Kocaelide Hsg çektirenler

vuslat2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
742
1
44
kızlar drum hsg çekicez dedi daha önce çektiren varmı ne kadara mal oluyor bilen varsa paylaşırsa memnun olurum kazıklanmayalım :enbuyukkk:

Canım ben acıbadem hastanesinde çektirecektim ama 550ytl fatura cıkardılar çok pahalıydı ama sonra gerek kalmadı.Daha uygun fiyata yapan yerler varmış ama ben bilmiyorum...Doktorun kim canım....

ewet arkasdaşım pahalıydı bu işlem genelde hastanelerde oluyo canım muayenesinde olurnu bilmiyorum.Sağlık sigortasıda karşılamıyor.Bende acıbademdeki yıldız tuncay'a gidiyorum

hakikaten çok pahalıymış ya ben senelerdir bu dr a gidiyorum kendi muayhanesinde çekebiliyormu acaba perşembe gel muaynaneye dedi çünkü

çok sağol canım artık anlayacağız salı günü ilaç yazmaya çağırdı hastaneye o zaman sorarım gene en sıkışık zamana geldi ama neyse artık idare edicez

bekliyceğime dru aradım konrad görünteleme merkezinde 300 YTLcik ilgilenelere duyurulur drum kendi çekecekmiş

kızlar drum hsg çekicez dedi daha önce çektiren varmı ne kadara mal oluyor bilen varsa paylaşırsa memnun olurum kazıklanmayalım :enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar bende kocaelindenim..ben akademide çektirmiştim ama 2 sene falan oluyo tam hatırlayamıyorum fiyatını ama ya 250 yada 350 ydi..kolay gelsin şimdiden..hayırlı haberler olsun inşallah..a.s.

X