Koca tiplerii.. bakalım sizinki hangisi?

H_E_N_D

stay Strong
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
320
1
41
KOCA TİPLERİ
Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura eve döner. Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar.
Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar. Bir yandan ıspanakları yıkar bir yandan çocuğun sorularına ve ihtiyaçlarına cevap verir.
Bir yandan sofrayı hazırlar… O DA NE YOĞURT ALMAYI UNUTMUŞTUR! Yoğurtsuz ıspanak olmaz Hemen kocasını arar.

Kocadan Kocaya değişen cevaplar:

1) Ben geç geleceğim. Toplantım var. Yoğurtsuz yiyin ( laçkalaşmış koca)

2) Ben geç geleceğim Çok üzgünüm, tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki. E, yoğurt getireyim kapıdan bırakayım hemen döneyim, toplantı bu, kaçırsam olmaz. Mazallah dağlara taşlara işten atılma sebebim olur, sonra yoğurt dökecek ıspanak bile bulamayız.
( aldatan koca ya da eve gelmemek için bahane arayan koca ,ama bi yandan da vicdanı sızlayan koca..)

3) Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor........ (İşte bu aldatan koca)

4) Mendebur kadın ıspanağı aldın da yoğurdu niye almadın! ("kazma" tipi koca )

5) Igggghhhh yine mi ıspanak. Otlaya otlaya sığır olduk("kalas" tipi koca)

6) Tamam alırım (monotonlaşmış koca)

7) Tamam alırım başka bir şey lazım mı? ( Normal koca)

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (İdeal koca)

9) Aman canııım, ıspanakla mı uğraştın?
Yapmadıysan bırak ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim (Yok böyle koca)

okurken güldüm çünkü başıma geldi:))
ıspanak pişirmiştim yoğurt var sanıyordum meğersem çok azmış yetmezdi eşimi aradım yoğur alırmısın gelirken diye 8. şıktaki cevabın aynısını verdim
yani benim koca 8.

ay canım benim bende çok güldüm şimdi ama iyimiş o zaman senin kocan aferin ona..

7 ve 8 arasında gidipppp gelirizzz 9 u araki bulasın yahu nerdeee

yaaaa ben evli değilim ama yine de cevaplamassam çatlarım gamyoncuiremsu

8. durum olur inşaallah bonus olarak da 9 u alabilirim..
.cokacimcoook

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (ıdeal koca)
genelde böyle der

eğer yorgun değilse
Yapmadıysan bırak ya dışardan söyleyelim ya da dışarıda yiyelim (Yok böyle koca)

8) Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? (İdeal koca)

Hep böyle demiştir benim canım kocacım ama ,

Bunu dediğide çok olmuştur.

benimki de ideal koca genelde. ara sıra da yok böle bi koca moduna geçio ama canım benim

.........................................................................................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…