KLOMEN

kezban63

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2022
19
0
23
Arkadaşlar doktorum yumurtalık tenbeliğin var dedi hormon testi yaptı test sonucum temiz çıktı bana adetin beşinci gününden başlayarak 10 gün KLOMEN kulanmamı istedi sonra kontrole çağırdı 2 KLOMEN kulanışım kılomenle hamile kalan varmı lütfen yazın .

Sitede dolu canım klomenle hamile kalan merak etme sen dene ilişki günlerini kaçırmadan insallah en yakın zamanda hayırlı haberi alırsın

Bende bugün verdi doktorum sabah başlıyorum klomene inş

merhaba bende 1 ay kullandım ama kist oluştu şimdi onunla uğraşıyorum dikkat edin

Doktora gitim yumurtanın büyüdüğünü söyledi çatlamış olabilir ilişki önerdi e ben herşeyi uyguluyorum ama kılomen bile fayda etmiyor eşimin sperm hareketinde yavaşlık var bu hamile kalmama engelli kızlar ya yazın lütfen

Üzülme inan banada dedi ama neoldu tam gideceğidim tüpe o ay hamileymişim haberim yok yürüyüşler yaptım diyet yaptım hergün 10bin adım attım hep yumurtalarım çalıştı bolbol yürüyüş ve bol su cok önemli denemenle fayda var

Benim de aynı sorun canım ilk kullandım yumurta gelişmedi ikinci kez verdi dün bitti hiç bir belirti flnn yok yumurta oluşsa nasıl anlarim acaba

Benim klomen bitti bugün perşembe kontrole gideceğim çok heycanlıyım bu 2. Kullanışım inş herşey yolunda gider tüm isteyenler bebişlerine kavuşur

Merhabalar bende klomen ile hamile kaldim ve kizim su an 13 aylik umarim en kisa surede sizde kalirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…