Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

gelin saçı ve makyajı için görüşmeye gittim.hayalkırıklığına uğradım saçıma fön cektrmeye gdiordum oraya .çok beğeniyorum
makyözüne makyajda hangi ürünleri kullanıyorsunuz diye sordum flormar dedi :S porselen makyaj yapıomsnz dedim yapıorz da yani pek fark yok ki zaten sabitleyici falan kullanıoruz dedi :S yakıştıramadım orhan a . eledim

sevgi hnm a git gelin sacı konusun da 10 numara bence yaptırmasan bile git görüş prova yapıyorlar için rahat olur bence

Şuan izmitten olup öncelerde yorum yapan arkadaşlardan hiçbiri yok mu acaba şuannn ? suatın fiyatlarını fln bilen var mı ???????

mehme ttatlıda bu sene gelin kampanyası yapıyorlar her sene bende indirimli zaman da yaptırmıştır bu sene ne olur bilmiyorum gidersende sevgi hnm la görüş mutlaka

türban lı gelinlerimize türbanlı müşterilerimize özel yerimiz hizmetinize girmiştir bilgilerinize türban da sevgi hnm yardımcı olucaktır makyöz de aynur subaşı yardımcı olucaktır.mehmet tatlı siteden gönderi yapmış arkadaşlar

izmitte sanat sokağının orda ki orhan kuaför nasıl sizce . gelin sacı yaptırıp memnun kalan var mı içinizde ?

izmitte sanat sokağının orda ki orhan kuaför nasıl sizce . gelin sacı yaptırıp memnun kalan var mı içinizde ?

Senelerdir kuaförüm Orhan kuaför İzmitin eniyi kuaförlerinden.ekıim ayında kardeşimin gelin saçınızda Orhan'a yaptırdık çalışanlarında kendisi kadar tecrubelidir özellikle Ufuk bey.

3 hafta önce evlendim ve kuaföre n ctiyde ki ali güre gittim..gitmez olaydım..en güzel günümü mahvettiler..saçımı makyajımı beğendim herkes beğendi ama saçım daha iyi olabilirdi yani hiç aklımda olmayan bir model oldu..daha sonra fotolarıma baktığımda saçımın önden yamuk durduğunu farkettim.. hepsini geçtim ben hayatımda bu kadar ukala kuaför çalışanları görmedim..kavga ederek çıktım oradan..yanımda gelenler saçını yaptıran akrabalarım hepsi saçlarını bozdu tekrar başka bir kuaföre gittiler çünkü bir türlü anlamadılar nasıl istediklerini... o kadar ukala o kadar havalılar ki anlatamam....kesinlikle tavsiye etmiyorum ..Artık hiç bir Ali gür kuaförünün önünden bile geçmem..sadece adı var başka birşeyi yok...

Son düzenleme:
bende yahyakaptanda arasta parktaki kuaförde necati diye bir adam var ondan hiç memnun kalmadım, istediğim model bana olmazmış erkek traşı yaptı saçıma. arada başka bir arkadaş var diye kalkamadım, 2 defa tamam kısaltma dememe rağmen ukala ukala devam etti. benimle birlikte başka bir arkadaş daha geldi onun saçı daha uzun ve gür olmasına rağmen ona birde indirim yaptı. bu arada ilk gittiğimizde meşgul olduğu için bize 10 dk gezin gelin diye kovar vari bir tavırla gönderdi. normalde ben suat birere gidiyorum orada hemen davet edip çay ikram edelim derler. hiç memnun kalmadım, çok mutsuzum..

ben de izmitte kuaföre gidicem...aslında 5 yıldır izmitte yaşıyorum ama çok fazla kuaföre gitmedim saç yaptırmak için :KK23: o yüzden bilgi sahibi değilim....düğün için anlaştığımız yerin bi kuaförle anlaşması varmış...kuaförün adı time fethiye caddesinin üst tarafında dedi...bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum kızlar :21:

Coiffeur De Bülent dolphinin orda bay-bayan çok iyi bı kuafor herzamn gıderım kesınlıkle tavsıyemdır.

Son düzenleme:
arkadaşım izmit gölcükte - RENNA yaptırdı saçını. bende nedimesi olarak hep yanındaydım:KK1::KK1:(eski garajlarda- deprem işin yapılan iş merkezini geçince-yoldan geçincede görünüyor)

çalışanları çok tatlı dilliydi. hatta benim özel bi durumumdan dolayı hemen telefonunu verdi ihtiyacın olursa ara vs dedi.

kuaför 2 3 katlı. en alt katı erkekler için. yani gelin damat aynı yerden çıkmış oluyor.

kızlar ben de birsey sormak istiorum gölcükte canan kuaför var onunla ilgili bir bilginiz var mı nasıl yapar iyi midir vs???

merhaba ben de izmitliyim kuaför için çarşıdaki suat kuaförle anlaştık nikahım benim şubatta oldu nikah saçımı oraya yaptırdım bütün çalışanları çok ilgililer saç makyajımı da beğenmiştim ukala laubali değil çalışanları nişan için yahyakaptandaki hakan özmene gitmiştim o kadar pişman oldum ki çalışanlar çok ukala sen nasıl istersin diye sormuyorlar bile kendi kafalarına göre yapmaya çalıştılar sonunda yine benim istediğim gibi oldu ama defalarca uyardıktan sonra sinir olup çıkmıştım ordan
kuaför dışında fotoğraf için deltayla anlaştık sapanca taraflarında çekim yapıyorlar gelinliğimi de aysiradan aldım izmitlilere fikir olsun diye yazıyorum

Orhan nasıl kızlar ?

orhan hakkında bir fikrim yok hiç gitmedim iyi diye duydum mas kuaförün pek iyi olmadınını biliyorum abartılı saç ve makyaj yapıyorlar hakan özmene sakın gitmeyin çok ukala çalışanları istediğini yaptırmak çok zor yine çarşıda hamza kuaför var orası da fena değil istediğin gibi yapıyorlar

çarşıda suat , orhan , hamza, bir de özer iyi diye biliyorum bunların dşında carrefour ve realde ali gür ve mehmet tatlı var bunlardan da mehmet tatlıyı övüyor herkes

Evet bayanlar izmitte iyi bir kuaföre gitmek istiyorsanız orası mas kuaför olmamalı. Hele de kendini profesyönel sana fakat kuaförlükten anlamayan murat ve umut beylere. Umut bey çok ukala fakat saç yapmaktan anlamayan vasat biri. çok kısa saçlara bile topuz yapma garantisi verip yapılma zamanı geldiğinde sizi tanımaz. Murat bey ise müşteri ne isterse onu yaparım der; fakat kafasındaki yarım dünya şeklindeki bol krapeli kabarık topuzu yapar sonra da istediğinin aynısı oldu diye psikolojik baskı kurmaya çalışır. Eğer saçınızı ve moralinizi düşünüyorsanız mas kuaföre asla ve kat'a gitmiyiniz. makyaj için de yukarıda söylediklerim geçerli. Çok iyi olduklarını iddia edip vasat bir makyaj ortaya koyuyorlar. velhasılı kelam mas kuaför fiyatlarını hak etmeyen sizin isteklerinize önem vermeyen berbat bir yer!

mas konusunda katılıyorum ben de bi yakınım orda kına saç makyajını yaptırmış istediğinin dşında çok farklı bi model yapmışar aşırı abartılı düğünde çok kere uyardığı için kendi istediğini yaptırmış aynısı benim de başıma hakan özmende geldi moralim sıfır çıktım ordan beni boşu boşuna gerdiler nişan saçımda istediğim gibi oldu evt ama gerildikten sonra ne anlamı var

kızlar süper bir topik olmuş 6 eylülde izmitte düğünüm olacak ve hiç bir yer bilmiyorum. Sizlerin sayesinde güzel bir kuaför bulacağıma inanıyorum. Teşekkürler :KK8:

Kızlar peki izmitte güzel kaş alan yer biliyormusun şöyle inceltip abartı kavisler vermeyen ne olur bi tavsiyede bulunun kaşlarım bozuldu iyice her kuaför farklı bi şekil veriyor

Ben her zaman suata giderdim, düğünümdede suat kuaföre gittim. Mutlu bey yaptı saçımı, avatarımda saçım gözüküyor zaten. Sonuç olarak ben çok memnun ayrıldım Suattan.:KK16:

ben de nikah saçımı kuaför suatta mutlu beye yaptırmıştım beğenmiştim düğünde tekrar oraya gidicem yalnız sir ağda için izmitte bir yer bilmiyorum evde kendim yapardım hep düğün için pürüzsüz olsun istiyorum izmitte sir ağda yapan iyi bir yer neresi var tavsiyelerinizi bekliyorum ya da ağda için de suata mı gitsem bir kere orda kollarımı aldrmıştım sanki orda çalışan kız bikini bölgesini yapmıyoruz demişti diye hatırlıyorum yanlış da olabilir :S

X