KLOMEN

zeynep_59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
24
17
24
Merhabalar kızlar bu ay adetin 5. Günü sabah öğlen akşam olmak üzere 5 gün boyunca KLOMEN kullandım, doktora kontrole gittim 2 defa ve yumurtalarımın büyüdüğünü söylemişti, en son gittiğimde çatlatma iğnesi yapacağını söylemişti ama o günün gecesi kasıklarımda aşırı şiddetli ağrılar hissettim doktora bunlardan bahsettiği de tekrar yumurtalara baktı ve çatlayacaklar bunlar diyip iğneyi vurmadı ve ilişki için günler verdi biz o günleri değerlendirdik ha bu arada benim kasık ağrıları hala devam ediyor reglime 14 gün var daha yani bu ağrılar neyden kaynaklıdır. Aslında umutlanmak istemiyorum ama doktorum herşeyin yolunda olduğunu rahmin ve yumurtaların çok iyi olduğunu Allah'ın izniyle hamile kalabileceğini söyledi ama ne bileyim bi yandanda bu geçmeyen ağrı felan karıştırdı kafamı lütfen benimle aynı durumları yaşanyanlar ve hamile olduğunu öğrenenler yorumlarınızı bekliyorum Allah hakeden canı yürekten evlat isteyen herkese nasip etsin içinde banada inşallah (Amin)

Canım bende klomen regl 3. Gunu başladım akşamları 2 tane içtim. Benim de çok sancılarım var. Böyle yanma gibi. Henüz yumurtalarima bakmaya gidemedim bugün son günümdü klomende 5 gün içtim. Cumartesi yumurta kontrolüm var umarım ikimiz de güzel haberler alırız

Ee hadi Allah'tan hayırlısı kuzucum inşallah bekleyen kim varsa güzel haberleri alsın inşallah içinde bizede inşallah güzel haberlerini bekliyorum kesinlikle haberleşelim olur mu

Ee hadi Allah'tan hayırlısı kuzucum inşallah bekleyen kim varsa güzel haberleri alsın inşallah içinde bizede inşallah güzel haberlerini bekliyorum kesinlikle haberleşelim olur mu
İnşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Amin. Ağrın olmuş muydu senin benim bugün azalmıştı yine başladı böyle bacaklarım.hamlamis gibi bir de kasiklarimda yanma gibi değişik bir ağrı var

Kızlar bende bu ay klomene başladım doktor yazdı ve 2 gun oldu ilaç biteli. ilk tedavim bu. 2bucuk yıldır evliym gebelik olmadı fakat doktor yumurtlama takibi yapmadı catlama ilacıda yazmadı o yuzden bende ovulasyon testiyle takip ediyorum henuz pik olmadı ilişkide olmadı daha eşimle normalde yumurtlamam hep bu sıralar olur ama olmadı daha klomen geç yumurtlama yapabiliyor mu bilginiz var mı?

Canım umarım direkt sonuç alırsın. Açıkçası benim de ilk tedavim hiç bilmiyorum klomenim dün bitti yumurtlama haftam takvimime göre haftaya başlayacak. Dr beni ctesi çağırdı. Takip niye etmedi ki sizi

Benimde sabah kontrolum var günde 3 klomen 1 letu kullandım 5 gunn boyunca

Şehir hastanesi oldugu için takip etmedi yani devket hastaneleri böyleymiş öyle dediler. Zaten bosuna içtim sayılır eşim ilişki istemıyor ve bende zaten yoruldum artık.. cok teskr ederm cvp verdiginiz icin iyi günler

Maddi durumun varsa kesinlikle özele gitmelisin bende ilk evlendiğm yıl devlete gittim bir faydasını görmedim 2 buçuk yıldır da özele gidiyorum ha yine olmadı bebek nasipte yokmuş ama gerçekten ilgi destek o kadar fazlaki.. Bu arada eşiniz neden ilişki istemiyorum istemediği halde birde çocuk istiyor olamaz demi konuşmak istersen özelden yazabilirsin Allah en hayırlı en kısa zaman hepimizinde kucaklarına doldursun inşallah bak bana 4 yıl olucak bu sene Ekim'de düşük bile yaşamadım günler çok zor geçti şimdi tuttuk ucundan birşeylerin Allah nasip ederse olucak inşallah ilk başta kendimize ve doktorumuza güvenmemiz lazım tedbir bizde takdir Allah'tan

Kızlar merhaba. Uzatmadan kısaca ozetleyecegim
3tane kimyasal gebelikten sonra bazı tetkiler yaptırarak gebelik planlama sürecinde doktorla birlikte ilerliyoruz. Son adetim 18 ocakta bitti. 17 ocakta klomen kullanmaya başladım. 5 gün boyunca akşamları 1 tane. En sonuncusunu geçtiğimiz cumartesi (21ocak) içtim. Sorunum şu. 1-2 gün öncesinde sarımsı lekeler olmaya baslamisti, giderek koyulastişimdi simsiyah nerdeyse pet batiracak kadar akıntım gelmeye başladı. Ped koyuyorum, wc gittigimde ped koyu kahve siyah karışık çamurumsu akıntım vardı , dün ve bugünde bildiğin kanamam oluştu. Canlı kırmızı. Artık akıntı olmaktan çıktı bence direkt kanama.Aynı şeyi yaşayan var mı? Doktorumu aradım, benimle alakalı bir durum olmayabilir, çok artarsa gel dedi. Tatmin edici konuşmadı. 29unda kontrol randevum var, o güne kadar bu durumu az çok öğrenebilmek istiyorum

Canım neden istemiyor evlilikte mi sorununuz var yoksa kocanin bazı problemleri varsa ondan istemiyor olabilir örneğin gecen sene benim esim lustral iciyordu ereksiyon olamadigi için istemiyordu önce sebebini bir konusun kuzum bir de regl olursan 3. Gunu git Dr a ultrason işte klomen kist yapabiliuor

Canim geçmiş olsun umarım önemli birsey değildir ben günde 2 içtim regl 3. Gunu başladım bahsettiğin şekilde bir akıntı kanama yasamadim

Merhaba siz cumartesi günü kontrole gidecektiniz, ne durumdasınız

Kuzum çok şükür 3 tane yumurtam oluşmuş 16 mm solda 14 mm sağda 10 mm sağda pazartesi catlatma iğnemi vuruldum. 4 deneme verdi doktor 2 si oldu perşembe cumartesi de denemelerden sonra beklemede kalacağım. Dua et yarın deneme günü aynı zamanda doğum günüm aynı zamanda kandil Allah im umarım bebisimi ya da bebislerimi bana nasip eder sen ne yaptın canım Allah hepimize nasip etsin. Kabız oldum kasiklarimda da ağrı yanma gaz var 2 denemem belki tutmuştur belki ilaçların etkisidir bilmiyorum heyecanla bekliyorum olmazsa durmak yok regl 3. Gunu yine gideceğim

Merhaba Sizinde iğne ikinci denememi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…