Klomen ve yumurta catlamasi

bayankargasa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
25
9
31
Merhaba kizlar eylul ayindan beri gebelik planimiz var pco luyum.inositol takviyesi kullaniyorum bu ay klomen kullandirdi doktorum.sat 23/5 adetin 5.gunu klomene basladim 31/5 cuma klomen bitti 4/6 sali bugun kontrole gittim sagda 19mm solda 20mm yumurtalarin gelismis ilaca tepki vermis vucudun dedi doktorum.birliktelik nasil olacak anlattiktan sonra adetin 3gun gecince gel dedi.catlama ignesi vermedi.eve gelince hemen ovulasyon testi yaptim hala silik gorunuyo testte pik goremedim.testi ekliyorum bir bakarmisiniz.catlama ignesi olmadan hamile kalan var mi?

Eklentiler

• 20240604_133049.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 93
Benim de 19 ve 20 mm olmuştu 2 tane yumurta ama birkaç gün sonra tekrar gel çatlamış mı bakalım demişti doktor. Gittiğimde çatlamışlardı, çatlamamış olsaydı iğne yapacaktı

Beni tekrar cagirmadi hatta simdiden hayirli olsun diyerek gonderdi beni modum moralim acayip yukseldi iyi geldi acikcasi :) bakalim bat 27/6 bu ay.insallah olurda 1temmuzda adetim gecikti diye giderim.

Kızlar bende klomen e ılk defa baslıycam ınsallah işe yarar umudum var Allah yardımcımız olsun ınsallah ,reglimi bekliyorum uygulama bugünü gösteriyor adet olunca Dr beni ara dedi klomen I yazacak gidip alıcam eczaneden,dua Edinn lütfen banada tutsun

Amin insallah canim allah isteyen herkese nasip etsin bende bu ay kullandim beklemedeyim.gogus uclarim asiri hassas ve kirmizi ates gibi yaniyo goguslerim.adet donemime daha var ayin 27sinde normalde adet oncesi hassas olurlardi ama bu defa daha baska insallah ilacin etkisinden degildir de hamile kalmisimdir heyecanla bekliyorum bende

Ben bugun dayanamayip test yaptim aylardir ilk defa silik cizgi goruyorum galiba hamileyim acile gidip kan vercem bir bakarmisin var degil mi?

Eklentiler

• IMG-20240621-WA0002.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 76
Ben bugun dayanamayip test yaptim aylardir ilk defa silik cizgi goruyorum galiba hamileyim acile gidip kan vercem bir bakarmisin var degil mi?
Evet belli oluyor var, ilk önce kan verin bence 2 günde bir tekrar edip o şekilde gidin doktorunuzun yanına çünkü onlarda aynı şeyi yapıyorlar. Sizde pcos vardı değil mi ? Bende bir aydır thancss woman kullanıyorum, doktorum adetin 2. Günü gel klomen başlayalım dedi kullandığınız ay oldu dimi bu test ?

Evet pcos var eylul ayindan beri denemedeyiz son 6 aydir pikassos inisitol takviye kullaniyorum acikcasi cokda duzenli icmedim.klomen ilk kullanimisimdi bu ay adetin 5.gunu basladim 27/31 mayis araliginda klomen kullandim 4haziranda kontrole gittim sagda 19mm solda 20mm yumurtam vardi 18haziran adet gunumdu 3gun gecti bu sabah dayanamayip test yaptim sonuc bu sekilde.pazartesi kontrole gidcem doktoruma

Kan vericek misiniz

Pazartesi kan vercem hem kendi doktoruma muayeneye gdcem
Merhaba sonuç ne bende pcosum ve aynı tarihten beri denemedeyiz olmadı hala adetlerimde düzenli değil zaten doktorda gittim tarlusal verdi bugün adet oldum yarın randevum var bende gidince klomen tedavisi istiycem size çatlatma iğnesi yaptımı umarım hamilesinizdir

Merhaba hayırlı olsun benimde bu ay klomen başladı doktorum bu Çarşamba kontrole gideceğim.iliskiyi nasıl önerdi acaba doktorunuz

Hamileyim bugun kontrole gittim yeni ciktim dr dan biraz uzucu sonuclar aldim sat a gore 6+4 um ama kesr var bebek yok henuz obstetrik usg cekildi orda da gorunmedi bebek 1 hafta daha bekleyelim dedi doktorum insallah haftaya guzel haberler alirim

Hamileyim bugun kontrole gittim yeni ciktim dr dan biraz uzucu sonuclar aldim sat a gore 6+4 um ama kesr var bebek yok henuz obstetrik usg cekildi orda da gorunmedi bebek 1 hafta daha bekleyelim dedi doktorum insallah haftaya guzel haberler alirim
Umarım görünür kötü düşünmemek lazım moralinizi düşürmeyin Allah kalbinize göre versin bu arada çatlatma iğnesi yapmışmıydınız siz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…