KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

canımm arkadaşım kalbi temiz arkadaşımmm ne güzel yazmışsın,Allah bu güzel kalbine iyi niyetine göre verecek inşallah en kısa zamanda..hadi kocişini en güzel şekilde uğurla işlerin bitince gelirsin..çok sağol arkadaşım kendi adıma..öptüm..

arkadaşlar beni silin listeden. maalesef az önce kırmızıyı gördüm napalım artık bütün umutlar ağustos ayına taşındı.

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8
19.günü 36.8
20.günü 36.5***
21.günü 36.8
22.günü 36.8
23.günü 36.8
24.günü 36.9
25.günü 36.7
26.günü 36.7

BUGÜN REGL GÜNÜM.....

sudenazcım ateşin düşüşe devam etmemiş bu güzel,geçen ay ateşin kaçken adet görmüştün hatırlıyomusun..adet belirtin varmı..hayırlısı canım inşallah herşey istediğimiz gibi olur..benimde doktor çatladı dediği günden beri ateşim hep düşük,36.5in altında yani ısı tablosuna göre daha bişeyin çatladığı falan yok..yada bu çatlama gününden beri yenibi alışkanlık edindim ben saat 5de uyanıyorum,banyoya zor yetişiyorum,geri yatıp 2 saat sonra ölçüyorum,tek umudum bunun ateşi etkiliyor olması..benimde moralim çok bozuluyo,çok kafam karışıyor ama napalım canım..dua etmekten başka bi şansımız yokki..

sudenazcım inşallah allah gönlünr göre verecek ve güzel haberini alıcaz canım bende ısı ölçmeye başladım kontrolden gelince yazarım degerlendirme yaparsın degilmi canım salı günü gidicem dr ama sanki buay ilç işe yaramıycak gibi 4 günüm ama regleden sonra karnımdaki şişlik hiç inmedi bazen yine evde test yapsammı diye düşünüyorum sence bu delilikmi olur.

merhaba arkadaşlar bugün iki günüm geçti halen adet olmadım göğüslerimde ağrı var kasıklarım oturup kalkarken ağrıyor ama ümitlenmek istemiyorum

başakcım daha başlamadan ümitsizlik yok,kızının duasını ben bile hatırlıyorum,sen onu her gün görüyosun,doktora gidince o şişliği sorarsın bence ama kafanda soru işareti kalacaksa bence yap bi test,için rahat etsin..doktordan gelince iyi haberlerini bekliyoruz canım..
eminecim valla helal olsun kız sana,biz günümüz gelene kadar zor dayanıyoruz,maşallah belirtilerinde çok iyi,yinede sen bilirsin zamanını,içinden ne zaman geçerse o zaman yap,hayırlısı olur inşallah,ama bize haber vermeyi unutma..

kızlar merhabaaaaa.nasılsınız bakalım.valla ben nerdeyse öğlende kalktım...e hazırlıklarımda tamam. bi salata yapcam zaten akşama doğru gelirler....hadi hayırlısı bakalım.....çalışmalarımda son hız devam pazartesi doktora gidiyorum bakalım.yumuşu çatlamışmı???????

canım en son 36.3 le adet oldum..reglimin ilk günü yani..36.3 e düştü öğleden sonrada adetim gelmişti...yerimseniben

merhaba arkadaşlar bugün iki günüm geçti halen adet olmadım göğüslerimde ağrı var kasıklarım oturup kalkarken ağrıyor ama ümitlenmek istemiyorum

canım her zaman düzenli adet görüyoduysan hamiş olma olasılığın yüksek bence...inşallah bebişin seninledir....yerimseniben

maysi cim...herkesin yattığı oda sıcaklığı farklı...kimi en üst kat yanar ev,kimi alt kat ev hep soğuktur,yattıktan iki saat sonra ölçmen de bir mahzur yoktur,sonucu değiştirmez.hep 36.5 da seyrediyor olmasıda zor.ya iner ya çıkar...ölçerken bile heyecan yaptıgına eminim...ah canım....herşeyden nem kapma...rahat ol..........çatlamadı bile olsa,yadını çıkart ilişkinin............bir kere geldin dünyaya....daha da çok önünde zaman var.....evliliğinin tadını çıkart.:teytey:

canım arkadaşım bu ısı muhabbetini okadar çok sordumki burda bi sen cevapladın..valla belirti diye bişey yok arkadaşım bende,36,5 bir haftadır elde ettiğim en yüksek değer yoksa 36.3,36.2 de dolaşıyor hep,tadını çıkarıyorum ama işte canımı sıkıyor...bisürü bahane buluyorum,cam açık,üstüme bişey örtmedim,en üst kat,gece uyandım falan..bunca emek harcayıp sonucun boş olmamasından çok 1 yılda zar zor oluşan 2 yumurta bana kist olarak hatıra kalacak diye korkuyorum..napalım,hakkımızda hayırlısı..
sende kiloya takma,sağlıklı olalımda bugün alır,yarın veririz napalım..öptüm..Allaha emanet ol..

ama vücut yapımız farklı..bazısı 36 üstüne çıkmaz sıcaklığı 36.3 de çatlamiştir......kimi de 36.5 da başlar 37.olur çatlatmıştır....sen keyfine bak....allah tedavi olmaya bile gitmeyi nasip etmediği kulları var....bizler çokk sanşlıyız...şükrederiz de....

CANIM BU ISI ÖLÇME OLAYINI BELKİ 50 KERE ANLATMIŞIMDIR SİTEDE..HERKESİN VÜCUT ISISI ÇOK FARKLIDIR...KİMİNİN NORMAL ISISI 35.2 LERDEYSE 36.5 İLE HAMİLE KALABİLİR..KİMİNİN NORMAL ISISI 36.5 LARDAYSA ONLARDA 36.9 LARDA HAMİŞ KALABİLİRLER...BAŞKA ŞEYLERİ SEBEP GÖSTERME..ONA BAKARSAN BENİM YATAKODAMIN 2 PENCERESİ AÇIK KAPISI AÇIK BİDE VANTİLATÖR SABAHA KADAR AÇIK YİNEDE BU DÖNEMDE 36.9 BİLE ÇIKTI..DÜN GECE ÇOK ÜŞÜDÜM AMA TİTREDİM BİLE...AMA SAATİMDE ÖLÇTÜĞÜMDE YİNE 36.7 ÇIKTI DAHA DÜŞÜK BEKLERKEN...

O YÜZDEN AYNI SAATTE VE KALKMADAN ÖLÇERSENİZ O SİZİN ASIL ISI DEĞERİNİZDİR...NURDER DİYE Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI..ISISI HEP 35 LERDE BAZEN 36.1 36.3 OLUYORDU VE 36.5 İLE HAMİŞ KALDIĞINI ÖĞRENDİ...KENDİ NORMAL ISINIZI ÇÖZEBİLMENİZ İÇİN EN AZ 1-2 AYLIK ÖLÇÜM YAPMANIZ LAZIMKİ O ZAMAN NORMALİNİZİ ÇIKARABİLİRSİNİZ..BU BENİM 4. AYIM GENELDE HEP 36.5 LERDE SEYREDER..BUNU NORMAL ISIM OLARAK KABUL EDİYORUM...ÇOK DÜŞÜKLERDE GEZMEZ...

ŞUNU DEMEK İSTİYORUM ISINIZIN DÜŞÜK OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYİN..:1hug: :1hug:

canım her zaman düzenli adet görüyoduysan hamiş olma olasılığın yüksek bence...inşallah bebişin seninledir....yerimseniben

adetim düzensizdi ama bende prolaktinde yüksek olduğu için onunda hapını kullanıyorum odüzene girdiriyor yani ben klomenle o hapı birlikte kullanıyorum 3 aydır düzenli geliyordu bir geçen ay altı gün önce hastalanmıştım bu ay gecikti bilemiyorum allahtan hayırlısı biri veren allah ikinciyide verir inşallah allah hakkımızda hayırlısını versina.s.

sağol sudenaz uzun uzun anlatmışsın ben zaten 7 aydır ısımı ölçüyorum, 36.8nın altına düşmüyordu,zaten bu yüzden bu kadar kesin konuşuyorum bi sorun var sanırım diye,benim ilk klomen kullandığım ayda ısı tablom böyle olduğu için endişeliyim,soruyorum...nurderi tanıyorum ateş ölçme forumundan..tekrar sağol,inşallah senden hayırlı haberler gelecek...

selam arkdaslarım,
maysimirnacım misafirler daha 3 hafta benle.eşimin memleketinden geldiler.annesıyle kardesi.yılda bir kez gliyolar normaldir yani o kadar uzun yoldan o kadar kalmaları.sen de kist falan deme lütfen.bebek olcak inşallah.
zeynep1(bmyleydi galba)senin kist nasıl oldu.adet olmadın da dr a gidince mi anladın?
kızlar bugün adetimin 3. günü göbeğimin inmesi gerekti.ama bir göbek var kocaman.uff patlıcam galba.sizde de oluyor mu?
ben bu ay dr a gitmiycem,gidemiycem yani.sürekli birlikteyiz ne diyip de gidebilirim ki?bi de sık sık çağırıyor ya dr.kaldı bu ay ilaç.bi daha ki ay giderim artık.bide bu şişlik gider umarım.
sudenaz hadi inşallah kız.umarım bebiştir.
hızlı hızlı yazdım gene kusura bakmayın.hepinizi çok öpüyorm

merhaba kıslar ben geldımmmmmmmmmm:dance::dance:
evıme gelelı yaklasık yarım saat oluyor ama hepınızı o kadar cok merak ettımkı..:sm_cool:
yazıların hepsını okudum sanırım umutlar bıraz azalmıs...maalesef benımkıde azaldı.sıze guzel haberlerle donmek ısterdım ama ;yuzumden sıvılceler cıkmaya basladı adetıme 5 gun var ama sımdıden sıvılcelerım cıktı..senağlama
ısımı olcmedıgım ıcın tam bılemıyorum ama bakallım belkıde adetım erken gelır..:çok üzgünüm:

inş adet olmazsın cnm ya.bende bekliyorum bu günlerde olmayı ama keşke olmasam hayırlısı olsun allahtan başka bişi istemiyorum.ne adet olacağıma nede hamile olduğuma dair hiç bi belirti yaşamıyorum.bazen diyorum ki niye bu kadar tepkisiz vucudum.beklicez ve görücez artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…