Kocaelide riskli gebeliklerde iyi doktor tavsiyesi olanlar

ada41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
47
2
merhaba arkadaşlar,
3 kez düşük yaşadım kan pıhtılşaması (homozigot mutasyon) nedeniyle, kocaelide riskli gebeliklerde iyi bir doktor tavsiye eden olursa çok sevinirim. ilgili olan herkese şimdiden teşekkürler.

canım merhaba bende kocaelideyim...ben henüz bir gebelik yasamadım ama kan pıhtılaşmasından damar tıkanıklığı yasadım...

bende kara kara düşünüyorum hamile kaldığımda çok iyi ve tecrübeli doktor nasıl bulucam kocaelide diye...çünkü burda sanmıyorum o şekilde spesifik bir kadın doğumcu olsun:1no2:
ama yinede ünibeli tavsiye edebilirim..çünkü oranın doktorları komple üniversiteden geliyor
hani belki orda bi ışık olabilir.....

benim kalp damarcım ordaydı ve fena değildi yani
çok çok geçmiş olsun canım,eğer bulabilirsen bişiler banada yazarsın canıma.s.

merhaba pembeperi, tşk ederim, valla araştırıyorum, işallah buluruz bulamazsak işim zor. Geçmiş olsun sanada , damar tıkanıklığı yaşadığını yazmışsın, benimde sağ bacağımda bir ağrı var sağ kasık bölgemde de biraz şişlik, damar tıkanıklığı mı acaba bilemiyorum, hangi doktora gittin cevaplarsan sevinirim, şimdiden tşk, selamlar

canım mutlaka doktora git bi doppler baksınlar ama sanmıyorum damar tıkanıklığı olduğunu çünkü Allah korusun öle olsa sadece kasık bölgen acımaz..benim komple sol bacağım morarmıştı ve öldürücü bir acısı var.....basit bir ağrı değil yani..

neyse Allah kimseye yasatmasın..canım ben prof.dr.Kamil Turan Berki' ye gittim Kalp Damarcı kendisi...iyi bir doktor...

bende kocaeliye komşu ildeyim.preeklempsi ve erken doğum yaşamıştım.ölümden döndüm.bebeğim 5,5 ay yaşadı malesef kaybettim.şimdi araştırma hastanesine geliyorum.yrd.doçdr.eray çalışkan doktorum.tüm tetkiklerimi yaptı.sorunu buldu.kan pıhtılaşması ve hipertiroid çıktı.5-6 aydır tedavi sürecindeyim.biraz kilo verip tedavim bitince doktoruma devam..inş yine doğumumu araştırmada yapacağım.riskli gebelikler de doktorum süper.zaten tüp bebek uzmanı.tavsiye ederim arkadaşlar.hepinize geçmiş olsun.şifalar dilerim.

X