KLOMEN

Canım benim tesekkur ederim cevap için. Evet konustum snirden hatta ablama gittim bana dediki cok yogun calısıyordum keske sende beni dürtseydin iliskimiz olurdu tabiki dedi bende birşey diyemedim tamam dedim uzatmadım napiym:/ adetin 16.ve 17.gnu ilişki oldu ama ben normalde 12. 13. Günlerde yumurtluyorum malesef buarada tamam gidicem adetin 3. Gnu

Canım merhabalar, klomen kullanmasın merak ediyorum sonuç aldın mı. Dr banada verdi. Ama sabah akşam kullan dedi sana sadece akşamları mi al dedi

Canım merhabalar, klomen kullanmasın merak ediyorum sonuç aldın mı. Dr banada verdi. Ama sabah akşam kullan dedi sana sadece akşamları mi al dedi
Canım merhaba beklemedeyim şuan sonuç belli değil ben akşamları 5 gün boyunca 2 aynı anda içtim fayda alırız inşallah.

Canım merhaba beklemedeyim şuan sonuç belli değil ben akşamları 5 gün boyunca 2 aynı anda içtim fayda alırız inşallah.
İnsAllah canım ben devlete gittim çok ilgilenmedi canımı sıktı biraz, sen özele mi gittin. Birde sonrasında bir şey kullandin mi progeston falan

Canım merhaba aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz ben Çarşamba da aşılama oldum inşallah hayırla sonuçlanır test yaptın mı hiç hani silikleşmesini falan takip ettin mi

Canım merhaba aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz ben Çarşamba da aşılama oldum inşallah hayırla sonuçlanır test yaptın mı hiç hani silikleşmesini falan takip ettin mi
Canım sağlıkla ikimizde güzel sonuçlar alalım inşallah iğne günü hariç 4 6 ve 8. Günler test yaptım iğne etkisinin gittiğini gördüm pozitif e de döndüğünü görürüm inşallah. Sen test yaptın mı Canım

Amiiiiiiinnn inşallah kuzum hakkımızda hayırlısı
Dün yapmıştım yani iğnenin 8.günü oluyor ilk başta çizgi yoktu durdukça kuruma çizgisi çıktı yarın sabah bidaha yapıcam nasipse sağdaki ilk hali soldaki bugun çektim kuruma

Eklentiler

• IMG_20230131_220259.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20230130_092820.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 34
Benim de aynı görüntü canım. Kasıkta batma vb var mi? Bir de duphaston vb bir ilaç kullanıyorum musun kaç yumurtan olmuştu kaç mm di. İnşallah güzel haberlerini verirsin canim

Değerlendirmeleri ne zaman verdi Dr un iğne kaçta vuruldun

Benim de aynı görüntü canım. Kasıkta batma vb var mi? Bir de duphaston vb bir ilaç kullanıyorum musun kaç yumurtan olmuştu kaç mm di. İnşallah güzel haberlerini verirsin canim
Kasıkta batma ağrı göbeğin alt kısımda böyle değişik bir ağrı sırt ağrısı var canımduphaston kullanıyorum pazar günü biticek bitince test yap dedi yumurtam sağda 11mm di solda 15.3 18.2 vardı senin nasıl durumlar canım

Oy maşallah canım yumurtalarimizda benzer Allah im inşallah birbirimize güzel sonuçlar veririz canım senin aşılama olduğu için tek ilişki vermiştir belki. Ben 23 ocak saat 16.00 da iğne oldum 22 si akşam saatleri. 24 26 sabah 4 5 gibi ilişki oldu Dr 28 ini de verdi ama full disardaydik o gün degerlendiremedik. Benim solda 16 mm sağda 10 mm ve 14 mm olusmus

Olsun olacağı varsa tek ilişki bile yeter. Rabbim ol desin yeterki inşallah hayırla sonuçlanır evet pek ilişki vermedi ama nasip artık ne yapalım

Aynen canım benzer ağrılar var bende de kasiklarima sanki böyle birseyler batıyor yürüyor değişik aşırı gazim var bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…