Klomen ve sonrası

yok düşügum hic olmadi. adetlerimde düzenli. 3 senedir evliyim sadece 1 kes 1 ay regl olmadigimi hatirliyorum ve o dönemde cocuk için uğraşmıyorduk. artik hayirlisi klomen yolunu merakla izlicem nasil olcak. online klomen en fazla 3 ay kullanabildigini okumuştum.

Benimde hiç daha ne düşük ne kimyasal olmadı insanı oda düşündürüyor bazı kişilerin enazindan düşüğü falan oluyor diyorum benim oda hiç olmadi ben ilk 3 ay folik asit aldım bir etki olmadı sonra klomeni tek başıma kullandım yine olmadı şimdi doktr kontrolüyle başladım ama yine umudum yok bilmiyorum inşallah sizin olur

Merhaba canım ben klomeni 3-4 kez denedim her kullandığımda 1 ay ara verdim doktorum ara vererek kullanılması gerektiğini söyledi.. bu dediğin belirtileri 3-4 kez kullanmama rağmen asla yaşamadım son kullandığımda kaşık ağrım olmuştu oda catlama olduğu için. Bu durumda doktora görünmen gerekirdi gittinmi acaba doktora?

Doktor tedavisi altında kullanıyorum canım iğne vuruldum siz hiç iğne kullandinizmi

İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin. bi ara cok umutsuzdum doktorlar hic net ve yardimci olmayinca ama şimdi en azindan hangi yönde ilerlemem gerektigini gorebiliyorum o bille biraz rahatlatdi aslinda hele bi baslayim klomene daha nekadar gitcek yol

Uzun bir süreç insan psikolojik olarak yoruluyor siz ne kadardır düşünüyorsunuz iğne falan oldunuzmu?

Uzun bir süreç insan psikolojik olarak yoruluyor siz ne kadardır düşünüyorsunuz iğne falan oldunuzmu?
biz 1 sene geçkin deniyoyoruz. galiba 10cu yada 11ci ayda doktora gitmeye baslamistim. ve yok iğne felan olmadim daha tam ollarak ne olduğunu da oyüzden bilmiyom

merhabalar, ben cumartesi günü ilk kez klomene baslicam doktor sabah akşam tok karnına al dedi hapı. fakat şimdi bi soru kafama takildi klomen hapını hep ayni saatde mi almam gerek ve aralarinda mesala şukadar saat olmasi gerek diye bisey varmi hic sormadim doktora ozm aklima gelmemişti.

12 saatte bir oluyor sabah akşam denilen ilaçlar.ben sabah 8:30 akşam 8:30 da içiyorum mesela

herkes nerede? benim tahmini çatlamaya 4 gün kaldı,cuma günü iğne vurulacağım ama kasığımın arka kısımları sırtım çok ağrıyor.çatlama olmadan ağrı oldu mu sizde?

Merhaba arkadaşlar 15 aylık evliyim hiç korunmadık mayıs ayında bir kimyasal gebelik yaşadım bu ay drum klomen ve takip yaptı tek yumurta 21mm ve kendisi çatladı regliye 5 gün var sabah kaset test yaptım ama hayali çizgi mi var yada gözlerim bozuldu:)) bu arada pko var
İnşaallah hepimiz hamile kalırızz

Eklentiler

• D0E3441E-0536-4AF1-BD75-6F5E523D0B30.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 50
  • AF8FEE6E-1960-4683-977F-3CAE095774F5.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 52
merhaba,nedir durum tekrar test yaptınız mı?iğnenin etkisi ile mi çıkmış acaba ikinci çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…