Klomen ve ovitrelle ilk deneyimim,dualarınızı isterim kızlar 🙏🏼

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar,

Onbirmayis 1 sene sonunda ilk klomenini kullandı ve ilk çatlatma iğnesini vuruldu bugün🙏🏼
19 mm yumurtam varmış.
Gün aşırı değerlendirmemi söyledi. Hayırlı ve sağlıklı bir bebek için duanızı isterim♥️
Siz de benzer tecrübelerinizi paylaşır mısınız olumlu ya da olumsuz sonuç alanlar🙏🏼

canım seni sürekli görüyorum inşallah hayırlı haberlerini alırız :) ben dahil isteyen herkesin ayı olur onumuzdeki ay inşallah :)

canım seni sürekli görüyorum inşallah hayırlı haberlerini alırız :) ben dahil isteyen herkesin ayı olur onumuzdeki ay inşallah :)
İnşaAllahhhh beklemenin ne olduğunu çok iyi biliyorum herkese kendimeymiş gibi dua ediyorum Rabbim duyuyor 🙏🏼

Hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız ❤️ bende bu ayın 14 ünde ovitrelle vuruldum şimdi beklemedeyim :)

Dayanamıyorum her gün test yapıyorum dün de kan tahlili yaptırdım bir güzel doktordan azarımı yedim içim içimi yiyip bekliyorum bende 😅

Merhaba kızlar,

Onbirmayis 1 sene sonunda ilk klomenini kullandı ve ilk çatlatma iğnesini vuruldu bugün🙏🏼
19 mm yumurtam varmış.
Gün aşırı değerlendirmemi söyledi. Hayırlı ve sağlıklı bir bebek için duanızı isterim♥️
Siz de benzer tecrübelerinizi paylaşır mısınız olumlu ya da olumsuz sonuç alanlar🙏🏼
bence bu ayolacak arkadaşım vurduğun gol olsun :KK70:

X