anda mı yazdın yoksa :KK53: bunların hepsi ayrı bi alternatifti Allah seni ne etmeye :KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64::KK60::KK64:

tut kravatından kravat takmıyosa yakasından at içeri :KK70: al eline kırbacı dermişim :KK53:

hahhahahahahahhahahahha oha yaa koptum valla,kırbaç yoktur ama kemer de işe yarar:)))) ay bn mr çekilim geliyorum:)))) ama bu akılla beynimde tek bi sinyal bulurlar heralde:)))))))))))))))))

ayol o şiir değildi,benim kocişe yazdığım anlık kısa mesajlardı alt alta yazdım size:))
ama olsun hepsi bir arada olunca adam tavan yapmıştır
akşam jartiyerler vücut çorapları havada uçucak desene:))))

bence akşam jartiyerler yırtılacak:))))))))))))))))))) değersiz bişe giyin,yırtılmasını göze alın:)))))

ayol o şiir değildi,benim kocişe yazdığım anlık kısa mesajlardı alt alta yazdım size:))
ama olsun hepsi bir arada olunca adam tavan yapmıştır
akşam jartiyerler vücut çorapları havada uçucak desene:))))

peş peşe yolladım benim aşkım da işine gelene cevap vermiş

X