Kocaeli Karaaslan Tesisleri Hk. Bilgi...

sevgili

20.06.2010 / Yeni HaYaT
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
770
1
39
Balayı için bizim iznimiz fazla yok, o yüzden bursaya yakın bi yerlere gitmemiz gerek. Denizi falanda pek fazla sevmediğimizden dolayı kocaelide karaaslan tesisleri var, ormanın içinde ahşap bungalov evler falan. orayı bulduk, bi arkadaşımız tavsiye etti. eğer bi aksilik olmazsa oraya gitmeyi planlıyoruz.

Ama burdan da orayı bilen yada duayanlar hakkında fikir almak istiyorum, sizce nasıl bir yer? Yada sizin bana tavsiye edebileceğiniz Bursa'ya yakın yerler varmı?

Bu arada düğünüm 4 Temmuz, çokta bişi kalmadı

Canım dediğin yeri bilmiyorum ama balıkesride avşa adası yada erdek olabilir. bursaya yakın yerler burası eğer deniz kenarı istemiyorsanız gönenede gidebilirsin kaplıcaları var sakin bi yer.

eşimin kuzenidir sahibi..
balayı için beklentiniz bir ahşap odada uyumaksa siz bilirsiniz..
marjinal ve hoş bir balayı olabilir..
hafta sonları için gidilebilecek çok şık ,çok cici bir yer. ama bence balayı için olmaz..

yalova çınarcık olabilir. ille dağ orman diyosanız kartepe olabilir. ya da daha ileri gidersiniz abant olur..kocaeli kandırada kefken kerpe cebeci olur küçük olur ama çok güzel olur..

ama şimdi sen böyle söyleyince benim hevesimde kaçtı
ben başka yerlerde bakayım, söylediğin yerleri de araştırayım tatlım. teşekkür ederim yazdıkların için, gerçekleri bilmek güzel

Canım dediğin yeri bilmiyorum ama balıkesride avşa adası yada erdek olabilir. bursaya yakın yerler burası eğer deniz kenarı istemiyorsanız gönenede gidebilirsin kaplıcaları var sakin bi yer.

ya aslında avşa adasını çok merak ediyorum, aklımda orası da var ama çok kalabalık olur gibi geliyo banada sanki? o kadar kalabalığada gelmek istemiyoruz, kafa dinleyebileceğimiz, dinlenebileceğimiz bi yer araştırıyoruz tatlım. avşa adası çok kalabalık olurmu peki sölediğim tarihlerde? birde orda da böle ev gibi bi yer kiralanabiliyo mu? bildiğin güvenilr yerler varmı canım tavsiye edebileceğin?

Canım biz yazları giderdik avşa adasına ama bambu ev hiç görmedim fakat daire yada pansiyon tutabilirsiniz. Hatta biz giderken yer bile ayırtmıyorduk oraya gidince mutlaka bulunuyor. Ben avşa beğeniyorum diğer tatil yerlerine göre daha sakin bence ayrıca denizide çok güzel.

tşk ederim tatlım fikrin için. peki aslında şöyle bişi istiyorum. böle dediğin gibi daire şeklinde, mutfağı, banyosu halısı olan bi yer. senin dediğin yerler bu şekilde mi tatlım?
hiç tatil kültürüm olmadığı için pansiyon, daire, tatil köyü, tam pansiyon, bilmem ne... hiç birini bilmiyorum. cahilliğimin kusuruna bakmayın:1hug:

Evet canım daireler öyle günlük kiralıyorsun mutfak banyo herşey sadece sana ait Ama ufak bi tavsiyem olsun bence pansiyon yada otel gibi bi yerde kal derim yani zaten kısa bi süreliğine balayına çıkıyorsunuz bide yemek yap bulaşık yıka derdi olmasın çıkın dışarda yiyin yada yemek dahil yerlerde mevcut olabilir öyle biyerde kalabilirsiniz ama yinede karar sizin.

aslında haklısın tatlım, az bi süre dediğin gibi.
peki senin tavsiye edebileceğin bi yer varmı? sarımsaklı falan nasıl sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…